Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Can) #690

O post credit çok masraflı olur ya. Cap ve Tony aynı post credits sahnesinde çok büyük bir olay bence :smiley: Birde bana kalırsa Infinity War’da karşılaşmayan ikiliyi post credit sahnesi ile buluşturacaklarını sanmıyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #691

Ya biz film de cassie lang 16 yaşında ki halin göreceğimiz için zaman atlaması olacak diyoruz. Ama spider-Man : Far From Home de gelen bilgiler bakılırsa Spider-Man halen lise de eğer öyle büyük bir zaman atlaması olacak olsaydı. Spider-Man lise gitmesin bırak oyuncu kadrosunu değişmesi lazımdı. Ayrıca Evangeline Lilly bir röportaj da Avengers 4 için “günümüz, geçmiş ve gelecek aynın da gerçekleşiyor. Bu yönden LOST 4.sezon benzetiyorum demişti. (Umarım son benzemesi. )” bence cassie lang 16 yaşında ki halin de geleceği gittiklerin de görürler. Ki 16 yaşında ki halin canlandırması için seçtikler oyuncunun da 1 de fazla film için sözleşme imzaladında da duymadık?

(ali bayraktar) #692

antman the waspt te antman kuantum boyutunda sıkışıp kaldı hank pym ve wasp toz oldu acaba antman kuantumdan direk avengers 1 deki olaylara mı gidecek

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #693

(Serkan of İzmir) #694

Kral az spoiler verdin yaw A4 hakkında da söylesene bir şeyler

(Witch-Dentist of Muhit) #695

(Denizcan Sel) #696

Allahtan Ant-Man & Wasp spoilerını başka bir filmin başlığına spoiler içinde yazdın da, filmi izleyip bilet parası vermeme gerek kalmadı kardeşim teşekkür ederim.

(Wet Meatball) #697

Adorable Black Wiadow olmamış sanki

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #698

Hulk :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(Berkant) #699

Black Widow gayet güzel olmuş bence.İW’deki sarı saçı hiç yakıştırmamıştım.Bundaki harika olmuş.Captain Marvel’ın bulunduğu posteri pek sevemedim.Çok garip durmuş Captain Marvel posterde.

(.) #700

Ben Marvel’ın yerinde olsam Black Widow’un saçlarını ikonikleştirirdim. Yani her filmde farklı saç boyu ve rengi yerine tek bi saç yapardım şu kısa kırmızı saçları gibi
images%20(5)
Posterdeki uzun saçlar hiç güzel durmuyor ama en azından sarı saçlardan daha iyidir

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #701

Black Widow’un en sevmediğim saç modeli bu (live action olarak). Ben posterdekini çok beğendim.

(Serkan of İzmir) #702

Allah’ım dertlere bak BW’un saçını konuşuyoruz DC’ciler Affleck hala Batman mi diye düşünsün ehehehehehe

(.) #703

Kendi beğendiğimden bir örnek vermiştim, mesela şu da çok güzel gözüküyor images%20(6)

(Burt Macklin, FBI) #704

En iyisi Iron Man 2deki bence :ok_hand: Sonra Winter Soldier. Avengerslardaki saç stilini pek beğenmiyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #705

Allah kahretmesin seni Affleck, dillere düştük…

(Dipsomanik Kullanıcı) #706

Aaa sen kızıl sevmiyor muydun ya?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #707

Posterdeki de kızıl değil mi? Hem kızıl var, kızıl var…

(Wet Meatball) #708

Iron Man 2’deki en iyisi evet. Fakat Winter Soldier kısmına katılmıyorum. En kötüsü o. Hatta kadının güzel gözükmediği tek film WS olabilir.
Neyse kahkül yapmasın Ws’deki de kabulümdür. Kimse artık kahkül yapmasın nolur.

(.) #709

en zayıfı bence. Karne gününe gelen öğretmen kızı saçı.