Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #307

Önemli olan soru Cap. Marvel 4. filmde gözükecek mi_? Eğer öyleyse filmin sonuna mı yetişir başından beri var olur mu_? Deli deli sorular.

(Serkan) #308

Bence kesin olur ya. Hatta kendi filminin sonunda kostümü güncel renklerine kavuşur. A4’ten bir ay önce çıkacak Captain Marvel filmi, eğer A4’te olmazsa o zaman millet soracak CM nerde diye.

(Gandalf the White) #309

Bence de görünecek, yoksa Post-Credit sahnesinde yardım olayını göstermezlerdi diye düşünüyorum.

(Destiny has arrived) #310

Avengers 4 ün ana karakterlerinden biri bence captain marvel.Ekran süresinin en az 10dk olacağını düşünüyorum

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #311

En güçlü kelimesinin karşısında ismi bulunan karaktere 10 dk bence az. Kendi filmi olsun olmasın.

(Destiny has arrived) #312

İşte kendi filmi de gelecek 2 ay önceden.Orada göreceğiz tamamen neymiş ne değilmiş.Sonra avengers filminde de bir 12-15dk arasında ekran süresi olsa şahane olur.Thorun süresi kadar iw deki ona yakın bir şey

(Geek Velet) #313

Arkadaşlar, ya Captain Marvel da öldüyse? :thinking:

(Destiny has arrived) #314

Reshootlar devam ediyormuş yorumlarda okuduğuma göre.

(Can) #315

Hayret soon dememişler.

(.) #316

I don’t think so

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #317

Nick olanları gördükten sonra attı o mesajı. Yani bence ölmeyeceğini bildiğinden olabilir. Nereden biliyor olabilir_? Bilmem

(Dovahkiin) #318

Belki sadece şansını denemiştir.

(Destiny has arrived) #319

Spoiler olabilir o yüzden ona göre girin habere

(C.B.B) #320

O konuşma boşuna geçmemişti filmin başında. I knew it.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #321

GWYNETH PALTROW IRON MAN’İN AVENGERS 4’TEKİ AKIBETİNİ AĞZINDAN KAÇIRDI
Avengers 4’e dair ilk bilgi sanırım Tony’nin eşi Pepper’ı canlandıran güzel oyuncu Gwyneth Paltrow’dan geldi. Spoiler olduğunu düşündüğümüz bu bilgi Tony Stark ve Pepper’ın ilişkisinin ne boyuta ulaştığını gösteriyor.

Marvel Sinematik Evreni genişleyip, olgunlaştıkça Tony Stark da benzer bir değişim içine girdi. En güçlü Avengers ünvanını sırtladı. Bir yandan da önce asistanı sonra da sevgilisi olan Pepper olan ilişkisi de sıfırda başlayıp gelişip, olgunlaştı. Avengers 4 ile de bu ikilinin ilişkisinin kazandığı yeni boyuta tanıklık edeceğiz. Güzel oyuncu hem evlilik hem de çocuk müjdesi verdi!

Pepper ve Tony uzun bir süredir birlikteler. Pepper, öne asistanı olarak başladı ve daha sonra aralarındaki ilişki gelişti. Şimdi de aradan geçen 10 yılın ardından evlendiler ve çocukları olacak. Her büyük aşkta olduğu gibi ikilinin arasındaki ilişki de bu noktaya geldi.

Avengers 4 için sızdırılan görsellerde Tony Stark’ın evlenme teklifi ettiğini görmüştük. Ancak, detaylarla ilgili hiçbir fikrimiz yoktu. Çocuk da Infinity War’da kısa da olsa seyircinin aklına sokuldu. Görünen o ki gerçekten de çocukları olacak. Gwyneth Paltrow bunları ağzından kaçırmış olabilir ama Avengers 4’te MCU’nun en büyük evliliğini izleyeceğiz gibi duruyor.

Ek: bu bilgi ile birlikte Avengers 4 de zaman aşımı olacağı resim olarak onaylandı.

(Destiny has arrived) #322

Spoilere al oktay ciddi spoiler bu yukarıda paylaştım ben de aynı haberi spoilere alarak

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #323

Yanliz GWYNETH PALTROW dediklerin de sonra Avengers 4 de zaman da yolculuk yapıp evren rezet atma teorisi bana mantıksız geliyor. Yani niye ilk Avengers film gidip zaman ile oynasınlar?

(Hedef 2019) #324

(Dovahkiin) #325

Onun demek istediği, Cap’in Tony hakkında Ross’a “dünya en büyük koruyucusunu kaybetti” demesi bence.

(Can) #326

Filmin setinden sızmış muhtemelen son sahne bu. Spoiler içerir.

[spoiler]

[/spoler]