Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1
  1. devam halkası 26 Nisan 2019’da vizyonda olacak. Avengers serisinin dördüncüsü de çekimlerine resmi olarak başladı!

Neredeyse bütün ünlü Hollywood yıldızlarını bünyesinde toplayan, hepsine özel güçler verip çizgi romanlarla tanıyıp da sevdiğimiz süper kahramanlara dönüştüren Anthony ve Joe Russo “son bir tane” dedi. San Diego Comic-Con’dan kısa bir zaman önce 3. filmin çekimlerinin tamamlandığını duyuran ikili dört hafta sonra Facebook üzerinden bir paylaşım ile yeni filmin müjdesini hayranlarına verdi.

Dünya’yı tehdit eden Thanos’un kötü adam kadrosunda yer alan Corvus Glaive, Proxima Midnight, Cull Obsidian ve Ebony Maw’dan oluşan "The Black Order"a karşı bu savaşta pek çok süper kahraman yer alacak. Şu an için bildiklerimiz; Iron Man olarak Robert Downey Jr., Hulk olarak Mark Ruffalo, Black Widow olarak Scarlett Johansson, Kaptan Amerika olarak Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak Elizabeth Olsen, Örümcek Adam olarak Tom Holland, Bucky Barnes olarak Sebastian Stan, Falcon olarak Anthony Mackie, Ant-Man olarak Paul Rudd, Hawkeye olarak Jeremy Renner ve Vision olarak Paul Bettany Yenilmezler ekibi olarak kadroda yer alıyor. Yenilmezler’e dahil olan Black Panther rolündeki Chadwick Boseman filmde kendi ekibini de yanında getiriyor. Black Panther evreninden M’Baku/Man Ape rolündeki Winston Duke ve Okoye rolündeki Danai Gurira da filmde boy gösterecek.

Galaksinin Koruyucuları ekibinden ise Star-Lord olarak Chris Pratt, Gamora olarak Zoe Saldana, Drax olarak Dave Bautista, Rocket Raccoon olarak Bradley Cooper, Groot olarak Vin Diesel ve Mantis olarak Pom Klementieff boy gösterecek. Filmin kötü adamı Thanos olarak Josh Brolin’i göreceğimiz filmde Doktor Strange rolünde Benedict Cumberbatch de yer alıyor. 4. devam halkası ise 26 Nisan 2019’da vizyonda olacak

Avengers: Infinity War Kulesi :space_invader:
Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi
Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi
Avengers: Infinity War Kulesi :space_invader:
(Morpheus) #2

Filmin adı beginning the end mi olacak? Yazı uzundu okumadım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3

Russolar o başlıkla resmi paylaşmış. Tam olarak öyle mi bilemiyorum.

(Oolong) #4

Sonun Başlangıcı olacağını düşünmüyorum. Adamlar daha geçenlerde spoiler olacağı için açıklamayacağız demişlerdi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #5

Yaw değildir tabi. O sloganla resmi paylaşmışlar sadece.

(Kid A) #6

Infinity War başlığı bence yeterli. Nasıl ki diğer yapımlar için de eski başlıkları kullanıyorsak, Avengers için de aynı başlığı kullanalım, derim.

Karar sizin @pasithea @SvartirSandar

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #7

Captain America: Civil War Platformu için de aynı şikayette bulundun mu _? Çorba oluyor konular sonra.

(Xάος) #8

Katılıyorum. Ayrı film gibi değil birbirlerine bağlı olacak gibi zaten, tek başlık yeterli. Zaten gerekmedikçe açmıyoruz, deadpool 2 ye de ayrı başlık açmadık mesela.

(ayrıca infinity konusunda yeni başlık açalım mi diye soruldu daha önce, açılması istenseydi başkası açardı şimdiye kadar)

(Kid A) #9

Şimdi Cap serisi ayrı bir olay. Civil War, Captain America serisinin bir filmi. Eminim ki ilk iki film döneminde de Muhit açık olsa idi şu ana kadar olan tüm 3lemenin konusu Captain America konusu altında tartışılmış olacaktı.

Mesela şu an Muhitte Deadpool’un ikinci filmi de Deadpool Tımarhanesi başlığında tartışılıyor, aynı şekilde Wonder Woman sequelı da WW başlığında tartışılmaya devam ediyor. Zamanı gelince Justice League için de ayrı bir konu açılacağını sanmıyorum. Ha dersen ki BvS; o kendi ayakları üzerinde duran standalone bir yapımdı, JL serisi içerisinde değildi.

O yüzden diğer başlıkta tartışmaya devam etmek daha mantıklı. Yoksa böyle ayrı gayrı, dediğin gibi çorba oluyor, neyi nereye atıcağını, neyi nerede tartışacağını şaşırıyor insan.

(Durukan İlkhan) #10

Yalnız paylaşılan eldivenin Bucky’e ait olduğu teorisini duyunca şöyle bir tüylerim diken diken oldu. :blue_heart:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11

Eh bizim sevgili yöneticiler ne derse o olsun. Benim derdim filmler çorba olmasındı.

(fza) #12

Olaya bak ya! Daha 3. film hakkında hiçbir şey bilmeden, 4. filmin çekimlerini takip edeceğiz. Garip. :DDDD

(Martha Kemal) #13

Thanos’un sonunun başlangıcı kesin.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #14

Belki avengers ın sonunun başlangıcıdır.

(Oolong) #15

Belki Scarlet Witch kafayı yiyecek ve bir kaç kişinin ölümüne sebep olacak. Al sana Avengers Dissasembled.

(Hande) #16

Ben şu mesaja katılmakla birlikte @SvartirSandar’a bırakıyorum mevzuyu, zira bir taşıma işlemi olursa zaten yapamayacak durumdayım mobilde çok zor olduğundan.

(Berk Kaynak) #17

Ayrı başlıkta tartışılacak olsa bile bu başlık için biraz erken sanki. Şu haliyle çok kafa karıştırıcı duruyor. İlk film çıktıktan sonra duruma tekrar bir bakarız ancak şimdilik buradaki haberleri diğer başlığa taşıyor ve konuyu kilitliyorum.

(Berk Kaynak) #18

(Berk Kaynak) #20

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #21

Geçmişe gitmelerinin Ant Man ile bir ilgisi olabilir mi dersiniz_?