Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Muhitin Delisi) #147

MCU bu filmle bizi küstürmeyi başarabilirse zaten son 10 yıldaki başarısından daha büyük bir başarıya imza atmış olur

(Witch-Dentist of Muhit) #148

Bir şey diyeyim mi, Thanos kazanınca ilk bi’ üzüldüm, şok oldum, yıkıldım ama sonra evde düşününce az bi’ hoşuma gitmedi değil. Böyle devam edebilirler ya. :sweat_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #149

Bu belli bir kesiti alıntılıyorsunuz ya yazımdan, nasıl yapıyorsunuz? Böyle araya maydonoz olacak ama. :confused:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #150

Cümlenin bir kısmını seçince alıntı seçmesi hemen cümlenin üzerinde beliriyor.

(Witch-Dentist of Muhit) #151

Teşekkür ederiiiim. :slight_smile:

(fza) #152

Aslında Part 2; pazarlama hamlesi olarak aylar boyunca ‘‘İkisi de ayrı filmler’’, deyip durdular. Fakat yine de Part 2 demek çok yanlış olmaz diğer filmin sonlanış şekline bakınca.

(Witch-Dentist of Muhit) #153

Doğru diyorsun, özellikle “Thanos will return” ü gördükten sonra. :upside_down_face:

(Oolong) #154

IMDB’ye göre, filmde Harley Keener’de (Bknz: Iron Man 3) var. Önce Cassie Lang’in 16 yaşında olacak olması, sonra da Keener! Bir de Young Avengers oluyormuş filmde!

(GENERAL) #155

Belkide gelecege gidecekler

(Oolong) #156

Olabilir tabii ki. Bir arada Scarlet Witch ve Vision’ın ikizi çocukları ile ilgili cast haberleri çıkmıştı. Gelecekte bir yerde, bayrağı Young Avengers devralmış olabilir.

(Hear me and rejoice) #157

Ironman 3deki çocuk bayrağı devralacak tony starkdan. Avengers 4 de donanımlı kendi zırhını yapmış biri olarak gelicek bence.

(meta) #158

Part 2 dememelerinin, daha doğrusu geri adım atmalarının en büyük nedeni bana kalırsa Infinity War’un sonunu bariz bir şekilde belli etmemekti.

Avengers 4’un 4-5 sene sonra geçeceği, en azından Infinity War’un bittiği yerden başlamayacağı da söyleniyor. Bu da direkt bir part1-part2 olmamasını sağlıyor aslında. Daha çok Star Wars episode’ları gibi. Sonuçta Infinity War net bir sona sahip, villain kazanmış olsa da.

Filmin adını belli bir süre açıklamayacaklarını söylediler. Bana kalırsa akıllarında “Endgame” vardı. Detaylar hep oraya çıkıyor. Fakat bu kadar hype yaptırdıktan sonra daha net/spesifik bir şey olsun diye değiştirebilirler belki.

(InMemoryOfEmirBK) #159

O küçük çocuğu falan Iron Man yapmayın ltfn, Tony’nin gittiği an zırhını son gördüğümüz an olmalı. Zırh değil, Tony Stark Iron Man.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #160

Neden bir Ironkid olmasın_? :smiley: :rofl:

(InMemoryOfEmirBK) #161

İlla varis gibi bir kahraman kalacaksa Peter Parker da var zaten. Öyle bir rol geçiminin seyirciyi bıktıracağı da belli bence.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #162

Bıkmak değil belki ama gözler kulaklar o kadar alıştı ki. Yadırganma derecelerini zorlar.
Çekirdek kadro komple kalktığı an anısı yaşar.

(Hear me and rejoice) #163

O çocuk boşuna cast edilmemiştir.Phase 4 ıron mani ile tanışacağız

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #164

Ben bu fikre pek sıcak bakamıyorum. Yani tamam Spiderman olması konusunda bayağı destekledi yardımcı oldu ama onun makamında bir süper kahraman olmamalı spider.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #165

Iron Man’in MCU da rolünü Doctor Strange ve Black Panther dolduracak büyük olasılıkla.

Onun rolünü doldurmayacak, ayriyeten bir varis olacaksa Spiderman olur.

Ki Spiderman, Iron Man’in en az bir 30 gömlek üstü bir kahraman, küçümsemeyelim.

(Berkant) #166

Tek isteğim şu Iron Heart olaylarına falan girmesinler.