Avatar The Last Airbender Özleyenler

(Furkan YAKIN) #282

ya şu kızı şişirdikçe şişirdiler çokmu zordu daha basit bir hikaye yazmak kız tek başına vaatu'yu yendi be :smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #283

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :worried:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #284

Götüyle izlemiş herhalde seriyi öyle anladım ben.

(Bat of Gotham or Muhit) #285

Çok doğru konuşmuş.Ben de Katara serisini Eng'den çok severim jajfşwlgwlmgwlfkwkwndkw

(Furkan YAKIN) #286

Orada Furkan yazısını görünce ben utandım be :sweat_smile:

(İsmail Yüksek ) #287

En çok da bölüm bittikten sonra kameranın dağların arasından geçişini ve o harika melodiyi özledim

(dan) #288

Profil fotoğrafının amacı ironi sanırım ? Ne zaman görsem diziyi gömüyorsun da.

(Furkan YAKIN) #289

Ya tam aksine bu diziyi büyük ihtimalle hiçbirinin sevmediği kadar seviyorum ama olayda bu zaten insan sevdiğine böyle ucuzlukları yakıştıramıyor.
Zaten başlıktaki gönderilerimin çoğu korrayı savunmak için yazdıklarımdan oluşuyor

(İbrahim Korkmaz) #290

Avatar benim animasyon adına izlediğim ilk iki şeyden biriydi. Neredeyse her öyküde görmek istediğim hikaye ögelerini ilk orada tanıdım. Geçen gün ilk bölümü izledim. Çocukluğum ne çabuk geçmiş :frowning:

(İbrahim Korkmaz) #291

(İbrahim Korkmaz) #292

No, dude. Just No....

(Salihalpo Anısına) #293

Suyin ne kadar güzel oluyor böyle​:heart_eyes:

(fza) #294

Tenzin'in kız kardeşi tam bir MILF.

(Geek Velet) #295

Aaah ah ne güzel günlerdi, 5 yaşındayken annemle babam da çok severdi ATLA yı beraber izlerdik

(Can) #296

“Avatar: The Last Airbender” tüm bölümleriyle Blu-Ray formatında yayınlanıyor.

Habere göre 5 Haziran’da piyasada olacak Blu-Ray set için hazırlanan iki ayrı kapak tasarımı mevcut.

Via:

(Tuğrul) #297

abi izlemiştim ama hatırlamıyorum sonlara doğru korra ve asami birlikte mi oluyor?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #298

TLOK’ta evet, Korra ve Asami el ele tutuşup portala yürüyor.

(Tuğrul) #299

peki bir şey soracağım avatar nereden uyarlama?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #300

Hiçbir yerden.

(Ece) #301

İlk bölümden ne kadar özlediğimi fark edince şaşırdım, bu kadarını beklemiyordum. Netflix’te daha erken görseymişim keşke.