Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

("Daisy Ridley Fanboi" ) #952

(fza) #953

Iron Man, Thor ve Ant-Man yeni kostümler giyse keşke ya. :confused: En azından Iron Man’in zırhı yine farklı olsa. IW’de ki kostümlerle geçirmesinler 2. filmi de. Cap’in kask takmıyor oluşu da hoşuma gitmiyor.

(Serkan of İzmir) #954

5 yıl sonrası muhabbeti doğruysa ötekileri bilemem ama Iron Man’i kesin farklı zırh ile görürüz bence.

(nam-ı diğer) #955

Thanosbuster geliyor, at fava bekle :smile: Yakın dövüşte gördü Thanos’u, hatta yaraladı da. Friday atmıştır belleğe gerekli dataları, yaparlar hemen bir Thanosbuster.

Hatta artık bir Dwarf tanıdıkları da var. Hem de çalışan bir nötron yıldızı ocağı var. Bakarsın urudan falan dökerler zırhı :smile:

(🔫) #956

Zaten şuan ki zırhı bile bayağı abartılı overpower’dı. Daha bundan da iyi ne yapabilir merak ediyorum. Boku çıkmasında.

(fza) #957

Yukarıda ki konsept çalışma endişelendiriyor beni. Yeni zırh görmeliyiz. Hatta belki filme bu zırhla başlar ve baktı yetmiyor son bir( :sob: ) ‘‘Suit up’’ sahnesi görürüz yeni zırh ile Avengers theme çalarken. :drooling_face:

(and this man a name) #958

uru metalini gördük sonsuzluk taşlarına meydan okuyabilen bir metal. tony nin bunu düşünmesi çok güzel olabilir.

birde aklıma bir şey takıldı dr burda zamanla oynayacaktı galiba. acaba yapsa ne olurdu.

(Serkan of İzmir) #959

Pazarlık yapacaktı kral

(Bahadır Doğan) #960

Wanda geleceği değilde herkesin korkularını göstermiyor muydu ?

("Daisy Ridley Fanboi" ) #961

Herkesin korkuların gösteriyor sözde ama şöyle düşün THOR Asgardi yıkılacağın ve herkesin bir şekilde öleceğin gösterdi bu oldu. Black Widow gösterdiği şey geçmişiydi. Captain America gösterdiği şeyin belki de Avengers 4 de yaşanacağın dahil Teoriler var. Hata iyi hatırlıyorum. Avengers 4 çekimlerin de 1940 da falan geçen bir sahne çekildiğine dahil bir fotoğraf düşmüştü. Tony gösterdiği şey aynısı olmaz da Avengers 4 de yaşanabilir.

(fza) #962

(🔫) #963

Bende daha dün bile geldi bu aklıma, acaba ne yapacaktı burda ya.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #964

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #965

(Berkant) #966

Fantastic Four, X-Men, Deadpool ve Defenders’ı çıkarıp birkaç değişiklikle Live Action olarak hayal ettim sahneyi. Hayali bile güzel :slight_smile:
Tabi Fantastic Four, X-men, Deadpool ve Defenders’ın gözükmesi her ne kadar aşırı düşük olasılıklı olsa da aynı bu videodaki gibi bizimkilerle yan yana görmek ne güzel olurdu be…

(Dovahkiin) #967

Orgazm oldum bu kısımda

("Daisy Ridley Fanboi" ) #968

(So this is end...) #969

(fza) #970

Zaman yolculuğu ile geleceğe gidiyorlarmış ve Cassie, Iron Man 3’te ki çocuk, yaşlandırılmış bir Peter Parker vs onlara yardım etmek için şimdiye dönüp birlikte savaşıyorlarmış.

Filmin ismi de ‘‘Avengers: Forever’’ olursa mis gibi senaryo.

(So this is end...) #971

O çocuğa ne oldu acaba?