Arctic Monkeys

(Damla) #22

En efsane performans sanırım Limp Bizkit içindi diyeyim Rock'n Coke'da izlediğim.

(Doğuş) #23

Ana sahne performansları olarak katılırım ama çoğu kişinin pek uğramadığı Alternatif sahnelerde de efsane performans sergileyip buradaki fan sayısını coşturan gruplar/sanatçılar oldu. Kadebostany en güncel örneği.

(Damla) #24

Yes ve ben Kadebostany izleyip inanılmaz eğlenmiştim, hakkını veririm.

( elrron) #25

(Ali Ekber Özgen) #26

Böyle bir güzelliği neden daha önce göremedim. Uç noktada minnettarım.

(Gökhan Adiller) #27

Rock'n coke performanslarını izlemiştim ben de. Ama La Roux daha sağlamdı bana kalırsa o sene.

(Gupse Özcan) #28

Ders çalışırken hunharca dinlediğim sevgili Arctic Monkeys heart
Do I Wanna Know'la tanışmıştım kendileriyle (geç olsun güç olmasın) o zamandan beri ısrarla dinliyorum. A.M. albümleri pek şahanedir, ama 505 ve I Bet You Look Good On The Dancefloor favorilerim. Alex Turner'ın da kedi canını.

(Sarah) #29

Valla bütün şarkılarını severim. 505 yeri apayrıdır. Alex Turner' a ben bir şey demiyorum zaten...

(🌜 luna-tic 🌛) #30

Humbug, Fwn, Sias her biri eşsiz albümler. AM'e de laf yok tabi ama benim için hep bi' geride kalıyor. Çok popüler olduğundan olsa gerek. Alex Turner'in sadece bir şarkı sözünden öte olan şiir niteliğinde sözleri de grubu diğerlerinden ayıran tatlı özelliklerinden bir tanesi.

Bu da #np şekli

(anon17803553) #31

Favori gruplarımdan biridir. AM ve FWN albümleri diğerlerinden bir tık daha önde gözümde ama hepsini severim.

(kısaca gökyüzü...) #32

Sık sık dinlediğim iki şarkısı var AM’in. Biri ilk postta paylaşılmış (505), diğeri de:

(Emre) #33

buraya sevdiğim bir şarkısını paslamak isterdim ama yapamayacağım çünkü hangisini atsam aklım diğer şarkılarda kalacak. 2018 baharında yeni albümleri geliyor hatta ocak’ta albümden ilk şarkının paylaşılacağı konuşuluyor. saçlarımızı jöleledik, elimizde hayali gitar bekliyoruz efenim.

(Miraç) #34

Yeni albüm internete sızmış. Albüm sanki Arctic Monkeys’den değil de The Last Shadow Puppets’dan çıkmış gibi. Kötü değil ama yine de ama dedirtiyor.

(Axl Rose Fanboyu) #35

AM’in yaptığı patlamayı yapamayacak bence. Şarkılar güzel ama altyapısı birbirlerinin aynısı gibi. 2 3 tane favori şarkım oldu şuan ama bir AM değil.

(Axl Rose Fanboyu) #36

Resmi olarak yayınlandı. İyi dinlemeler.

(Berk Kaynak) #37

Gerçekten çok bayık bir albüm olmuş. Hayal kırıklığı yaşadım. Bunun çok daha iyisini The Last Shadow Puppets’ta yapıyor zaten. Konsept albüm işini takdir etsem de şarkılar akmıyor. Akılda kalıcı, karakterize olmuş bir an bile yok albümde. Bütün şarkıların temposu aynı. Hepsi aynı hissettiriyor. Belki dinledikçe açılır ama bakalım.

(Fransuva'nın Ayranı) #38

Bende tam dinleyenler albüm hakkında ne düşünüyor diye sormaya gelmiştim.

(anon17803553) #39

Ben de beğenemedim. Beklentimi karşılayamamasını geçtim, şarkılar tekrar dinleme isteği bile uyandırmıyor. Bu kadar bekleyişten sonra bununla karşılaşmak üzdü.

(Axl Rose Fanboyu) #40

_Yaptıkları şey kesinlikle kotü değil fakat şarkıların birbirine benzer olması çok büyük “-”. Albümle alakalı en çok takdir ettiğim şey Tranquility Base (yani albümün isim babası olan uzay oteli) temasını mükemmel ele alması. Ama ben fazlasıyla iyimser birisi olduğum için 3 gündür dinliyorum. Hoşuma gitti denebilir hatta. Ama beklenti tabiki de karşılanmadı.

(Axl Rose Fanboyu) #41

Albüm hakkında okuduğum en iyi inceleme. Şuanlık tabi.