Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(.) #670

Bunu ben yazsam ergen dersiniz ama neyse… :smile:

(Kid A) #671

Serkancığım adamın resmi sitesinde yazıyor. Girince görebiliyorsun.

http://www.trentwashere.com/resume

Not : Bu arada bugün girdiğimde End Game yazıyordu. Değiştirip Avengers 4 yapmışlar şu an. :thinking:

(Malumatfuruş olmayan kimse) #672

Filmin müziklerini Taylor Swift yapacak sanırım.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #673

Yanlış anlaşılmasın ben yıllardır beklediğim pullu kostüme bu yorumu yaptım. Umarım bu sefer hayal kırıklığına uğratmazlar.

(Fatih) #674

Filmin isminin baş harflerinin F ve H olduğu söylenmemiş miydi?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #675

¯_(ツ)_/¯

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #676

Alfabede F’den önce E, H’den önce de G geliyor. Yani End Game yapıyor. Büyük oyunu gördüm.

(Muhitin Delisi) #677

O nece tespit üstad

(.) #678

Biliyorum canım şaka yapmıştım :grin:

(Dovahkiin) #679

Sen aşmışsın ya :grin:

(fza) #680

Iron Man’in zırhının aynı olması hayal kırıklığı benim için. Filmin ortalarında vs yeni bir zırha geçer inşallah. :confused:

(Dovahkiin) #681

(fza) #682

Benim istediklerim siyah-sarı olan ile GotG çizgi romanlarından giydiği Godkiller’dan biri.

(Dovahkiin) #683

Valla bir Uru Armor’a hayır demem.

(fza) #684

Güzel yeni bir tasarım görürüz inşallah.

(and this man a name) #685

Thor varken yanlarnda ve inf. stone lara dayanabilen tek metal uru metaliyken bence olabilir bu dediğin. +1

(GENERAL) #686

Antman wasp spoileri var dikkat
Captain marvel filmindeki bir after credit sahnesi icin olasi bir teori

Cass lang babasinin geri gelmemesinin sebebinin kuantum alemine sikistigini ogrenmistir ve babasinin yolundan gider ve yillar sonra kendisi de babasi gibi o kostümü giymistir ve pymin tum projelerini alir yuzbasina verir babasini kurtarmasini soyler o da tony e gider
Sahne burdan sonrasini kaplıyor
5 years after from snap
Cap tony nin yanina gelir ve tonye durumu anlatir ve cassi kuantum alemi ile ilgili tum datalari tonye verir
tony projelere bakar veeee zamanda yolculuk yapmanin yolunu bulur ve aralarinda gecen bir dialog
Cap:Tony birini daha kaybetmek istemiyorum
Tony:(projelere bakarak guler ve )hayir. Hepsini geri getiricez der
Ve sahne burda biter

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #687

Ant-man’i orada çıkaracaklar zaman beş tene geriye sayıyorlardı bence Ant-man orada kurtarması için birin bir dövmeye basması lazım. Bunun Ghost bile yapabilir sonuçta Quantum boyutun da anlayan biri.

(GENERAL) #688

Aynen buda olabilir daha mantikli geldi :slight_smile:

(mahmut de) #689

antman spoilerı

mevzu antmani kurtarmak olmayacak. janet zaman geçidi gibi bir şeyden bahsetti. antman muhtemelen kendi keşfedecek zamanda yolculuğu ve belki de kendi direk 5 yıl sonraya gidecek. ekibi toplayan da muhtemelen antman olacak. muhtemelen kızının da bir katkısı olacak. daha sonra ekiple birlikte zamanda yolculuk yapacak