Avatar The Last Airbender Özleyenler

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #122

ÇÖP KARAKTER

(anon17803553) #123

Avatarın last airbender'ın 70 yıl sonrası olanlar ilgi çekici, karakterler kötü olabilir ama anlattığı olay güzeldi.

(İNCEPTİON: Araf'da yalnız kalamayan adam ) #124

aynen katılıyorum dostum .... Ama devamında dediğin gibi :

:+1:

Hele sanayici olan kızın babasının klasik bir senaryo ile kötü çıkması :slight_smile: . Yan karakter bir tek o kardeşlerin abisi iyiydi (şahsi fikrim) . Diğer kardeşi ise sanki CAST ajansına 'Sokka aranıyor' denilmiş bu başvurmuş gibiydi. Sokka vari tavırlara bürünmeler gördük sürekli. Ama hiç tad vermiyordu orası ayrı.

(Emirhan) #125

Bana o iki kardeş çok başarısız Sokka ve Zuko taklidi gibi geliyordu. O yüzden onları hiç sevemedim. Sürekli Tenzin ve ailesini övmemin sebebi de onları daha orjinal bulmam. Hatta Korra'yı da bu orjinalliğinden dolayı severim.

Seride en sevdiklerimse Zahir, Tenzin'in kızı (ismini hatırlayamadım bir türlü) ve Avatar Wan olmuştu.

(Shiroyasha) #126

Seri CW dizisi gibiydi bildiğin yapmayın izlerken buhranlar yığıyorlar komik ve ilgi çekici karakter yok. Hani hikayeleri başlangıç olarak ele alsak güzelde her sezon ayrı berbat şekilde işlediler.

Aklımda kalan en tuhaf şeylerden biri zorda kaldığı için Lav bükmeyi öğrenen toprak bükücüydü.
"Bend Barry Bend"

Seride işlenen tek güzel hikaye.

O kırık ufak çocuk sanırım keyifle izlediğim tek karakterdi.

(Emirhan) #127

Tenzin'in veletler harikaydı ya :smiley:

(İNCEPTİON: Araf'da yalnız kalamayan adam ) #128

Kesinlikle diyalogları değiştir ikisine de güç ver (Sokka'da yoktu) aynı tavırlara sokmalar. Resmen seyirci sevdi buradan yürüyelim edaları buram buram kokuyordu.

• Haklısın orjinallik babında Tenzin ve o ailedeki karakterler yine kendini bir nebze izlettiriyordu.

• Ayrıca Lin Beifong karakterini de sevmiştim. Sıkmıyordu izlerken bir sonraki diyaloglarını keyifle bekliyordum.

(anon17803553) #129

Zaten hikayeyi iyi işleyemediler karakterlerlede bağ kuramayınca baya düşüşe geçti sonraki sezonlar.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #130

70 yılda Antik Çin'den 1920 New York'a geçiş nasıldı ama sebebi de yaratan abimiz çok seviyormuş ondan.Senaryo çöp ama animasyon,müzikler,sesler iyiydi hakkını vermek lazım da bu kadar başka bir artısını göremedim ben.

(Shiroyasha) #131

Neyse salarsanız beni sabaha kadar gömmeye çalışırım ben Korra'yı. TLA övelim biraz müziklerini hala açıp dinliyorum kitap okuyacakken yada ders çalışcakken. Mesela;

Ve son olarak :cry:;

(Bersan Şahin) #132

Korra zamanında ki sanayi devrimi teknolojiler çok hoşuma gitti. Eski değerlerin üstüne modern bir dünyanın nasıl kurulduğunu görmek falan. İhtiyaçların artmasından dolayı seri üretime giren ürünlerin artık değersizleşmesi, işçi açığı nedeniyle eskiden çok değerli sayılan element bükücülerin bir kaç yıl eğitimle sayılarının artışları ve buna bağlı olarak sıradanlaşması. Ve yaşanılan siyasi olaylar dünyamızın 20.yy başlarında olan olaylara benzetilmesi. Bence çok hoş bir seriydi. Hatta bence daha da uçup günümüz siber dünyasında geçecek olan bir Cyberpunk Avatar'a varım ben :smiley:

(meta) #133

Let go your hatred

(Emirhan) #134

Mako'nun ölümünü bildiğim için bunu dinlerken gözlerim dolmuştu. Sonraki seslendirene alışamadım hiçbir zaman. Hala tüylerim diken diken olur bu şarkıda.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #135

Bence de Korrayı boşverelim alın size Amon

(İNCEPTİON: Araf'da yalnız kalamayan adam ) #136

Amon .... :slight_smile: O kadar iyi yazılmış bir profili vardı ki. Yukarıda da övdüm ama ismini zikretmedim . Last Airbender'e de cuk otururdu :smiley: Babası da olsa olurdu aslında :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #137

Güzelim karakteri bile sonunda mahvettiler ben daha ne diyim.

(İNCEPTİON: Araf'da yalnız kalamayan adam ) #138

Ama ölümünü iyi dramtize etmişler ve yazmışlardı. O kısmın hakkını veriyorum.

(Enes Keskin) #139

baya baya internetten altyazılı olarak izleyip bitirdiğim ilk dizidir toprak bükücülerin hastasıydım

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #140

en sevdiğim karakterdi seride.

(Oğuzcan Demir) #141

Bir kanal vardi haftasonlari sabah verirdi merlin ve avatar hastasiydim