Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(ahmet kara) #408

(fza) #409

Çekinmeyin lan, söyleyin kimin döneceğini; hatta filme yakın nasıl döneceklerini de açıklarsınız(!) Sonra ‘‘Loki aslında ilüzyondu, ölmedi’’, dersiniz, ‘‘Shuri de Vision’ı yedeklemişti zaten’’, dersiniz; bir de üstüne ‘‘Gamora ruh taşının içinde, onu da kurtarıp geri döndüreceğiz’’, dersiniz. Ooooh! Mis gibi evren valla(!) Biz de her Infinity War’u izlediğimizde söver dururuz ‘‘Ulan bare parmak şıklatmadan önce ölenler geri dönmeseydi, kimin ölümüne üzüldüysem hepsi geri döndü bir anlamı kalmadı!’’, diye.

Pardon pardon, evrenin en önemli karakterlerinden(!) Heimdall cidden ölmüştü değil mi? Çok özür dilerim, bütün dediklerimi geri alıyorum(!) :confused:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #410

haklısın ama bir yandan da kızamıyorum kim ölüp ölmeyeceği açıklamalarına sonuçta karakterlerin devam filmler gelecek onlar için de hazırlık falan yapmaları lazım. :confused:

(fza) #411

Abi, yapsınlar tabi ama bunu bize söylemesinler. Gizliden gizliye devam etsinler, filmin ilk fragmanına kadar bilmeyelim olacak mı olmayacak mı diye, hatta belki 2. fragmana kadar.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #412

Kesinlikle hak veriyorum. Daha filmin gelmesine bir yıl var. Ser verip sır vermemeleri gerekirken her şeyi açıklama peşindeler. Bırak, açıklama kardeşim.

(Can) #413

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #414

GOTG karakterlerinin döneceğini biliyoruz zaten abartmaya gerek yok.

(GENERAL) #415

Loki geri donemicek bence ama vision ve gamora geri dönebilir

(fza) #416

Dikkat ettiysen orada sadece GotG karakterlerinden bahsetmedim, filmin üstünden kısa süre geçmesine rağmen, ölen karakterlerin çoğunun bir şekilde geri dönebileceği ihtimali var ve bu da çok sinir bozucu. Abarttığım bir şey yok yani.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #417

GOTG haberinden buna kaymışsın bana abartmışsın gibi geldi.

Zaten GOTG vol 3 açıklandığında ekibin geri döneceği söylenmişti. Ekipten bir tek Gamora şu anlık soru işareti. Anlamadım ne yapsın istiyorsun adamlar çıkıp Loki öldü arkadaşlar demelerini falan mı? Filmde Loki, Vision ve Gamora öldü arkadaşlar geri kalanlar fanların teorileri.

(fza) #418

‘‘Sadece’’ GotG’den bahsetmedim, yoksa iş oradan çıktı zaten yine. Filmin hemen ardından ‘‘Gamora Ruh Taşı’nın içinde’’, diye açıklama yapmaları sinirlendirmişti, bir de üstüne bu gelince;

Şunu demelerini ‘‘isterdim’’: Evet, parmak şıklatmadan önce ölen karakterler gerçekten öldü ve geri dönmeyecekler.

Böyle demeleri gerekiyor, çünkü Gamora hakkında dediklerinden sonra ben güvenmiyorum hiçbir karakterin(Heimdall hariç) gerçekten öldüğüne. Bu sebeple de filmin değeri azalıyor bence karakterlerin geri döneceğini öğrendikçe.

Bir de GotG’den kül olup silinenlerin geri döneceği belli zaten ama gidip de 1 sene öncesinden ‘‘Evet, 4. filmde varım’’, demeye gerek yok. Bırak, ortada biraz gizem olsun. En azından görmeyelim bu konuda bir şey filme kadar. Öbür türlü saçmalardan seçmeler oluyor bence.

(y) #419

Çılgın teoriler var bazıları gerçekten olabilir

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #420

Ona şüphemiz yok Chris

(Berkant) #421

Geçenlerde Homecoming’in 2. filminin senaryosunu sızdırdığı kişinin iddiasına göre Avengers 4’ün de senaryosu sızmış.Bunu sızdırdığını iddia eden kişi bu arada zamanında İnfinity War’u da sızdırmış ve birkaç yer hariç doğru çıkmış.Spoiler yemek istemeyenler sakın okumasın.Bayağı tat kaçırıcı bilgiler var.Daha önce paylaşılmış olabilir eğer paylaşıldıysa özürlerimi diliyorum dursun ne olur ne olmaz :slight_smile:

Iron Man, Avengers ekibini bir araya getiriyor ve kendi Sonsuzluk Eldiveni’ni yaratarak her şeyi düzeltmeye karar veriyor. Ant-Man’i aralarına kararak Quantum Realm yardımıyla zaman yolculuğı yapıyor. Farklı zaman dilimlerinden Sonsuzluk Taşları’nı toplamaya başlıyor. Thanos bunu fark edince onların peşine düşünüyor.

Avengers 4’ün senaryosu Captain America ve Iron Man ilişkisi etrafında şekilleniyor.

Senaryonun bir noktasında Captain America ve Thor birlikte Thanos’a karşı mücadele veriyor. Iron Man’in farklı zamanlardan taşları toplaması geçmişi değiştiriyor ve Mjolnir parçalannmıyor. Captain America Thanos’a karşı mücadele verirken Mjolnir’i kaldırıyor ve onunla dövüşüyor. Thanos’u oyalayarak diğerlerinin kaçmasına yardımcı oluyor. Bu sırada ölüyor.

Hawkeye henüz tamamlanmamış Sonsuzluk Eldiveni’ni Black Order’dan koruyor. Thanos’un alt edilmesinde büyük rol üstleniyor.

Thor’un hikayesi Thanos’a karşı bir ordu toplamasıyla şekilleniyor. Bir noktada ona Captain Marvel da katılıyor.

Hulk ve Bruce Banner sorunlarını çözüyor ve Profesör Hulk’a dönüşüyor. Sonsuzluk Eldiveni’ni Hulk kullanıyor ve bu sırada tek kolunu kaybediyor.

Nebula’nın hikayesi kendini affettirme çabası etrafında şekilleniyor. Hatta bir noktada kendisinin geçmişteki haliyle dövüşüyor.

Birçok MCU filmini yeniden ziyaret ediyoruz ve toplanan taşlarla birlikte zaman değişiyor, filmlerin akışı farklılaşıyor. Fakat bu kalıcı bir şekilde olmuyor. Örneğin Avengers Güç Taşı’nı ele geçirince Guardians of the Galaxy bir araya gelmiyor.

Doctor Strange’ın tamamen CGI bir karakterle sahnesi bulunuyor. Gizli bir mekanda, tamamen iskeletten bir ekiple çekim yapılıyor. Bütçenin büyük bir kısmı bu sahnede kullanılıyor.

The Avengers’taki orijinal ekipten sadece iki kahraman hayatta kalıyor. Captain America kesinlikle ölüyor.

Dördüncü filmin adı aslında Avengers: Infinity Gauntlet’ti. Zoe Saldana bu detayı ağzından kaçırınca ismi değiştirme kararı aldılar.

Avengers 4 Spoiler Edition
(Wet Meatball) #422

Biri Avengers 4’e spoilerlı başlık açabilir mi?Üsttekilerin gerçekliğini vesaire orda tartışırsınız.

(Varrrrya) #423

Yuh anasını satim ne spoilerlı başlığı açtınız. Russolar düşünmüyodur daha filmi.

(Berkant) #424

Yavaş :slight_smile:

(Wet Meatball) #425

Daha dün sızan set fotoğraflarından laps diye spoiler yedim. Tabi siz bilirsiniz isterseniz kapatın spoilerlı başlığı np.
Birkaç tane çok önceden sızan vardı. Onları kastetmiyorum gördüğüm öküz gibi spoiler yani.

(Ertunç Doğan) #426

Ben bu senaryoyu önceden görmüştüm ve bunların doğru olma ihtimali maalesef biraz büyük. Ve gerçekleşirse bence büyük bür seyirci kaybı yaşayacağını düşünüyorum.

(Berkant) #427

Bana da öyle geldi.Neden bilmiyorum ama aşırı şişik bir film vaat ediyor ediyor bu senaryo.Her ne kadar 10 yıllık bir süreçte altı doldurulan bir evrenin parçası olsa da altı doldurulmayan bayağı yerler var bu senaryoda.Umarım gerçekleşmez.