Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Oğuzhan) #630

Mükemmel bir yönetmenlik örneği ya bu bölüm. Yaparlarsa umarım bu kalitede olur.

(⏬) #631

Bunu bayraklamak zorundayım. Thanos’dan bahsediyoruz kardeşim. Bunlar kim köpek.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #632

Öfff o bölüm neydi ya ıslandım.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #633

Şu videonun başlığını görünce içimden ‘‘Ayva çiçek açmış yaz mı geleceeek Captain Marvel Thanos’u nasıl yeneceeeeekkk :notes::notes::notes:’’ diye melodi tutturdum istemsizce.

(⏬) #634

Cap tek başına Thanos’u yenememeli ya, büyük yardımcı olmalı, aslan payı onun olmalı ok; ama tek başına kaldığında Thanos almalı Cap’i. Ama nedense böyle bir algı ve istek var. Çok yanlış bir tercih olur bence.

(Kid A) #635

Ben buna da yokum. 3 faz boyunca ilmik ilmik işlenen başta Tony ve Steve olmak üzere tüm karakterlere ayıp edilmiş olur. Danvers gelsin, 2 3 adam pataklasın devir teslimi alsın gitsin.

Panther’ın Civil War’da bıraktığı etkiyi bıraksa bence yeter. Fazlası gereksiz.

Bu filmin Danvers’dan daha farklı misyonları var.

Edit : Mert yine bombalıyor sanırsam. :smile:

Edit 2 : Adam 20 dakikadır yazıyor. Sanırım bu sefer balistik füze sallıyor.

(⏬) #636

Ama bu da sadece karakter meselesi değil, bilek de lazım. Kalifiye bir askerin, evrendeki bu kadar üstün insanla yarışacak kadar fiziksel iş başarması nasıl açıklanır? Adama nutuk çektirsinler, onu evrenin inşa ettiği bir takım değerlerin en büyük temsilcilerinden biri konumuna getirsinler ama galaktik bir fatihle bilek güreşi yapamasın lütfen. Tecrübesi ile kendi sikletinden çok değil bi kaç tık üstündekileri de kabuk edilebilir düzeyde paralayabilmesinin dışında, sikletinin üstündekileri böyle diş geçiremesin. Thanos’a gelene kadar evrende sürüyle adamın paralayabileceği bir adam olması lazımken, yetmezmiş gibi gidip Thanos’a kafa tutması seyir zevkini öldürüyor kedi adıma.

Muhiti açık bırakıp tıkınmaya gittim:d

(and this man a name) #637

cap marvel olayı jl superman olayına benzemez inşallah

(Berkant) #638

(Serkan of İzmir) #639

Brie Larson bıyık mı bırakmış?¿

(Samet Yalçın) #640

Valla Thanos’u yapan adamlar bıyıklı Brie Larson’ı orjinalinden güzel yapar bence.

(Bring me Thanos!!!) #641

unnamed%20(1)

(ahmet kara) #642

(y) #643

Umarım doğrudur.A3 de evreni kökünden sarsacak olaylar oldukdan sonra bu varlıkların gözükmemesi komik olur.Tam yeri bu varlıkları tanıtmak için A4 filmi.Çizgi romanda olduğu gibi evrenin en güçlü varlıkları toplanıp toplantı yapacaklarmı acaba

(Wet Meatball) #644

Başta Kratos diye okudum. Aklıma da God of War’un yapımcılarının oyuna sonsuzlukluk taşlarına benzer şeyler koyduklarını bir yerde okuduğum geldi.Tam coşuyodum ki meğerse Kratos değil Kronosmuş :slight_smile:

(Muhitin Delisi) #645

Arkadaşlar Avengers 4’ten poster sızdırılmış

İşsizliğin nirvanası cklxlxpxlx

(Wet Meatball) #646

Photoshop skillz at their finest :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #647

(Wet Meatball) #648

Bir Chris Evans geçti üzerimizden

(Bring me Thanos!!!) #649

G_20180626_1627521