Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Umut) #42

(Geekiz ama ergeniz) #43

Şu Kaptan nın lütfen gülerken bir fotosunu atmayın,özel bir ilgim olmasa da adama karşı beni öldürüyor gülüşü :blush:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #44

23 Ocak 2017 tarihinde başlayan çekimler bitti. Bize de artık teoriler düşünmek ve filmi beklemek düşer.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #45

Gençler lütfen şu çağrıya kulak verin yoksa saçma sapan Chris Evans gifleriyle Cap’ten soğuyabilirsiniz.

(Geekiz ama ergeniz) #46

Yoo,aklımdan bile geçmedi,özel ilgim yoksa atmam

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #47

(Go down swinging.) #48

Bu sahnedeki çanta üzerinden yürütülen bir teoride, o sahnelerin Tony’nin Civil War’da kullandığı simülasyon teknolojisine ait olabileceği söyleniyor.

(GENERAL) #49

Tony avengers da ki olaylari simülasyon olarak mi canlandiriyor acaba belkide gozden kacan bir ayrintiyi bulmaya calisiyordur ama kollarindaki sâat ve ant man olayi havada kaliyor ya :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

(BİLMİYORUM!!!) #50

Bunlar hangi kafa böyle ya cidden tahminde bulunamıyorum. Marvel i de anlamıyorum arada daha kaç tane film var sen tur bindirip üstüne de nisbet yapar gibi foto atıyosun. Sal bizi biraz nolusun sal!!

(but here's the nice thing... ideas never die.) #51

Captain’in eski kostumu umarim Red Skull’la ilgili bir flashback icin kullanilmistir.

(GENERAL) #52

Red skull in geri gelmesi lazim adam isinlanmisti ben oyle hatirliyorum animasyondaki gibi bir red skull sahnesi olur mu acaba

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #53

O suit in red skull la ne gibi bir ilgisi olabilir ki _? Olay çok sonrasında geçiyor.

(Ahyoka) #54

Birinci filmdeki kostüm bu değil miydi? O çirkin kostümü sadece Avengers da giyiyordu diye hatırlıyorum Red skull ile alakalı değildir herhalde acaba hani Cap IW da siyahlı giyiniyor ya Winter Soldier gibi bunda da kahraman dediğin kostümlü olur deyip bir yerlerden bu kostümü aşırmış olabilirler mi? Biraz saçma ama aklıma geldi

(GENERAL) #55

Iw teorim Bence boyle birsey olmaz gecmis ile ilgili birseyler var eski kostum giyen bir tek cap degil bu arada thor da ilk kostumunu giyiyor setlerde loki de gorulmus eski kostumle buyuk bir ihtimalle taslardan birini fake bir tasla degistiricekler zamanimizda da thanos tum taslari aldigini dusunucek ama oyle olmucak asil soru şu hangi taş uzay tasi mi yoksa zihin tasi mi belki de vision icin zihin tasi ile ilgili birseyler olucak

(biraz ekşın) #56

Spoiler içine almalısın bence.Bazen teoriler nokta atışı oluyor,bu da öyle gibi…

(Can) #58

Infinity War fragmanında Cap Hulk Panter ve diğerlerinin koştukları sahne ile ilgili Anthony Mackie aynı sahnenin 40 kahramanlı halini çekiyoruz demiş. Bu durumda geçmişe gidip ekibi uyarıp daha hazırlıklı bir şekilde tekrar aynı mücadeleyi verecekler gibi sanırım.

(GENERAL) #59

Keske

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #60

Quantum Realm teorisi benim kafama yattı.

(GENERAL) #61

Nasil bir teoriymis anlat bakalim anlamismisin gorelim

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #62

Yalnız anlattıklarım spoiler olabilir.Ona göre okuyun çünkü setten gelen bazı fotolarda bizi kandırıyor olabilir.

Şimdi başa geliyor olursak setten sızdırılan bilgiye göre Stark Civil War’da kullandığı hatıralardan gerçek görüntü elden eden teknoloji ile IM3’ün bir kısmında gördüğümüz Tony’e yardım eden çocuğa Battle of New York’u gösteriyor.Oyuncu aynı zamanda Thor Ragnarok prömiyerine de gelmişti.Neyse fotolarda Avengers üyelerinin ellerine taktıkları bir cihaz var.Aralarında sadece Ant-Man’in kostümünün parçası bu cihaz.Bunun Quantum Realm ile alakası olabileceğini düşünüyor arkadaş.Aynı zamanda IW ile Avengers 4 arasında çıkacak 2 film (Captain Marvel ve Ant man and The Wasp) de Quantum Realm hem işleneceği hem açıklanacağı söyleniyor.Ant Man için eski Wasp’ı kurtarmak filmin konusu olacağını biliyoruz.Captain Marvel için güçlerini Quantum Realm ile ilgisi olabileceğini biliyoruz.Marvel’ın danışman olarak kullandığı fizikçi abimiz MCU’da Quanatum Realm’in kendi yasalarını olduğunu ve eğer birileri bu yasaları öğrenebilirse Quantum alanının gücünü kullabileceğini söylüyor.Fakat bu gücü Quantum Realm dışında kullanmak için bir teknolojik bir cihaz yapmaları gerektiğini söylüyor.Bu güçü kullanan kişinin gerçekliği bükebilmek veya uzay-zamanda kontrol edip değiştirebileceğini ve bu fikirlerin önümüzdeki MCU filmlerinde görebileceğimiz söylüyor.Buradan da videoyu yapan arkadaş multiverse olayına bağlıyor.AOS’da bu sezon multiverse olayına girdi mesela.Kevin Feige röportajında MCU,Avengers 4 öncesi ve sonrası diye 2’ye bölüneceğini ve insanların beklemediği şekilde gerçekleşeceğini söyledi.Aynı zamanda Evangeline Lilly Ant man ve Wasp’ın Avengers 4’de Quantum Realm hakkındaki bilgileri yüzünden önemli bir role sahip olduklarını söyledi.Eğer başarılı olurlarsa MCU için yeni bir multi-verse açacaklarını söyledi.