Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Hear me and rejoice) #347

Eveeeet işte bu you didn’t see that coming :smile: Ciddi spoiler olabilir uyarımızı yapalım

(buzlulimonata) #348

:crossed_fingers:

(Fatih) #349

Başka nereye çemkirsem bilemedim. Şu geekhane kadar uyuz bir sayfa yok yemin ediyorum ya. Adamlar uyarısız A4 spoilerını basmışlar Instagram’da bir de iyi bir teori sadece falan diye savunmaya geçiyorlar. Ramazan ayında ilk küfürümü ettirmeye başardılar. Cidden rezalet.

(Karpuz&Peynir&Rock'n Roll) #350

Marvel-Dc Türkiye sayfası kadar kanser olmasa da katılıyorum kötü bir sayfa.

(Muhitin Delisi) #351

A4 spoilerını nereden bulmuşlar ki?

(Can) #352

Instagram bu gibiler ile dolu. Yeni çıkan çizgi romanı okuduktan hemen sonra bilgi adı altında spoiler falan veriyorlar ya. ‘‘Wonder Woman, kılıcı ile Darkseid’ı öldürmüştür.’’ Çoğu 18 yaş altındaki çocuklar.

(Berkay Küçük) #353

Ben zamanında (muhitteki ilk haftam) bu sayfalara muhitte geçirmiştim hafiften. Eğer sen, unrated gibi internette hakkıyla yazarlık yapan bir arkadaş alındıysa özür dilerim.

(Can) #354

Yok alınacak ne var? eğer bu tarz bir salaklık yaparsak, ki yapmadık. Hakaret dışında her türlü lafı söylemekte haklısınız. Bu yıl biraz daha kurumsal bir kimlik kazandığımızdan dolayı ağırlık olarak haber içeriklerine yer verebiliyoruz. Katı bir spoiler politikamız var. Güvendesiniz.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #355

Sonuna kadar katılıyorum.

Bence geekhane daha kanser bir sayfa.
@Ykpcn ve @FranklinRichards dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. :slight_smile:

(Fatih) #356

Setten sızdırılan fotoğraflardan %95 doğru olan bir teori üretmişler ve bunu hiçbir spoiler ibaresi olmadan direk paylaşmışlar.

(Muhitin Delisi) #357

Oha ya insanda bi film zevki bırakmıyorlar tamam teori üret de setten sızdırılan fotoğraflarla üretince gerçeklik payı artıyor yani. Olası spoiler de en azından.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #358

(Hedef 2019) #359

Facebookta “Russolar orjinal ekipten sadece 2 kişinin hayatta kalacağını açıkladı” tarzı şeyler dolaşıyor doğru mu?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #360

Yalan.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #361

Daha film hakkında resmi bir şey paylaşmadan nereye açıklama yapıyorlar :smiley:

(Karpuz&Peynir&Rock'n Roll) #362

Ben de birkaç sayfada gördüm ama kaynak göremedim.
Gerçekse kalanların biri Nat, öbürü de Thor olur.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #363

Bence Black wildon ve Hawkeye kalacaklar çünkü büyük ihtimalle Hawkeye Avengers 4 de Ronin olarak göreceğiz 4.faz da Kate Bishop evren sokup ona ustalık yaptırabilirler.

(Muhitin Delisi) #364

Şu teorinin doğru olmasını ne kadar çok istediğimi ben susim kullanıcı adım anlatsın

(GENERAL) #365

Avngrs 4 de bir cap ölücek o kadar

(Muhitin Delisi) #366

Bence Avengers 4’te baya kayıp vercez. Cap ve Tony kesn gözüyle baktıklarım.