Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(fza) #247

MCU’nun Spidey’si 3 filmdir ‘‘toy’’. Hele Homecoming zaten bu toyluğunu yenme hikayesiydi biraz da. Infinity War’da yine güzeldi ama ‘‘benim istediğim’’ Spidey’yi görmemize daha var biraz galiba.

Normalde çok sıkı bir stratejisi olmasa dahi aklını bayağı iyi kullanır düşmanlarına karşı. Yaratıcı çözümler bulur hep.

(Gandalf the White) #248

O hep Thor’du! SAYGILAR!

(Kid A) #249

Ya bana filmin ismi inanılmaz bir şekilde Aftermath olacak gibi geliyor ama… Hadi bakalım.

Not : Yatırım tavsiyesi değildir.

(Hedef 2019) #250

Hulk mu kolunu kaybediyor Stark mı?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #251

Hulk[/spoiler][spoiler]

(Hedef 2019) #252

Reddit linkini özelden atabilir misin?

(fza) #253

Film ile ilgili teorilerden biri diyor ki:

Ya Ant-Man and the Wasp filminnin açtığı yol ile Kuantum Evreni üzerinden bir sürü alternatif gerçekliği görürsek;

Ultron’un Avengers’ı yendiği,
Set fotoğraflarında olduğu gibi Tony’nin SHIELD lideri olduğu,
Quicksilver’ın ölmediği,

vs vs.

1. filmde Ant-Man, The Avengers, Captain America: The First Avenger ve hatta Captain America: The Winter Soldier vs gibi filmler ile bağdaştırabileceğimiz bilgiler gördük bir sürü. Gerçek bir final niteliğinde olan filmi, cidden bu zaman kadar ki filmlerden bir şeyler göstererek yapsalar ne acayip olur ya.

(C.B.B) #254

Şu filmle ilgili en çok beklediğim şeylerin başında Steve-Tony buluşması geliyor. Özellikle bu kadar yaşanandan sonraki etkileşimlerini dört gözle bekliyorum. Sonunda Tony kalkanı teslim ederse yerimde duramam izlerken :smiley:

(Gandalf the White) #255

Görünce ne olacak peki? Herhangi bir etkisi olacak mı?

(fza) #256

Bize etkisi olacak, aynen şöyle: ‘‘Oha ya! Neredenn nereye geldik. Bu filmi izlediğimi dün gibi hatırlıyorum, şunun fragmanında ne coşmuştum.’’

Nostalji fırtınası.

Hele o ilk Avengers filminde olan 360 derecelik sahneyi kahramanların şimdiki halleriyle benzer bir şekilde yaparlarsa hüngür hüngür ağlarım.

(Gandalf the White) #257

O kesin zaten. Etkileniriz her türlü. Ben her Sene baştan izlerim mesela. Hani gidişata etkisi olur mu anlamında demiştim? :blush:

(fza) #258

Belki de olur, belki de dediğim gibi sadece nostaljik duygular verir.

Tahinim ise, yukarıda da olan New York savaşı sahnelerinin filme etkisi olacak. Nasıl olacak bilmiyorum ama olacak muhtemelen.

(GENERAL) #259

bu filmde thanosun taşları ustalıkla kullandığını görürmüyüz ya bunu çok istiyorum ya özelllikle zaman taşı ile hulk ve thoru yaşlandırsın ne güzel olur birde kozmik varlıklar 1 2 tane koyun şu filme lütfen

(Serkan) #260

Ben bu duruma hastayım ya. Yıllar önce izlediğimiz filmlerdeki anları başka bir gözden başka bir açıdan izlemek harbiden mükemmel olurdu.

(Gandalf the White) #261

O kozmik varlıklar da asıl Villian olsunlar, sonra Thanos Adam Warlock ve Captain Marvel ile birleşsin ve süper kahraman olsun. Bak senaryo efsane, tutar bu.

(Serkan) #262

Sonra bu ekip Cumhurbaşkanlığı seçiminde ittifak yapsın.

(Gandalf the White) #263

Ben ciddiydim… :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

(GENERAL) #264

bu yazdığına sende inanmıyorsun değil mi :slight_smile: hayır yani watcher da görmedik ya bari bunları görelim en azından uatuyu

(Gandalf the White) #265

Balık burcuyum, hayalgücümü etkiliyor sanırım…

(Pharaun) #266

Zaten hepiniz farklındasınızdır; Avengers’ın efsane kadrosu yavaş yavaş emekli oluyor. Eh bundan sonrada New Avengers başlar onuda Inhumans ve X-Men ile bağlayıp flash style time paradox filan ne varsa yapcaklar, e tabi villians ise haliyle thanos avengers tarafından tokatlanmış olacağından evrendeki diğer tanrısal varlıklardan birisi olabilir çok muhtemel bir senaryo.