Avatar The Last Airbender Özleyenler

(dan) #162

Sevdiysen izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Baya iyi. Hatta The Last Airbender'dan iyi olduğu kısımlar bile var. Bu birazda yaratıcılarının daha tecrübeli olmasından kaynaklanıyor.

(Enes Keskin) #163

ohh ya rahatlattı yorumun ilk iki bölümü çok beğendim devam edicektim zaten ama sonradan bozuyo diye korkmuştum hem şimdilik villianıda biraz gizemli ve korkutucu geldi sevdim yani çok sağol

(Enes Keskin) #164

bükme olayı çok güzel zaten ya onun için bile izlenir

(dan) #165

Seven var sevmeyen var. Sonuçta her kitleye hitap edemez. Ama bana sorarsan çok başarılı bir seri. Çok zor şartlar altında çekildi son 2 sezon fakat bozdu diyeceğim bir sezonu yok ona rağmen. Villian'lar kaliteli. Öyle çıkıp ''Hıaaa dünyayı ele geçiricem ben kötüyüm'' diye gezmiyorlar. Pro Bending var , hoşuma giden bir yenilik. Üstelik ilk seriye dair çok önemli şeyler açıklanıyor. Kısacası sevdiysen izle.

(Primum Non Nocere) #166

Bu dizide karakter motivasyonlarının çok iyi yansıtıldığını düşünen bir tek ben değilimdir umarım. Örneğin:

Toph Beifong'la tanıştıkları bölümde, Toph'un ekibe katılması ve güçlerini tekrar kullanmaya başlaması.
Toph'un metal bükücülüğünü öğrenme motivasyonu (harika değil miydi ya?)
Kan bükücülük olayı ve Katara'nın ikilemleri (another terrific episode)
Aang'in ateş bükücülüğünü geç öğrenme sebebi ve sonunda ateş eğitimini ciddiye alması
Zuko'nun değişimleri ve sebepleri
İroh'un başına gelenleri sabırla karşılaması ve gerektiği yerde harekete geçmesi ilk aklıma gelenler

Keşke günümüzdeki filmler ve diziler de böyle güzel işleyebilse karakter gelişimlerini.
Ayriyeten filmini izlemedim ve izlemeyi düşünmüyorum (Shame on you shyamalan!), kafam pırıl pırıl, kafam rahat :smile:

(Furkan YAKIN) #167

Hocam sen kaptır git neredeyse ilk seri kadar iyi korkma yani daha iyi ve daha kötü yerleri var ama kesinlikle kaliteli bir yapım.
Bende yeni bitirdim sayılır 10 gün oldu hala içimde o boşluğu hissediyorum

(saliha) #168

Azula'nın da ilk bölümden son bölüme kadar iyice hırslanmasını ve en sonunda şizofren olacak kadar aklını yitirmesini, son bölümlerde Zuko ile olan düellolarını da unutmamak lazım.
(Ağır The Last Airbender spoilerı)

(Primum Non Nocere) #169

O dörtlü ateş ulusu gencinin motivasyonları dahi çok güzeldi, haklısın. Kaldı ki üçü yan karakter, onları bile iyi yansıttılar. Ah bee, dizi gibi dizi.

(Furkan YAKIN) #170

şöyle birşey buldum adam mantıklı bir eşleşme yapmış

(Ekrem) #171

Sadece İroh'un sahnelerini tekrar tekrar izlediğim yapım.İlk izlediğim yıllarda dahi çok açık ve sıkmadan verdiği öğütlerle dizi içindeki karakterlerle birlikte benim de mental gelişimime yardımcı olmuştur.

(canakdemir) #172

Pazar gunleri kahvalti sofrasinda annemle beraber heyecanla beklerdik....Ne günlerdi bee.

(Can Özer) #173

Earthbender Toph'u özledim.

(Enes) #174

Türkiye de sonuna daha çok varken dayanamayıp internetten izlediğim ve bin defa da olsa tekrar izleyeceğim yapım ayni zamanda sizlere de kısa bir bilgi verim bildiğiniz gibi legend of korra serisinde aangden sonraki avatar korra anlatılmakta bununla beraber the last airbenderin çizgi romanı da bulunmakta ki bu çizgi romanlarda zuko ile alakalı ve daha bir çok konu açığa kavuşturuluyor ayrıyette şunu da eklim avatar wan ...

(İlayda Uğurlu) #175

Başından beri Zuko'yu desteklediğim için kendimle gurur duyuyorum.Katara'dan da iğrenirdim zaten ne o iyilik meleği gibi öyle.

(Gökhan Ali Başkan) #176

Dublajını beğendiğim nadirler arasındadır ve hala da kafama estikçe açar açar izlerim bu arada Zuko adamdır nokta

(Hazal) #177

ya zuzunun annesine ne olduğunu merak eden sadece ben miyim? orayı çok havada bırakmışlardı

(Gökhan Ali Başkan) #178

baya havada kaldı hemde

(Mehmet Can) #179

Çizgi romanı çıkmıştı sanırım onun

(Enes) #180

O çizgi romanlar da açıklandı bulutlu kısımda kısaca anlatıyorum :slight_smile: annesi ölmedi yüz değiştiren bir ruhdan ona yeni bir yüz vermesini istedi (çirkin bir yüz) o sırada da zaten yanılmıyorsam çocukluk aşkı ile evlenmişti bir çocuğu da olmuştu zuko annesini çizgi romanda buldu.

(Salihalpo Anısına) #181

Katara- Su bükme, şifacı, kan bükme
Toph- Toprak bükme, metal bükme, kum bükme sanırım :thinking: