Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(onur altınsoy) #610

Başkan alıntıyı eksik yapmışsın ben diyorum ki etkisi iyi olur yani çok iyi gişe yapar 1 B den fazla olur. Çünkü Film Avengers 4 ile direk bağlantılı ve after credits büyük ihtimalle avenger göndermeli olacak.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #611

Kısaca zamanı manipule edip çorba yapacağız demiş.

(Berkant) #612

Zaman yolculuğunu iyi işlerlerse konuyu çorba etmezler ama çok riskli bir iş zaman yolculuğu evrenin kaderini belirleyen böyle bir film için.Umarım altından kalkarlar.Ufacık bir hatada MCU’nun bütün timeline’ı birbirine girebilir.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #613

O hatayı yapacaklarını düşünüyorum.

(Berkant) #614

Umarım yapmazlar.

(Muhitin Delisi) #615

Hata yapmasalar bile ben şu ana kadar yaşanan en ufak olayın bile değişmesini istemiyorum ya

(fza) #616

Bu kostümler çok büyük ihtimalle -daha ilk çıktığında dediğim gibi- filmde olacak olanlar yani. Geçmiş olsun, yarısının görünüşünü beğenmedim önceki filmlerle aynı olduğu için. Özellikle Iron Man’den yeni bir zırh beklerdim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #617

Cap’in pullu kostümü hepsini affettirir benim nazarımda.

(ali bayraktar) #618

Peki ya koca adam ??

(Geek Velet) #619

Bence çok güzel. Keşke Amadeus Cho olsa ama. :woman_shrugging:

(ali bayraktar) #620

reditte a4 sonrası amedeus cho olacağı çok yazıyor

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #621

Sızan konsept çalışmasındaki Hulk’u fazla yumuşak buldum. Ben Avengers4’te Thanos’un karşısında intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve öfkeden ne yapacağını bilemeyen bir Hulk bekliyordum. Eğer Professor Hulk muhabbetine girerlerse beklediğimi alamayacağım sanırım.

(ali bayraktar) #622

eğer çr ye uygun yaparlarsa infinity çr sinde thanos professör hulkun boğazını parçalıyor

(fza) #623

In reality, Avengers 4 was simply referred to as “Avengers Untitled” and a clip was shown of Marvel Studios President Kevin Feige sitting in a chair and apologising to exhibitors for there being so few heroes left to sell to their customers. This was filmed specifically for those in attendance and the only tease for the sequel was that the remaining heroes are going to have to come back together as a team.

Ant-Man ve Iron Man farklı geçekliklerle Sonsuzluk Taşları’nı tartışıyor vs diye söylentiler çıkaranlar varmış. Ayıp lan, vallahi ayıp. :DDD

(Denizcan Sel) #624

IW’ deki Cap’ i gördükten sonra sakalsız Cap’i ciddiye alamayacağım sanırım.

(Berkant) #625

Aynen.Bence İW’deki Cap’in sakallı hali Cap’in şimdiye kadarki en iyi haliydi :slight_smile:

(y) #626

(Kid A) #627

Bu arada aklıma şöyle bir şey geldi.

Zaman yolculuğunu veya alternatif timelinelara geçme formülünü BARF teknolojisi ile simüle ederek zamanın lineer çizgisini kurcalamadan 14 milyon 605 seçenek arasından kendilerini zafere götürecek yolu diğer 14 milyon 604 seçenek arasından seçebilme şansları var mı acaba?

Geçmişi kurcalayıp zamanı birbirine katmadan güzel bir çözüm yolu olabilir bu aslında.

Person of Interest izlemiş olan var ise If&Then&Else bölümündeki formülün gayet güzel bir şekilde filme yedirilebileceğini düşünüyorum.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #628

Belki aradan 5 yıl geçmesinin sebebi budur, Tony bu teknoloji yardımıyla tüm olası ihtimalleri paranoyak gibi kurcalamıştır bu süre boyunca.

(Serkan of İzmir) #629

Offf bu da efsane bölümdü ya