Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #127

O son after Credits sahnesi aslında captan marvel çekimler esnasında çekilen bir sahne (çekimler esnasında düşmüştü o sahnenin fotoğraf.) ve büyük ihtimalle captan marvel filmin de yer alacak çünkü o malum sahnenin fotoğraf düştükten sonra captan marvel o yeşil kostümlü fotoğraf düşmüştü ve captan marvel elinde bir harita vardı.

(Ege) #128

IW SPOILER

New Avengers bekleyenlere OLD AVENGERS şoku.

(bite my shiny metal a**) #129

(Martha Kemal) #130

SPOILER

Summary

Cap galaksinin bi köşesinde olduğu için Fury’nin CapMarvel’a gönderdiği çağrı 2,5 yılda varıyormuş, Cap’in cevabı da 2,5 yıl sonra geliyormuşlekfpejebdqb

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #131

Ya bu saatten sonra zaman da yolculuk olursa ana avrat küfür ederim marvel yani çünkü bu tarz bir olay bu film ihanet bu biz salak yerine koyma olur bence.

(Muhitin Delisi) #132

Zaman atlaması olursa oturur sinirden ağlarım 5 sene nedir ya

(Oolong) #133

Scott Lang’in kızının 16 yaşında olacağı söyleniyordu. O kız durduk yere nasıl 16 yaşında olacak? Bence zaman atlaması olacaktır.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #134

Senaryoyu kotarmak için başka şansları yok

(GENERAL) #135

Ant man filminde kac yasindaydi zaten avengers 4. 5yil sonrasini anlaticaksa antmandan bu yana zaten baya zaman gecmis oluyor

(Cenker Karace) #136

AntMan & The Wasp filminde 11 olabilir , onunda kronolojisinden emin değilim . İlk Ant-Man filminde bayaa küçük göründü kız gözüme 6 yaş falan . Hoş Marvel bu 16’lık Liseli peterı bile 22’lik Holland oynadığında sırıtmıyor. O bakımdan cast olarak rahat olalım bence :smiley:

(Muhitin Delisi) #137

İlk Ant-Man filminde,Scott’ın gittiği doğum günü partisinde kız 7 yaşına giriyordu.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #138

Aynen. 5 yıl söylentisi çok mantıklı geldi şimdi.

(Muhitin Delisi) #139

İlk Ant-Man filminde kız 7 yaşında, Ant-Man and the Wasp’ta 3 yıl sonra desek 10 yaşında. IW’da da 11 olsa. Avengers 4’te 5 yıl zaman atlaması olsa kız tam 16 yaşında oluyor. Zaten Emma Fuhrmann de tam 16 yaşında. Oh shit

(Umut) #140

Bu söylenti cast haberi yüzünden çıkmadı mı zaten?

(Durukan İlkhan) #141

Infinity War tam anlamıyla yıktı geçti bizi. Bakalım Avengers 4’te ne karşımıza çıkaracak Russolar. Merakın da merakı bir bekleme içerisindeyim.

(Muhitin Delisi) #142

Valla söylentinin kaynağıyla ilgili hiçbir bilgim yok açıkçası

(Witch-Dentist of Muhit) #143

Ben Isparta’da izledim, halbuki İzmirli’yim, IMAX’de bile izleyebilirdim. :confused:

(Witch-Dentist of Muhit) #144

Avengers 4, Infinity War Part 2 değil demi? Part olayını iptal ettik demişlerdi.

Bir de 4. film 5 yıl sonra geçebilir. Zamanı her şekilde geriye alabilirler daha sonra.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #145

Part 2 olmayacak ama ismini de henüz açıklamadılar çok büyük spoiler olur demişlerdi.

(1675) #146

Bu film kötü bir film olacak ve bizi MCU’ya küstürecek diye çok korkuyorum.