Avatar The Last Airbender Özleyenler

(Yusuf Ç. Eser) #182

eskiden ingilizce derlerinde izlerdik avatar aangi. ne de severdim o iroh amcayı. özlemişim yav

(fza) #183

Harika seriydi, bayılırım, tek bir şey dışında: Uyuz, aptal, kezban, gıcık: Katara. Keşke ölseydi ilk sezonun bir yerlerinde; ne kadar erken, o kadar iyi. Her gördüğümde rahatsız oluyordum resmen. Aang de yani, gitti bu kezbanın peşinden koştu seri boyunca; yazık çocuğa. :confused: Bir de Suki de iyidir de, Sokka'nın Ay Prensesi ile ayrılışına çok üzülmüştüm. :frowning: Bir de Azula var tabi: :heart_eyes: Aşığım resmen.

(SDD) #184

şu an hem aang hem de korra serileri nicktoons'ta yayınlanıyor.
ama seslendirme değişmiş sanırım, eski tadını vermiyor, ki kendisi bence en güzel dublaj yapılan çizgi filmlerden biridir bence

(Çağatay Başkaya) #185

Dublajını çok sevmiştim, hala arada açar internetten izlerim. Ama nedense Korra'da Last Airbender'ın tadını bulamadım :confused:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #186

Aang özlemiyle yanıp tutuştuğumuz, Korra'nın canon olmadığını ilan ettiğimiz yer burası mı? Burasıysa çok geç görmüşüm. HORT
(Çok da HORT değilmiş ama bu da bir şeydir)

(falanfilan) #187

Gerçekten güzeldi.Cumartesi tekrar pazar sabahı yeni bölüm.Bakkala gitmezdim kaçırmamak için.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #188

Ben de haftaiçi akşam 18 de izliyodum. 17:45 te okul bitiyodu Bolt gibi koşup üstümü değişmeden tv nin karşısına geçiyodum hey gidi..

(dan) #189

Ben okuldan , babam işten çabuk gelmeye bakıyordu , başladığında evde olabilmek için.

(meta) #190

Haters gonna hate :grimacing:

(fza) #191

Off! Ne muhteşem sezondu bu ya. Harika bir ''Bender Squad''tı. Bayılmıştım dövüş tarzlarına, ustalıklarına vs. En iyi Korra sezonu bence.

(Emirhan) #192

Zaheer babaaa.

(Salihalpo Anısına) #193

Korra'daki Red Lotus'lu sezon harikaydı, bükmenin temelleri olsun, hareket kareografileri olsun harikaydı. Korra'nın tek problemi karakterler The Last Air Bender tadında değildi, onda bütün karakterlerin geçmişleri çok temiz işlendi, hepsinin detaylandırması ve hikayesi harikaydı ki benim favorim hep Toph'tur. Korra dediğim gibi karakter sempatisi yönünden sınıfta kaldı biraz...

(dan) #194

The Legend Of Korra'yı Korra'dan dolayı sevmeyebilirsiniz ancak seri bir çok önemli olaya ışık tutuyor ve en azından aşırı kaliteli kötü karakterlere sahip , o yüzden non-canon saymak falan abartı.

(fza) #195

Valla ben seviyordum ya karakterleri; bir tek Asami'nin hiçbir şey olmamış gibi erkek arkadaşı ile Korra'nın yakınlaşmasını görmezden gelip de hala onlarla iyi arkadaş olması aşırı saçma gelmişti. Bir de Mako'nun ne kadar şerefsiz bir insan olduğunu görmüştüm tabi. Gerçi izleyeli uzun zaman oldu; tam olarak neyi sevip sevmediğimi pek hatırlamıyorum saydığım karakterler dışında.

(Salihalpo Anısına) #196

Zaten daha sonra Asami ile Korra oldu olay​:sweat_smile:

(fza) #197

Asami çok güzeldi ya. <3 Ve Asami ile Korra'nın olayı ''dan'' diye olduğu için bir şey anlamadım ben açıkçası. Belki de Asami Mako'dan intikam almıştır ''Kız arkadaşını çaldım işte, beni bırakırsan böyle olur'', diye. :DDDDD

(anon17803553) #198

Korra'da iyidi bence, kudurun.

(Salihalpo Anısına) #199

Aslında dan diye olmadı tam olarak. Finale gelene kadar bazı fanatik hayran kitleleri baskı yapıyordu ve Nickelodeon da hem bunu isteyen hayranları tatmin edecek hem de sadık kitleyi şok etmeyecek şekilde bitirdi seriyi, kimi Korrasami oldu der kimi de olmadı der tamamen bakış açısına kaldı, o mektuplaşma sahneleri filan neden oldu bunlara hep.

(fza) #200

Baskı olayını demiyorum, onlar normal. Steve-Bucky isteyen tumblrcılar da var ama dizinin içinde ''Haa, doğru. Şimdi anlaşıldı'' vs dedirtecek kadar iyi altyapı veremediler bence. O yüzden de alelacele olmuş izlenimi verdi bana, tatmin olmadım.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #201

Korra=Mary Sue neyini seviyim

Amon hariç gerisini at çöpe.