Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #489

Belki o da stormbreaker ı durdurabilecek bir silah yaptırmıştır :smiley:

Benzer bir silahı daha önce görmüştük.

(Hedef 2019) #490

Abi Thorun wakandaya girişi zaten efsaneydi, 4. filmde kaptan marvel ile birlikte girerlerse kalp krizinden ölürüm

(Hedef 2019) #491

Hulkun görünüşü infinity çizgi romanına benziyor
images%20(14)

(Geek Velet) #492

giphy

(Hedef 2019) #493

Eğer sızdırılan senaryo doğruysa şu sahneye tertemiz ağlamak istiyorum

Infinity War sonu gibi yavaş çekim bir sahnede kaptanın elinde Mjolnir ile savaşıp ölmesi…

(Geek Velet) #494

Bu ne ya Fortnite Thanos’u gibi. :grin:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #495

Geçmiş değişir ve Mjolnir parçalanmamış sayılırsa thor mevcut elde ettiği tanrı güçlerini kaybetmiş olacak o zaman. :frowning: Yeniden güç kaybettirirlerse ağır küfrederim.

Böylece Hela da ölmemiş ve Thanos a katılacak olabilir.

Olamaz mı Olabilir.

(Dovahkiin) #496

Ne demek no ? Taksın kardeşim neden takmıyor :smile:

(Ertunç Doğan) #497

Biz Cap’i kasklı seviyoruz :joy:

(Berkant) #498

Sızan concept arttan sonra düşüncelerim :
Cap Marvel aşırı havalı.WW’den sonra aşık olacağım yeni kadın süperkahraman olacak kendi filminde :heart:
Black Widow’un sarı saçtan kurtulması çok daha iyi olmuş.Buradaki saç şekli güzel.
Nebula inanılmaz gereksiz duruyor.Zaten hiç sevmem kendisini.Ölse de umurumda olmaz.
Cap eski görünüşüne dönmüş.Sakallı hali çok hoşuma gitmişti.Çizgi romanlardaki gibi pullu kostüm olması güzel ayrıntı.
Hulk’a neden kıyafet giydirmişler anlamadım.Dönüşmesi ile ilgili birşey olabilir.
War Machine cidden Ultron’u deşip kıyafet olarak giymiş gibi duruyor.
Thor yine aynı karizmasını koruyor.En sonunda tanrılığını verdiler şu adama.
Hawkeye Ronin olacaktı.Sette kostümü gözükmüştü ama burada farklı anlamadım nedense.
Ant Man iyi.
Iron Man’de değişiklik yok.Yine o mükemmel zırhı giyecek.
Wasp beklerdim.Umarım olur.
Hype yaptım.Filmde yüksek ihtimalle buradaki görünüşten farklı olacaklar ama akıllarındaki fikiri görmek güzel.Filmde de böyle görünseler memnun kalırım açıkçası.

(GENERAL) #499

Bu ekibin gecmise gitmesi herseyi degistirir gercekten, basta snap olmamis olur thanos dunyaya gelmemis olur cw ragnarok ultron wakandanin dunyaya acilmasi spiderman falan cok sey degisir. Bence, bunlar gecmise gitmicekler new york savasini cw daki gibi bir canlandirma yapicaklar eger zamanda yolculuk yapilirsa ki cok isterim ortalik cok karisir. Bu filmde tum karakterlerin birarada oldugu bir sahne de olmasini cok ıstiyorum

(Dovahkiin) #500

Yaşananlar aslında yaşanmamış durumu çok riskli bir durum. Ayrıca seriden anında soğurum olmasın öyle birşey.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #501

Valla heyecanlandım. Hulk kıyafet giymese daha iyi olurmuş sanki.

(fza) #502

Bu arada, Hawkeye’ın Ronin kostümü bu yüksek ihtimalle. Set fotoğraflarında millet bacaklarından Ronin kostümü çıkarımını yapmıştı; eğer görseldeki Hawkeye’ın bacaklarına bakarsanız set fotoğraflarındaki görünüş ile de uyuştuğunu görebilirsiniz:

Bu eşleşme ile de birlikte, Ronin kostümünün çizgi romandaki gibi olmayacağını tahmin ediyorum.

(Kid A) #503

Bu arada sızan görüntü concept art değilmiş.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #504

@Pomeron_Reboot

(fza) #505

Fake bir şey olsa anlayacağım da, konsept art olmayıp da promo art olması dediklerimi çok da boşa çıkarmıyor. Promo için kullanılan görsellerin çoğu konsept çizim şeklinde oluyor genelde. Infinity War zamanı kusturacak seviyeye gelen hep aynı promo görsellerden hatırlayabilirsiniz.

Edit: Hatta olayın konsept art olmayıp da promo art olması benim dediğim ‘‘Kostümler bunlar olacak muhtemelen’’, cümlesini daha da güçlendiriyor.

(Kid A) #506

Buna okeyim işte. :smile:

(fza) #507

Iron Man yeni bir zırh giymemesine sövebiliriz artık o zaman. :stuck_out_tongue:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #508

Hâlâ bunun için bir umut besliyordum. Olmayacak herhalde.