Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Gandalf the White) #267

Tam şahsen ben artık daha güçlü Villian’lar görmek istiyorum, böyle en güçlüleri. Korkunç, karanlık, soğuk, ruhunu emecek şekilde. Renkli değil, mor hiç değil. Böyle filmi izlerken baktığında korkacağın. Offfff of!

(Pharaun) #268

EmirBK kusura bakmasın ama Reklamlar
dt.msy, bence bu tanrısal varlıklar hakikaten avengers’ı fena zorlayabilir;

(Gandalf the White) #269

dt.msy :((((((((((

2 kere falan okudum, valla bunları aşama aşama filmlere ekleyebilirler bile. Aslında kozmik aşamasını ayırabilirler bile bence. Bu karakterler yeni CGI’lar ile missssss gibi olur. :face_with_raised_eyebrow::smirk:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #270

Umarım film dedikleri gibi 5 yıl sonrasından başlamaz. Tony ve Nebula’nın Dünya’ya nasıl döndüğünü, Tony’nin Dünya’daki tayfayla (özellikle Steve ile) karşılaşınca aralarında sıcak sıcağına yaşanacak tepki ve diyalogları görmek istiyorum. Veya bu dediklerimi filmin ilk birkaç dakikasına sığdırıp ‘‘5 years later’’ diye de girebilirler filme sorun yok.

(Gandalf the White) #271

Öyle girip sonrasında da gösterebilirler belkiiiiiii?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #272

O zaman saçma olur ya, IW’de olduğu gibi bu filme de vurucu bir girişle başlamaları gerek bence. Bunu da en iyi evrenin yarısının yok olmasının hemen ardından karakterlerin yaşadıkları psikolojik gerilimi göstererek yapabilirler.

Bu arada Avenger 4’te olmasını en çok istediğim şeylerden biri de Tony’nin Thanos’a şu cümleyi söylemesi olur ya, baya bi cuk oturur hem.

‘‘if we can’t protect the earth you can be damn sure we’ll avenge it’’

(Gandalf the White) #273

Doğru diyorsun, ben de özellikle Stark’ın psikolojisini merak ediyorum. Of of. Ben bayağı etkilendim Spiderman giderken…

Aynı cümleleri farklı kişilere de söyletiyorlar bazen, gördük bu filmde de. :upside_down_face:

(fza) #274

Kesinlikle olmalı. Kapanış olacağı için ilk Avengers filmine bol bol gönderme olmalı.

Cap ve Thor’lu sahnede de sakal bıyık muhabbeti yerine ‘‘What, you getting sleepy?’’ olsaydı mesela Infinity War’da. Hepsi Avengers 4’e artık inşallah.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #275

Hakikaten şu tadı almayı çok istiyorum Avengers 4’te ya. Güzel muhabbetlerle ve göndermelerle bir yandan eski günleri yad ettirip diğer yandan harika bir finalle veda etmeli her biri.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #276

Film vizyon tarih 26 Nisan 2019 diye gözüküyor. Ama İnfinity war da yaptıklar gibi vizyon tarih aynı zamanın koyabilirler.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #277

Ya biz İnfinity war için bir sürü teori üretik işte ruh taşı heimdall da mı yoksa wakanda mi çıkacak, İron man ve captan americak bu film de kesin ölecek, İron man yeni zırhın wakanda teknolojisi ile yaptığı falan hiç biri doğru çıkmadı umarım bunun için yaptığımız teoriler de doğru çıkmaz. :slight_smile:

(Destiny has arrived) #278

Biz de 1 hafta erken giriyor zaten vizyona her marvel filmi.Abd de tekrar one alinabilir belki 1 hafta kadar iw de oldugu gibi.

(fza) #279

İnşallah. Katılıyorum bu yoruma. Filmde şaşıralım sürpriz görünce.

(1675) #280

Baksana A4 spoilerları sızmış bile internete. Çok merak edilen bir film olduğu için daha fazlası da sızacaktır.
O spoilerları okuyanlar kendileri teori üretmiş gibi etrafta dolanacak ona üzülüyorum. Sonra bak ben bilmiştim derler.
GoT dizisinde aynısı oldu çünkü.

(fza) #281

Şunu yapan çok dingil var ya. Bildiği bir şey var ama onu sanki ‘‘tahmin etmiş’’ gibi söyleyip o olayı bozuyor diğer bilmeyenler için. Özellikle belirli ‘‘olayların’’ çizgi romanlarını okuyanlar yapıyor bunu.

(fza) #282

“Avengers 4: Dr. Strange Said There Was Only One Way To Win, And This Is It”

(Hedef 2019) #283

Yine comic conda fragman izletecekler bizde çıldırcaz

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #284

Ve umarım yine sızdırırlar. Sızıntı fragmanları izlemek ayrı bir keyif. IW’nin hiçbir resmi fragmanında sızıntı fragmandaki tadı alamadım ve bence kesinlikle filmin tonunu en iyi yansıtan fragmandı o.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #285

@Cagan_Aci ve @Tinkivinki marvel bu sene Comic-Con katılmayacağın açıkladı. Yani boşuna beklemeyin. :slight_smile:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #286

İyi de kardeşim filmin adını nerede duyuracaklar? Comic-Con olmasa bile illaki bir etkinliğe katılıp bir teaser verirler bence.