Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Can) #22

Ant Man zamanı büyüttü. Böyle olunca da kendileri 2019’un yanında çok küçük kaldı ve 2012’ye doğru kaydılar.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #23

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #24

Ellerinin üzerindeki basınç aletlerine benzeyen cihazlar da onunla alakalı galiba. Ya da geçmişe sadece bir kişi gidip belli bir olayı değiştirmeye çalışa da bilir. Ant Man gibi.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #25

Diğer karakterlerin üzerinde de Ant Man i,büyütüp küçültmeye yarayan noktalardan var, acaba diğer karakterler de boyut değiştirecek mi Ant Man sayesinde?

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #26

O noktalar efektler için kolaylık sağlamak için orada Işıl.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #27

image

Scott ın eldivendeki alet oraya dahil ama diğerleri sonradan takmış. Sanırım Lang savaşın ortasındaki ekibe katılıp onlara gelecekleti bir noktaya götürerek bir şeyler gösterecek. Aha teorim budur.

(Kayra Yeşilırmak) #28

Mantıklı da peki Tony’nin kolundaki SHIELD arması ne alaka ? Sonuçta Tony ne SHIELD’a bağlı çalıştı ne de onların teçhizatını kullandı.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #29

Orası muamma işte,zaman paradoksu olup birşeyler değişmiş olabilir geçmişte belki

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #30

İnfinity War set fotoğraflarının birinde bu vardı.

(Kayra Yeşilırmak) #31

(GENERAL) #32

Bence scottt antman ve wasp filminde bunlarin elindeki saat gibi seyi icat edicek ve avngrs 4 de bunlar bu saatle gecmise gidicek gibib

(GENERAL) #33

Acaba tony hic kacirilmadi iron man de olamadi mi babasinin shield ile iliskilerinden dolayi shield’e katilmis olsbilir mi ya

(#26#) #34

Ne kadar doğrudur bilemiyorum ama:

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #35

Cidden ne gerek var yahu.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #36

Aslında hiç fena olmaz iyi bir yönetmenle

(If you seek his monument look around you) #37

:slightly_smiling_face:

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #38

Scott un çizgi roman evrenindeki gibi sinema evreninde de yüksek Cap hayranlığı varsa ki son filmde var gibiydi, baya eğlenceli sahneler olacak sanırım. :smiley:

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #39

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #40

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #41