Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(fza) #509

Arkadaşlar, şu tweetin yorum kısmını okumayın. Büyük ihtimalle Ant-Man and the Wasp spoilerı içeriyor. Öyle bir çıkarım yaptım ve hayvan gibi spoiler. Dikkat edin.

@KayraYesilirmak

Ya o, ya da şu tarz bir şey görmek isterdim:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #510

Evet, Guardians kostümü de cuk otururdu bu film için. Ama Nanotech kostümü MCU için zirve olarak düşündüler sanırım.

(fza) #511

Belki film içinde o teknoloji sayesinde zırhın görünümü de değişebilir bir durumda vs.

(Wet Meatball) #512

Yalnız bu film Iron Man’i son görüşümüz olacak. Yeni bir zırh için son şans.

(Köyün Delisi) #513

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #514

Orada bir yerde merchandise yazıyor bro. Senin dediğin promo art başka bu başka.

(Berkant) #515

İşte bu üzücü :sob::sob::sob::sob:

(Wet Meatball) #516

Iron Man için üzücü belki çok göremedik.Mandarin ile kapışmalarını vs görmek isterdim.
Ama Tony Stark için üzülmüyorum yeterince gördük bence.

(Varrrrya) #517

Bu film Iron Man’i son görüşünüz olmayacak. Infinity War son görüşünüz oldu. Thanos evrenin yarısını ruh taşına gömdü. Ama hangi yarısını? Bizim sağ kaldığını sandığımız yarısını. Alın size kral twist. İyi akşamlar.

(Berkant) #518

Böyle bir olayın olma olasılığını düşünmüştüm.

(fza) #519

Bunlar Infinity War için görmekten gına gelen promo görsellerdi:

image

image

Aynı promo görseller bu mechandise işinde de kullanıldı:

Evet, tam anlamıyla benim dediğim konsept çizim mantığında değil promo görseller ama tarzları bayağı yakın çizimlerin. Arada sanatçı farkı var tabi, o yüzden birebir benzer görünmemesi normal. Fikir edinmek açısından güzel malzemeler bahsettiğim konsept çizim de, bu promo görseller de. Cap’in saçı sürekli uzalıp, kısaldı o ayrı mesele. :DDD

(Berkant) #520

Ben yeterince gördüğümüz için üzülüyorum.Az görsem bu kadar benimseyebileceğim bir karakter olmazdı.Benim için MCU’nun en iyi karakteridir :sob::sob::sob:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #521

(Samet Yalçın) #522

Filmle ilgili beklediğim ilk güzellik beyaz logoydu. Hatta filmle ilgili olarak gözümü kapadığımda aklıma gelen logo bu renkteydi umarım bu şekilde kalır (şahsi fikrim bu yönde beğenmiyorsanız saygı duyarım :slight_smile:)

Ha bu arada logo gümüş de olsa karanlık tonlar yerine beyaz gibi aydınlık bir fon üzerine yazılırsa çok daha iyi olur gibime geliyor

(GENERAL) #523

Bu soundtrack muhtesemdi ya avngrs 4de de farkli ve bu muhtesemlikde soundtrack ler olur ins

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #525

Bu tarz bir işe örnek olarak benim favorim

Marc Streitenfeld

(fza) #526

Bir de bunun o şok edici sondan sonra yazılar akarken çalması insanı depresyona sürüklüyordu.

(ahmet kara) #527

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #528

Bu sahnelerin B.A.R.F. ile ilgili olduğu söyleniyor fakat bildiğim kadarıyla bu gerçekliği değiştirmiyor. Tony Stark sadece psikolojik bir yöntem için kullanılacağını söylemişti.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #529

Şöyle savaşın orada yaşayan tüm insanların gözlerinin önünde olmasını istiyorum. Dramatik ve sert olmalı. İnsanlar hiçbir şey yapamayacaklarını, çaresizce kahramanlarının onları kurtarmak için canlarını verdiklerini görmelerini istiyorum. Umarım öyle olur.