Aquaman Sahili 🔱

(Hakan) #553

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #554

Yerinde karar. En azından çorba olmayacaktır.

(Ertunç Doğan) #555

Black manta 2. Filmin kötüsü diyor herhalde.Filmde en şüphelendiğim şeydi. Wan sonunda rahatlattı.

(ahmet kara) #556

Hayir 1. filmin kotusu Manta diyor.

(Muhsin Bayram) #557

James Wan tam olarak böyle demiş

I will say this: Patrick Wilson is the main antagonist in this film. I wouldn’t necessarily say “villain” but he’s the antagonist.

Yani diyor ki filmin baş kötüsü Orm ama o kadar da “kötü” değil.

(Why did you say that name?!!) #558

James Wan tam duymak istediğim şeyleri söylüyor. Bu filmin güzel olacağına dair her gün daha fazla umutlanıyorum. Zaten Orm’un çizgiromanlarda da Aquaman’i çekemeyen, ona rakip olmak isteyen bir havası vardır, onu filmde güzel işlerse dadından yinmez.

(Oolong) #559

Ocean Master’in kostümü rezil etmezler umarım

(Muhsin Bayram) #560

Tam olarak bir yıl sonra bugün vizyonda

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #561

Yahya Abdul-Mateen II Aquaman’da kötü adam Black Manta’ı canlandırıyor ve GQ Avustralya gelecek yıl büyük DC filmi hakkında konuşmak için aktörü yakaladı.

Abdul-Mateen II, Aquaman’ın ölçeği, taraftarların düşünce düşünceleri ve Black Manta’yı canlandırmak için yoğunlaştığını anlatıyor. Aşağıdaki röportajın Aquaman bölümünü kontrol edin.

Aquaman’dan bahsetmişken, nasıl gidiyor?

Harika gidiyor. Ölçek epik ve bu film çok güzel olacak! Çok fazla şey söyleyemem, ancak yönetmen James Wan’ın ve Jason Momoa’nın işbirliğindeki işi herkesin seveceğini düşünüyorum.

Hakim Black Manta’yı oynuyorsun. kas yapmak zorunda kaldınız mı?

Evet. Haftada yaklaşık beş gün spor salonunda ve dövüş eğitimi de veriliyordu. Benimle aşk-nefret ilişkim var. Yaptığım zaman deneyimden hoşlanmıyorum, ama asla pişman değilim.

Sanırım hayatımın en fit halindeyim.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #562

Aquaman vs ?

(Kürşad the Falcone) #563

Zincirli pantolondan bi işkillendim. Abi Allah aşkına yine Hawaii’li asi sörfçü Aquman göstermeyin. Yada oradan “Kneel before your king!” Aquaman’e çabuk evrilsin.

(Muhsin Bayram) #564

Daha net fotoğraf

Öndeki siyahlı karakterin boyun kısmında hortumlar görünüyor. %200 Black Manta.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #565

Green Lantern esprisi yapıldı mı?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #566

Yok gelmedi valla.

(Eray | I can save the world alone) #567

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #568

(Hakan) #569

(Can) #570

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #571

JL sahnelerinden biri var ekranda _?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #572

ant-man and wasp fragmanın da ki gibi önce ki film de görüntüler kullanabilirler. :slight_smile: