Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #63

(.) #64

Bazilari bu cekimler captain marvel icin diyor facede bilmiyorum hangi film icin ama A4 bence

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #65

Ben de gördüm yarı yarıya bu film ve Cap.Marvel arasında gidip geliyor yorumlar.

(.) #66

Cap marvel olmasi da olasi A4 te belki asla bilemeyecegiz :smiley:

(İbrahim Kubat) #67

Cap Marvel filmi geçmişte geçeceği için Fury’nin gözü sağlam olacaktı diye hatırlıyorum.

(.) #68

evet 2 gözlü fotoğrafıda var başka yerlerde. Kendi sahnelerini içeren sahnelerini çekip bitirecekler galba cap marvel için de. Ama bu 2 sini görünce sevindim göremiyeceğimizi sanıyordum A3 ve A4 te

(Ice Clown) #69

Belki son kısımlarında film şimdiki zamana dönüyordur. Bence Cap. Marveldan bu kareler.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #70

Fotoğraflar Cap Marvel setinden olsa da Fury ve Hill Avengers 4’te yer alacaktır.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #71

Yalnız Cobie Smulders fena yaşlanmış bee

(Iron Man) #72

Her haliyle güzel. 9 sezon himym izlemiş biri olarak yaşlı halini görmem biraz üzdü.

(ahmet kara) #73

Captain Marvelden olsa Hill olmazdi ya da daha genc görunurdu.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #74

Geçen hafta sonu, The Russo Brothers MTV’nin Josh Horowitz’le yaptığı Mutlu Şaşkın Şaşkın Podcast’inde konuştu. Horowitz zaman yolculuğu hakkında sorular sordu, çünkü Avengers’in her iki üretimi boyunca sayısız set fotoğrafları var: Infinity War ve Avengers 4 The Avengers’ı New York Savaşı’nda ilk filmden geri gösterdi.

Fotoğraflar ayrıca, Ant-Man (Scott Lang) gibi yeni karakterleri de içeriyordu; bunlar o zamanlar bile dolaşmadılar; dolayısıyla tamamen geri dönüş yapılamıyorlardı. En popüler teori, zaman yolculuğu idi. Doktor Strange, The Avengers’ı geçmişteki kritik noktalara geri götürmek için kesinlikle kullanabilecek olan Time Stone’a sahipti.

Horowitz Russos’a zaman hikayelerini anlatan bir araç olarak nasıl hissettiklerini sordu ve Anthony, “tekniğin büyük bir hayranını” söylediğinde, Joe’nun cevabı zaman yolculuğunun suçlanmamasını ve bir başka biraz daha az popüler fan teorisinin arkasındaki suçlu olduğunu ileri sürdü Bu fotoğraflar.

"İlginç, çünkü evet her zaman sızdıran fotoğraflar var ve bu fotoğrafların ne anlama geldiği konusunda çok fazla tahmin var. Kesinlikle, çok özel bir nedenden dolayı ortaya atılan bir teknoloji etrafında [Captain America:] Civil War’da beş dakikalık bir dizilim var, bu yüzden geri dönüp o filme bakarsanız, bir filmin içeriğine bakmak için bir ipucu alabilirsiniz.’’

Joe’nun atıfta bulunduğu teknoloji, B.A.RF’dır. Hayır, brüt değil. Tony Stark teknolojisi (Robert Downey, Jr.), Ikili olarak Artırılmış Retro Çerçeveleme özelliğiyle, anne ve babasını bazı M.I.T.'nin önünde gördüğü son seferinde yeniden yaşıyordu. Kaptan Amerika’daki öğrenciler: İç Savaş.

Time Stone, Thanos’un (Josh Brolin) Infinity Gauntlet yolunu bulsa bile The Avengers’ın “zaman yolculuğu” için buna ihtiyacı olmayacaktır. B.A.R.F. Thanos’u yenmek için ihtiyaç duydukları her bilgiyi kazanmak için tarihlerindeki önemli anlara geri dönmelerine izin verecek. Tıpkı Tony’nin üniversite öğrencilerini kıran insanlarla yaptığı gibi, orada bulunmayan insanları yanına getirmek de mümkündür.

Russos bunu paylaşmaya hazırdı, ama mantıklı geldiğinde şaşkınım. Muhtemelen hepsini vermiyorlar ve hayranların çok beklenen bir filmde göremeyeceği şeyleri bildiklerinde değer taşıyorlar.

Binlerce hayranın zaman yolculuğu kesinlikle gerçekleşeceğini düşünmüyorsunuz ve filmin sonunda gerçekleşmediğinde hayal kırıklığına uğradıklarından ötürü sabırsızlıkla bekliyoruz. “Gizemli kutu” ya cevabı o kadar basitse, orada koymanın hiçbir zararı yok.

(GENERAL) #75

Phase 3 aciklandiginda bu filmden sonra inhumans vardi captain marvel filmi de geliyor acaba bu iki filimle inhumansa yol mu yapmayi dusunmuslerdi inhumans filminin gelmesini istiyorum ya bence phase 4 un ilk filimlerinden olmali ya … iw cok kalabalik bir filim olucak ya hani olma ihtimali dusuk ama ne bilim iw da bizim ekibin yaninda inhumans olsa ne guzel olurdu degil mi

(Ice Clown) #76

Brie Larson sette. E suiti de üstünde görsek artık :upside_down_face:
Edit: Bu fotoğraf @Oktay_Sigirci1 nin da dediği gibi Captain Marvel setinden diyenler de var. Bilemiyorum ben Reddit’in yalancısıyım, orada Avengerstan diye paylaşılmıştı.

(.) #77

kostümü full cgı mı olacak acaba diye düşünmüyor değilim

("Daisy Ridley Fanboi" ) #78

Abi daha çekimler yeni bitti bu büyük ihtimalle captan marvel filminden. :slight_smile:

(Ice Clown) #80

Bu film Tony Starkın 10. ve belki de son filmi olacak.

(fza) #81

(Can) #82

Adam ciddi ciddi her Marvel logosu gördüğü filmde oynamış. Iron Man - Hulk - Cap - Spidey - Avengers. Bir aralar Marvel bunu Guardians’a koyacaktı ilk filmde kendisi kabul etmemişti. Zorlasan Thor’a bile girer yani.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #83

Chris Evans de aynı şekilde captan americak First Avengers-Avengers-THOR:The Dark Word (camo)-captan americak : Winter Soldier-Avengers : Age of ultron-captan americak:civil war-spider-Man homecoming(camo)-Avengers : Infinity War ve avengers 4 adam her sene 1 film de oynamış. :slight_smile: