Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Hear me and rejoice) #387

Senin endişen filmi çok cıvıklaştırmaları mı.İw de bunu gördük yaşadık.Oldukları sahneler komikti ama bu filmin ağır tonunu etkilemedi.Dengeler iyidi iw için.A4 de zaten guardians ekibi olmıyacak diye biliyorum cast listesin de bile yoklar imdb de.Drax falan gözüküyor ama bilemedim tam

(fza) #388

Benim endişem aynı bu filmde İskoçya ve son 20 dakikası dışında yaşadığım ‘‘Abi bu filme de şakacık koymayın ya, sıçtınız atmosfere!’’, hissini yine yaşamak.

Ne kadar olacak, bunda olduğu kadar deneyimimi etkileyecek mi göreceğiz.

(Dovahkiin) #389

İyi ki koymuşlar o “şakacıkları” genel olarak yerinde ve keyifliydi. Bruce Banner hariç tabi. Çaresizlik desen o da gayet yerindeydi, dram da hatırı sayılır derecede iyiydi. Senin istediğin ne yani anlamadım BvS tarzı birşey mi bekliyordun içinde GotG olan Marvel filminden ?

(fza) #390

Hepsi senin görüşün. Ben bunun çok tersi yönde düşünüyorum yukarıda da yazdığım gibi.

Ne istediğimi yukarıda yazdım açıkça, istersen tekrar okuyabilirsin. İstemezsen de canın sağolsun.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #391

bs57eD-cJOlrSCEcKoLnaivuCye7wGF3XxhfDFev64U

(fza) #392

(Hedef 2019) #393

Üzüldüm lan

(Denizcan Sel) #394

Büyük ihtimalle böyle olacak zaten, benim kafamdaki sahne genel olarak:

Clint bahçede oturup erkek evladına ağaç dalından(bkz: Groot) yay ve ok yaparken diğer çocukları da neşeyle koşuşturup oyun oynarlar, o sırada Clint’ in eşi mutfaktan bir şeyler getirip bahçe masasına bırakır. Herkes çok mutlu ve huzurludur, konsept az daha çocuklar duymasın sitcomuna kayacakken Clint oğluna yaptığı yayı uzatır ve denemesini ister oğlu yayı tutup kaldırır hedefe nişan alır ve tüm aile bireyleri bu ana tanıklık etmek için hedefe bakarlar. Bir süre atış olmaz ve bir tıkırtı sesi gelir Clint oğluna döndügünde yay yere düşmüş ve oğlu kolundan vücuduna varoluştan silinmeye başlamıştır… Tüm aile bireyleri teker teker Clint’ in gözü önünde yok olur, 2 dakika önceki şen şakrak huzurlu aile ortamından geriye sinir krizleri geçirerek feryad eden Ronin kalmıştır…

(Serkan of İzmir) #395

Üstad senin bu fan fictionlar benim göz pınarlarımı kurutuyor onu napıcaz ya.

(fza) #396

FTFY

(Ahyoka) #397

Hepsinin yok olacağını düşünmüyorum çocuklarından biri ya da çocuklarına özlem duyan eşi kalacakmış gibi geliyor bana

(Hedef 2019) #398

(fza) #399

(Hedef 2019) #400

(Berkant) #401

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #402

(Seni özlüyoruz Emir... ) #404

Aramızdan bazıları başlıktaki önceki yorumları okumuyor galiba :laughing:

Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi
Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi
(Hear me and rejoice) #405

Kimse önceki yorumları okumuyor kesinlikle :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #406

Lan asdhfasdıhgasdg

(Serkan of İzmir) #407

Önceki yorumları okumuyor musunuz arkadaşlar