Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Ertunç Doğan) #187

Avengers 4 için Shuri’nin ne olucağı aşikar değil mi?

Tabiki Yeni Black Panther olucak

unnamed

(Berkant) #188

Black Panther için bu kadar çabuk devir değişikliği olacağını sanmıyorum ama eğer 5 yıl söylentileri doğruysa o zaman İnfinity War’dan sonra T’challa’nın yerini doldurmak için Black Panther olmuş olabilir.Her türlü Iron Heart olmasından daha mantıklı ve daha ilgi çekici olur.

(Ertunç Doğan) #189

Eğerki bir Black Panther hayatını kaybetmişse ve 5 yıl üzerinden geçmişse kesimlikle başka bir BP seçilir. Benim sinirimi bozan şey Shuri’ye BP mevkinden başka bir şey düşünülmesi. Meykiyi kesinlikle Kardeşinden daha fazla hakediyor.

(Berkant) #190

Dediğim gibi Iron Heart yerine Black Panther olması daha mantıklı.Hem 5 yılın ardından Wakanda’nın yeni liderinin kim olacağı gibi soruları güzel cevaplandırmış olurlar.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #191

Bence Avengers 4’ü enteresan yapmalarının en düz iki yolu şu:
1.) Gidenlerin geri dönmemesi. Çok zor, belki imkansız, kontratlar devam ediyor, hayranlar istemez. Ama düşünsenize, film bitiyor ve gidenlerin hiçbiri dönmüyor, onların yerine mesela yukarıda söylenen Shuri Black Panther oluyor, Black Panther 2 onun etrafında geçiyor, öbür devam filmi gelecek karakterler de aynı şekilde. İyi mi kötü mü olur bilmiyorum ama epey şaşırtıcı olur genel izleyici için.
2.) Bir Avengers 4’ün olmaması. Bu da imkansız bir senaryo ama bence bir Avengers 4 olmasa da yine harika olur. MCU’nun bu filmle, o Thanos’un gün batımını izlerkenki sahnesiyle bittiğini düşünün. Finito. The End. Çok harika, çok farklı ve Infinity War “Thanos’un filmi” söylemine çok uygun bir son. Olasılıklar, umutsuzluk ve aynı zamanda umutla dolu bir dünya, bundan sonra ne olacağı seyircinin hayal gücüne kalmış. Ama dediğim gibi, çekimleri bile oldu filmin göründüğü kadarıyla. Sadece farazi olarak, ilk opsiyondaki gibi.

(Umur) #192

Gidenlerin geri dönmemesi şöyle de zor; evrenin yarısından bahsediyoruz. Çizgi romanda bile geri döndürmemezlik yapılmadı, aynı hikayede çözüldü hemen olay. Daha fazla Doctor Strange, Spider-man vs. görmek istesem de, geri dönmemelerini olumlu karşılardım sanırım.

(1675) #193

İlk yazdığın hoşuma gitmedi.

Ironman, Thor ve Cap ile MCU nereye kadar gidecek. Onlar da ölürse geriye adam gibi kahraman da kalmıyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #194

Onlarla devam etmeyecek işte Shuri vb. ve yeni tanıtılacak karakterlerle devam edecek. Iron Man vs. de zayiat olarak verilebilir. Ben de şahsen ikinci bir Dr.Strange, hakkıyla eda edilmiş bir Spiderman vs. istiyorum ama böyle bir Avengers 4 cidden çok enteresan olurdu.

(Ali) #195

Iron Man ile sonsuza kadar gidebilirim.

(Serkan) #196

Ölen karakterlerin geri dönmemesi imkansız ya. Evrenin yarısından bahsediyoruz sonuçta, dünya nüfusunun yarısı kül olmuşken insanlar nasıl tekrar güvenecek Avengers’a. Sonuçta ölen canlılar geri dönmezse bu Avengers’ın kabahati olacak.

(Ertunç Doğan) #197

Bunun için şey denilirdi:’‘Gerçekleşemeyecek kadar güzel’’

(Gandalf the White) #198

Nasıl yaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiii?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #199

Phase 4 ilk filmi Spider-man olacak.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #200

Şimdi reddit de biri film hakkında leak paylaşmış. Adamın IW ile ilgili leakleri doğru çıkmış. IW izlemeyen ve risk almak istemeyen arkadaşlar uzak dursun.

Film Avengers üyelerinin geçmişe gidip eski filmleri ziyaret ettikleri bir film olacak.

Film Tony-Steve ve geçmişe giden Avengers üyeleri arasındaki ilişkiye odaklanacakmış.

Nebula’nın film boyunca kendi hikayesi olacakmış hatta bir bölümünde kendisinin geçmişteki kötü haliyle savaşacakmış.

Buradan büyük spoiler diye bahsetmiş onun için saklayacağım gönderiyi.

Spoiler

Filmin bir bölümünde Cap Mjolnir’i kaldırark ‘worthy’ olduğunu bize gösterecekmiş. Fakat buna rağmen Thanos Cap’i öldürecekmiş.

Bir sahnede Hawkeye Stark yapımı Infinity Gauntlet ile bir şey veya birinden kaçıyorlarmış. Ve Avengers’ın planı da kendileri bir eldiven yapıp taşları geçmişe gidip toplamakmış. Fakat bunları yapması filmleri büyük etkileyebilir. Örneğin GOTG’de tüm olaylar Peter’ın taşı bulmasıyla başlıyordu ve ekip toplanıyordu.(Bu yüzden bu bana pek gerçekçi gelmedi.)Fakat bu adamın kaynağı buna IW ile ilgili de leak vermiş ve doğru çıkmış.

Son yazdığı da Hulk’un filmde kendi hikayesi olacakmış ve Stark Eldiveni takıp Thanos ile savaşanda o olacakmış fakat bu savaşta kolunu kaybedecekmiş.

(Hakan) #201

Iyi güzelde yeni katılacak karakterlere hiç alan bırakılmamış, hala çözümler eski ekip üyeleri üzerinden gidiyor benim aklıma pek yatmadı.

(Gandalf the White) #202

Captain Marvel falan hikaye mi demek istemiş yani? :face_with_raised_eyebrow::face_with_monocle::thinking:

(Geek Velet) #203

Aslında Shuri ağırlık kıyamaz ama Shuri filmi aşırı gişe yapabilir, nasıl mı?
Letitia Wright’ı Disney prenses filminde baş rol oynatırlar, ardından Cameo olarak MCU’da birkaç filmde görünür. Bir de “ilk siyahı kadın süper kahraman filmi” gibi bir şekilde pazarlarlarsa film 1B barajını geçebilir.

(Köyün Delisi) #204

Aynen ilk kadın siyahi süper kahraman filmi olduğu için baya ses getirir, çekebilirler zaten sıkıntı da yok. Benim sıkıntım Riri olmasın, hatta kimse Riri olmasın o olaylara hiç girmesinler. Shuri kendi karakteriyle, hikayesiyle güzel; başka bir karakterin hele de sırf başkalarının yerini doldurmak için kullanılan bir karakterin yerini almasına gerek yok. Onu Shuri olarak izleyelim, Iron’lı herşeyin hikayesi de Iron Man ile bitsin.

(Geek Velet) #205

Spider-Man ve Shuri için bir crossover olsa ne eğleniriz. :joy:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #206

Scott alternatif bir geleceğe giderek Shield ajanı olarak çalışan Tony ile iletişime geçecek ve onu geçmişe götürmeyi düşünecek olabilir.