Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(C.B.B) #327

Çizgi romanlara paralel gidecek yani. Russolar işini biliyor 🖒
images

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #328

Filmin adı Guardians of the Galaxy Vol3 olsaydı böyle bitebilirdi belki.

(Berkant) #329

Umarım gerçek değildir…

(Acıktım) #330

Russolar çizgi romanlardaki panalleri harika bir şekilde beyaz perdeye uyarlıyorlar.Bu sahneyi filmde görmek için sabırsılanyodfsognfjdnvodjfn

(y) #331

Fakee gerçek olmasına imkan yok saçma sapan bişey. Olursa da küfür yerler çok

(Emir) #332

Ohhh içimiz rahatladı ya çok şükür Allah’ım

(Ali) #333

Büyük oyunu görüp bizi aydınlattığın için sana minnettarız Yusuf.

(y) #334

Önemli değil arkadaşlar ben hep burda olamam o yüzden inanmayın bunlara :smiley: asdfasd

(and this man a name) #335

dread it, run from it, nypd still arives…

(y) #336

Ustanın avengers 4 de yapacak işleri varmış daha.Bu yaz reshootlar olacak sanırım.

Habere girmek istemeyenler için
Thanos in Avengers: Infinity War last month and will return as the Infinity Gauntlet wielding villain next year too. Asked if he’s finished with the Marvel Cinematic Universe, he said “I’ve done most of that” and added that he’s “close” to being finished, an indication he’ll be returning for some reshoots.

(Köyün Delisi) #337

Ezgi’nin kanalının Earth 619 teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Başta yok artık dedim de sonra verdiği örnekler falan mantıklı geldi açıkçası🤔

(Can) #338

O 619 en fazla bir gönderme olarak kalır (eğer o sayıyı seçerken bunu duşünmüşler ise)

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #339

Ne sayısı ne kaçırdım ben?

(GENERAL) #340

Strange 14.000.605 olasilik gormustu ya
605 +14 = 619 ezginin kanali bu sayinin bazi czgrmnlara ve bir evrene gonderme oldugunu dusunuyor

(Köyün Delisi) #341

Yani verdiği 3 örnek de aynı anda olamaz zaten ama o sayıyı seçmişlerse ya Loki hakkında söylediği ya da Tony hakkında söylediği gerçekleşebilir. Üstelik bu evrenin çizgi romanlarda Infinity War’dan sonra başlaması da bi tesadüf değildir bence ya da biz çok eşeliyoruz😂

(Can) #342

Loki hakkında denilenin olacağını sanmıyorum. Thanos’un “No resurrection this time” sözünü boşuna eklememişlerdir filme.

(Köyün Delisi) #343

Şimdi şöyle bişey var açıkçası Loki’nin 281638. kere dirilmesini ben de çok istemem ama böyle ölmesini de istemem.Yani koskocaman God Of Michief dediğimiz adam gidip Thanos’u bıçakla öldürmeye çalıştı ya. Bu yüzden bunun altında bir bit yeniği olabilir.

(İbrahim Korkmaz) #344

Aksine sırf bu yüzden dedirtmiş olabilirler. Zeki yazarlar bunu ara sıra yapar. Tam da yapacakları şeyleri yapmayacaklarını hikayede göze parmak gösterirler. Filmde Loki’nin bu sefer dönmeyeceğinin altı en az 3-4 kez itinayla çizildi. Eğer Russo biraderler zekiyse, tam tersini ima ediyorlardır.

(y) #345

Loki yok abi gerçekten öldü artık.Neo doğru diyor o diyalog boşuna niye eklensin o zaman.Lokiyi severim ama karakterin hikayesi de bitti.Görmek istemem açıkcası bir daha

(İbrahim Korkmaz) #346

Aslında çok da bitmedi.

Bu sebeplerden dolayı yaşıyor olabilir diye düşünüyorum.