Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Melike) #84

Niye filmde kaptana bir şey olucakmış gibi geliyor :

(Tuğrul) #85

Şuan herkes çr’lerdeki olayların %10’u bile işlenmedi.Ben şimdi Rdj’ciyim. Rabırt Davni den başka İron Man izlemem. Ne kadar Cap i sevmesem de Kıris Evıns dan başka Cap de izlemem. Bu işi nasıl çözecekler acaba.

(fza) #86

Evrende ki timeline’da bazı pürüzler olduğuna dair @uluc45 ile yaptığımız konuşmada aklıma bu filme dair bir teori geldi.:

(y) #87

Beklenilen bir şeydi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #88

Chris Evans Avengers 4 Ile Role Veda Ediyor

Infinity War ve Avengers 4 ile birilerine veda edeceğimiz kesin. Kevin Feige ve filmin yazarları da basbas bağırıyorlar hatta bu konu hakkında. Özellikle asıl Avengers altılısının başı diğerlerine oranla biraz daha belada.

Ölümünü en çok beklediğimiz karakter ise kuşkusuz Steve Rogers. Sebebi ise açık; Chris Evans’ın sözleşmesinin sona ermiş olması. Aslında Chris’in sözleşmesi Infinity War’a kadardı ancak bir filmlik uzatıldı. Bu durum her ne kadar 3 ve 4. filmler Part 1 – Part 2 şeklinde olmasa da 3’ün sonunun 4’teki olaylara yol açmasından kaynaklı.

Chris Evans, New York Times’a şunları dedi; “Başkası sizi itmeden trenden kendi isteğinizle inmek en iyisi.”
images-8
İten kişi burada Marvel değil, seyirciler oluyor. Zamanında Captain America rolünü kabul etmeden önce, başarılı olamazsa 6 filmlik kontrat işkenceye döner diye teklifi birkaç kere reddetmişti. Çünkü ondan önce Fantastic Four filmleri pek olumlu karşılanmamıştı.

Bu yılın sonlarına doğru Avengers 4 tekrar çekimleri yapılacak ve Chris Evans da muhtemelen son kez kostümü ve kalkanı giymiş olacak.

(Geekiz ama ergeniz) #89

Ben ilk aşkıma nasıl veda edeceğim? :sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

(Oozaru) #90

Gözyaşlarıma kovalar yetmez.:sob:

(y) #92

Film imdb de post production aşamasına geçildi olarak güncellenmiş.Şuan bile filmin izlenebilir olduğunu düşünüyorum ya şahsen çünkü d23 için gelen infinity war fragmanı bile güzeldi o haliyle bile izlerdim ki filmin o hali 2-3 aylık bir çalışmadan sonra çıkan görsel efektlerdi sanırım

(Can) #93

D23’te izlediğin fragman filmin genel durumunu ortaya koymuyor ki. Tabii ki sana CGI’sız savaş sahnelerini fragmanda göstermeyeceklerdi tanıtımlar için kullanılan görüntüler öncelikli olarak ayarlanıyor. Yani D23’te millete gösterecek kadarını halletmişlerdi.

(y) #94

Aynı şey ilk gotg filmi için de olmuştu direk comic conda fragman vermişlerdi oraya özel o fragmanda güzel gözüküyordu.Dediğin gibi olmuyor bence tam süreç nasıl işliyor bilmiyorum da çekilen sahneler bölüm bölüm bu cgı yapan ekibe gönderiliyor sanırım. Film çekimleri başladığı gibi cgı süreci de başlıyor galba yani geçtiğimiz yaz film izlenebilir seviye de olabilir gerçekten de
Özel efekt sürecini bilen anlatırsa çok iyi olur mesela bu film şuan izlenebilir düzey de olabilir mi bunu merak ediyorum :smile:

(Umur) #95

BossLogic’in film için “Avenge Us” isimli poster serisi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #96

Başlangıç seviyesinde yapılmışlar resmen

(Geekiz ama ergeniz) #97

IMAX bileti bulamıyorum :sob::sob::sob::sob::sob:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #98

Benim şehrimdeki sinemaya bile geleceğinden emin değilim o yüzden farklı şehire gidip izleyeceğim. Haline şükret.

(y) #99

Avenge us ne kadar çirkin bir isim.Umarım bu olmaz adı.İnfinity gauntlet falan olur en iyi seçenek bence

(Fransuva'nın Ayranı) #100

Benimm okuduğum lisede bundan daha iyisini yapan çocuklar var.

(ahmet kara) #101

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #102

:star_struck::star_struck::star_struck:

(Ertunç Doğan) #103

Yani aradan büyük bir zaman mı geçecek ya da Time Stone ile Thanos’un lider olduğu zamanlara mı gidecekler( geçmişe gittikleri gibi ) :star_struck:

(Geek Velet) #104

Benim iki kişilik var, belki babam gelmez Işıl Abla, ilk gün ilk seans IMAX Akasya.