Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #730

tenor%20(3)

Scarlet Johansson benim kırmızı çizgimdir.

Sonuna kadar senciyiz senci.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #731

(Witch-Dentist of Muhit) #732

resim

(Serkan of İzmir) #733

22798_10206731176267869_6526845750755687111_n

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #734

DhrPizdWsAskaIb

(Muhitin Delisi) #735

O değilde şu haberde noldu neden böyle bi haber yapma gereği duydular asıl ben onu merak ettim

(Witch-Dentist of Muhit) #736

( Edgar Davids) #737

Bu panel gerçek mi ya? Nasıl bir olay yaşanmış olabilir hayal gücüm yetmedi valla.

(Berkant) #738

Bu filmin after credits sahnesinde MCU’nun gelecek ana villian seçimini göreceğiz bence.Thanos’u bir şekilde oyundan çıkaracaklarını göz önünde bulundurursak nasıl Avengers ilk filminin after credits sahnesinde Thanos’u gördüysek bunda da yeni baş villian gözükebilir.Ardından sonraki gelen filmlerle buna zemin hazırlarlar geleceğini hissettirler Thanos gibi.

(Enes Çelik) #739

Tekrar aynı formüle giderler mi ya :thinking:

(nam-ı diğer) #740

Onun için bir dahaki avengers filminin sonunu beklerler bence. Teknik olarak her şey düzelir, kalan karakterler birer solo film yapar, sonra tekrar birleştiklerinde yeni villainı teaselerler. Bir dahaki avengers filminde bir dahaki büyük villain gelecek değil ya.

(Berkant) #741

Olabilir.

Gidebilirler bence ki gayet iyi bir formüldü bence.

(Geek Velet) #742

Umarım gitmezler çünkü eğer Avengers 4’te tease ederlerse yeni villainımızı Thanos ve İnfinity War önem kaybı yaşar, ilk önce Thanos ve Thanos’un karakterlere mental ve fiziksel olarak verdiği zararlar sindirilmeli.

(Enes Çelik) #743

Ben de öyle düşünüyorum. IW ardından birkaç tane solo film izlememiz gerekiyor en azından. En başta Thanos gelmeden izlediğimiz onca film gibi

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #744