Avengers 4 Cephesi (Sonun Başlangıcı!) 🛡

(Muhitin Delisi) #167

Bi de Riri Shuri olacak diyorlar aman aman evlerden ırak

(Berkant) #168

Shuri karakterini Black Panther ve İnfinity War filmlerinde sevdim ama Iron Heart falan olmasın.Ben Iron Man’i RDJ ile hatırlamak istiyorum :slight_smile:

(Muhitin Delisi) #169

Shuri karakterini ben de çok seviyorum yanlış anlaşılma olmasın :slight_smile:
Ama o Wakanda’nın ve kendi teknolojisiyle güzel, tıpkı Stark da kendi teknolojisiyle olduğu gibi. Birbirlerinin yerlerine geçip işi karman çorman hale getirmeye hiç gerek yok

(Serkan of İzmir) #170

Iron Man’in yerini alacak karakter çok net Spidey ya. Strange’i kurtarma planını bile ona danıştı Tony. Ama lider olarak Captain Marvel’i görmek isterim.

(Berkant) #171

Spidey’nin Iron Man’in yerini alması başka bir yüzü Iron Man olarak görmekten daha mantıklı bence.Hem Phase 4’ü Spidey ile açacaklarına göre daha çok ön plana çıkacağını düşünüyorum Spidey’nin.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #172

@Mehmet_Kaya ve @Estranged Avengers 4 çekimlerin de şöyle bir kare düşmüştü:

İron man saçları Ve sakaları beyazlamış bellik aradan baya zaman geçmiş.

(Morpheus) #173

bunu ilk gördüğümde ben de beyaz sandım ama başka fotoğraflar da var onlara da bakınca pek beyaz gibi durmadı. ışıkla alakalı olabilir.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #174

Yok ya az bir az beyazlık var.
Avengers-4-timeline-revealed-1192720Avengers-4-set-pictures-904031

(fza) #175

Part 2 gibi olmayacak, bambaşka filmler olacak dediler ama iki filmin birbiriyle bağlantısı; onların dediği kadar ‘‘hafif’’ olmayacak. Cidden part 2 gibi bir şey olacak hemen ardından devam etmese de. Bayağı birbirine bağlı iki hikaye olacak; episodelarda da devam eden bir hikaye olsa da yine de bu kadar sıkı sıkıya bağlı olmuyor genelde.

Bir de Spider-Man şu an ki MCU’da bulunan tüm karakterlerden daha potansiyelli bir adam bence. Henüz bunu çok görememiş olmamız(Evet, hala ‘‘Spider-Man’’ olayları için daha fazlasını istiyorum Infinity War’da beğensem de) sizi yanıltmasın.

Ne Cap, ne Iron Man, ne de başka biri ona yakın bir karakter bence MCU ve hatta Marvel üzerinden konuşursak.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #176

Arkadaşlar yani o kadar sıkıldım ki koca bir seneyi Avengers 4 için Teoriler üretirek mi geçireceğiz? Yani marvel önümüz bir şeyler atıkça konuşsak daha iyi olmaz mı? Yani zaten bir sürü teori üreten youtube kanalı var zaten.

(1675) #177

IW’da Thanos’a 3 taş toplatıp devamı bir sene sonra deselerdi o zaman part 1, part 2 demedikleri için çok pis söverdim.
Şuan için çok takılmıyorum. A4’ü izledikten sonra tekrar bir düşünmek lazım part 1, part 2 şeklinde olsa daha mı iyi olurdu diye.

(fza) #178

Öyle olsaydı demiyorum ki ben de pek takılmıyorum. Sadece o part 1-part 2 olayı filmden önce ki açıklamalr kadar ‘‘kopuk’’ değil. Cidden söylense de çok abes durmazmış gibi geliyor bu sondan sonra. Direkt devamı çünkü, ‘‘Avengers’ın maceralarında yeni olay’’ kafasında değil pek.

(Serkan of İzmir) #179

Part 1 ve 2 olayını kaldırmalarının sebebi söylendiği gibi aradaki 5 yıllık atlama olabilir. Öyle olursa film kaldığı yerden başlamayacak, o zaman da Part 2 denmesi abes kaçacaktı.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #180

Spider-Man gövde gösterisini 4. Faz ile yapacakmış gibi geliyor bana. Bu olayların onun karakterinin daha da olgunlaşmasında büyük etkisi olacaktır.

Kevin Feige de evrenin devamını Spider-Man üzerine kuracağız şeklinde bir açıklaması vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Fakat böyle güzel planlar Jon Watts gibi bir yönetimde devam edemez. Russo kardeşler gibi işinin ehli insanlar gerek.

(fza) #181

Çok da abes olmazdı bence. Hikayeler ‘‘direkt’’ bağlantılı oluyor çünkü bir yerde.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #182

Ya bence Jon Watts yönetmenlik olarak spider-Man homecoming de aksiyon sahneleri haricinde kurtarmıştı.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #183

Katılmıyorum. Peter Parker’ı güzel yansıtsalarda Spider-Man’i iyi yansıtamadı. Ne yaptığını bilmeyen, plansız hareket eden bir Spidey vardı.

(Serkan of İzmir) #184

Infinity War’dan sonra Homecoming’deki swing sahnelerinin eksikliğini hissetmeye başladım ya. Ayrı bi seyir zevki vermiş adamlar, ki Spidey’nin de olayı bu bir yerde. Umarım ikinci filminde bu açığı kapatırlar.

(fza) #185

Spider-Man aksiyonu dışında cidden güzel filmdi genel itibariyle. Fakat Spider-Man filminde Spider-Man aksiyonu iyi olmayınca da pek iyi bir sonuca varmıyoruz ne yazık ki.

(and this man a name) #186

tony stark ölürse ironman olayı biter. varis falan gelmemeli. ölünce bitsin işte