Avatar The Last Airbender Özleyenler

(dan) #142

Çizgi romanları okumayan arkadaşlara tavsiye ederim. Bir çok şeyi açıklıyorlar. Bu arada Korra , Nick'in yapımcılara baskısı üzerine son sezon 1 ayda hazırlandı. Dünyanın en kral yönetmenini getirsen 1 ayda daha iyisini yapamazdı. Özellikle bütçe yarıya indirilmiş ve aşırı şiddet içerdiği için gelen şikayetler yüzünden kanalda değil kanalın internet sitesinde yayınlanmışken.

(Bat of Gotham or Muhit) #143

Aynen izlerken hissediliyordu gerçekten o Korra'da.Hem de TLA'nın halefi olmasından dolayı bir baskı da vardı üzerinde.Ama yapımcılar gerçekten kaliteli insanlar bence,yine de ortaya iyi bir iş çıkardılar.

(iso) #144

ÖZLENMEZ Mİ BEEE!!

(Can Çiçek) #145

Benden başka özleyenler de varmış :slight_smile: Çoğu kişi beğenmesede ben korra serisini de severim özellikle teknoloji ve elementleri iyi bulamışlar birbirine. bazı düşük bölümleri var ama efsane bölümlerde var arada. Bu evren için daha keşfedilmemiş büyük bir potansiyel külliyat var bence.

(Mehmet) #146

Korra cok güzeldi keske bu avatar serisi sevam etsede izlesek

(Robot 216) #147

Hayatımda izlediğim tek anime ve hep keşke çıksa diye özlediğim bir anime.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #148

Dalga mı geçiyorsun yoksa ciddi misin anlamadım?

(Furkan YAKIN) #149

Korra'yı bitirmek üzereyim 3 bölüm kaldı biliyorum acayip bir boşluğa düşeceğim yokluğunda iyi gider dediğiniz bir başka dizi varmı söyleyin

(Kadir Yılmaz) #150

(Furkan YAKIN) #151

daha yeni gömdüm diziyi ne yaptın sen ya :smiley: benim kastım bu ikisinden başka

(Kadir Yılmaz) #152

Espri :smile:

(Emirhan) #153

Fullmetal Alchemist: Brotherhood olabilir. Bunun dışında aklıma gelmiyor :confused:

(anon17803553) #154

90 lar x men animasyon dizisini öneriyorum bende başlamayı düşünüyorum.

(Furkan YAKIN) #155

Korra'yı bitirmeme çok az kalmışken bazı şeylerden bahsetmek istiyorum buradaki çoğu kişinin aksine bu seriyi sevdim hatta biraz ileri gidiyorum birkaç büyük günahı olmasa Last Airbender'ı sollayıp geçme şansına sahipmiş ama malesef o ölümcül günahlar bunu engellemiş
işte o büyük günahlar

• En büyük günahı Bolin böyle miğde bulandırıcı bir karakter olamaz tamamiyle sokka'nın aşırı kötü bir çakması ben sokkayı bile pek sevmezken bu karakter beni çileden çıkarıyor.
  • Yan karakter(Team Avatar)lerin motivasyonları tam anlamıyla belli değil neden Korra'ya yardım ediyor oluşları bile sorgulanabilir ana serideki arkadaşlık ruhunu biraz olsun anlayabilselermiş çok daha farklı olurmuş
  • Aralara attıkları çok gereksiz bölümler ne hikayeye nede karakterlere birşey katmıyor

(Cafer Karabulut) #156

Konuyu görünce tekrar başladım 3. bölümdeyim duygulandım ya :cry:

(SDD) #157

hafta sonunda bir bakayım derken komple sezonu bitirdim.

(Enes Keskin) #158

The Legend Of Korraya başladım ne kadar özlemişim Avatar evrenini ya 10 yıl önceki gibi evde bükme hareketleri yapıyorum yine :joy::joy:

(Liquidman) #159

Aman devam etme hocam nefret edersin

(Enes Keskin) #160

yapma be çok ümitliydim ben

(saliha) #161

Ya çok beğenen de var, hatta Last Airbender daha çocukça bu daha güzel diyenler var. Ama bence üstüne gereksiz bir sosyal mesaj verme görevi almış. Yine de hiçbir şey olmasa sırf Avatar evreni diye izlenir.