Arctic Monkeys

(Berke Kadam) #1

Var mıdır aramızda Alex Turner ve yoldaşlarını seven, dinleyen? Bilmeyen de varsa ahanda şaheserlerini buraya bırakıyorum.

(Erkin Hazırol) #2

şöyle bişiy de var

(Doğuş) #3

o proje arctic monkies'den daha net ve daha güzel bir projeydi. ikinci albüm geyikleri dönüyordu ama bir türlü olduramadılar.

arctic monkies de candır ama rock'n coke'ta rezillerdi mesela. yurtdışındaki performanslarına göre çok çok düşük performansla çaldılar. kulis tarafına hiç girmiyorum bile. türkiye nazarında albümden dinlemek daha iyi.

(Can Türkkan) #4

Guitar Hero oynarken tanıştım bu grupla. O günden beridir arkadaşlığımız sürmekte 😂 Brianstorm candır.

(Erkin Hazırol) #5

Oasis varken yemişim monkeysleri dicemde severim arada dinlerim ama Oasis başkadır

(Selin F.) #6

Ben de sevgilim sayesinde tanışmıştım! En sevdiklerim arasında ( sanırım bir klasik olarak değerlendiriiyor) D is for Dangerous, One for the Road, Arabella var

(Berke Kadam) #7

Külliyatı genişleteyim.

(Doğuş) #8

Oasis apayrı bir boyutta, kıyaslamam bile smile

(e) #9

Bi arkadaşımın tavsiyesiyle Beneath the Boardwalk'la tanıdığım, o günden beri müptelası olduğum grup. Uzun yıllardır takipçileri olduğum için de yaptıkları hiç bir işi kötüleyemem. Grubun müzikal anlamda güzelliği bir yana, Alex söz yazarlığında aşmıştır. Çok da güzel coverları vardır. Kazandıkları şöhreti, parayı sonuna kadar hak etmişlerdir. Helal olsundur.

Miles Kane'le Alex Turner'ın The Last Shadow Puppets isimli bebek gibi projeleri:

"groupie olmak haram mıdır sayın hocam?"

(Kadir Tezcan) #10

Bu şarkıyla başladım ve daha nice harika şarkıları olduğunu fark ettim. Ama hala bu benim için en iyi smile

(Ozan Şahin) #11

En sevdiğim eserlerinin iki farklı versiyonu da benden gelsin o zaman.

(Gökhan Adiller) #12

saygılar.

(Kadir Kutluğ) #13

en güzel şarkılarını unutmuşsunuz frowning (yada ben görmedim paylaşan)

I Wanna Be Yours

(berke başargan) #14

son albümlerini sevmesemde Whatever People Say I Am, That's What I'm Not albümlerini çok seviyorum

(Arnas Bulut) #15

AM'den önce de severim AM'e taş atmaya çalışanlara rağmen hala da severim. İngiliz müziğine, sinemasına hep hayran kalmışımdır zaten. En sevdiğim şarkılarından biriyle baş başa bırakıyorum sizleri:

Arctic Monkeys - Mardy Bum [Lyrics]

(Utku Gürler is Back) #16

Do i wanna,arabella ve snap out sarkisi var aklimda kalan.

(Yetkin Uygun) #17

konserinde "AM var dediler geldik" pankartı açılması olası gruptur.

(Ağacan Öztürk) #19

Son albümden önce gayet iyilermiş aslında. Para ve şöhret için kendilerini poserlara ve hipsterlara verdiler. Şu iki albümün güzelliklerine bakar mısınız?

Not: AM kötü bir albüm demiyorum Arctic Monkeys'in tüm albümlerini severek dinledim ve sevmediğim şarkıları yok denecek kadar az ama ilk halleri ve albümleri daha güzeldi bee!

(Damla) #20

Aramızda kendilerini canlı dinlemeyi başarabilmiş geekler var mıdır?

(Doğuş) #21

Rock'n Coke. Rezildi Avrupa'daki performanslarına kıyasla. Gerçi aynı rezillik zamanında Muse için de geçerliydi...