Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(GENERAL) #15286

fazla da yapmaz gibi ya bari 2 yi ge├žseydi

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #15287

Ahan da buraya yaz─▒yorum 3-4 g├╝n ve ya 1 hafta i├žin de 2 milyar ge├žecek. :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #15288

2 yi bulur.├çinde beklenmedik ┼čekilde rekorlar k─▒r─▒yor film.Oradan 300-350m gelecek gibi

En fazla gi┼če yapan filmler de ilk 5 e girildi
http://www.boxofficemojo.com/alltime/world/

(InMemoryOfEmirBK) #15289

17-18 haftal─▒k ├Âmr├╝ olan, 3 haftada 1.6 kazanan filmin 2ÔÇÖyi ge├žmeme olas─▒l─▒─č─▒ yok.

(Salih Alp G├Âk├žek ) #15290

2,3 milyar dolar has─▒lat yapaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Iron Man) #15291

G├Ân├╝l AvatarÔÇÖdan zirveyi almas─▒n─▒ isterdi fakat olmayaca─č─▒ a├ž─▒k.

(Hear me and rejoice) #15292

O da avengers 4 e kald─▒ art─▒k.Ya sw serisi indirebilir onu taht─▒ndan yada avengers.Ba┼čka bir isim indiremez.Veya kendi rekorunu k─▒rar avatar serisi ki oda zor bence

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #15293

(Martha Kemal) #15294

┼×OK: Ben AvatarÔÇÖ─▒ 3,7B yapt─▒ san─▒yodum 2,79B yapm─▒┼č. Yuh A4 %80 al─▒r 1.li─či o zaman. Millet A4 kesin 1. dedi─činde ÔÇśÔÇś3 yapmas─▒ bile imkans─▒z nas─▒l alacakÔÇÖÔÇÖ diyordum me─čer 2.7ÔÇÖmi┼č lan Avatar. IW bile banko 2.li─če oturur o zaman.

(Dovahkiin) #15295

A4ÔÇÖdan emin de─čilim de IW ya 2. ya da 3. Garanti.

(Hear me and rejoice) #15296

A4 2.5b banko daha a┼ča─č─▒s─▒na imkan yok.─░wnin k─▒rd─▒─č─▒ global a├ž─▒l─▒┼č rekorunu tazeler hatta

(Martha Kemal) #15297

A4 1.lik %65-%80 diyorum.

(Berkant) #15298

─░nfinity War AvatarÔÇÖ─▒ taht─▒ndan indiremese bile A4 her t├╝rl├╝ indirecektir bana kal─▒rsa.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15299

En fazla TitanicÔÇÖi ge├žer.

(Martha Kemal) #15300

TitanicÔÇÖi ge├žmesi bi ba┼čar─▒ olmamal─▒ ya. Zaruriyet falan art─▒k.

(Berkant) #15301

Avatar d─▒┼č─▒nda hi├žbir filmin yerinden edemedi─či bir filmi yerinden etmek bence yine ba┼čar─▒ olarak say─▒labilir :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #15302

2b yi ge├žsin yeterli gerisini abisi halleder seneye :smile: A4 ├╝n oldu─ču ay bombo┼č ba┼čka bir y├╝ksek b├╝t├želi film yok.Abd i├žin de force awakensin rekorunu bile ge├žebilir belki a4

(Martha Kemal) #15303

Ama 2,2 milyar─▒ ge├žmek a├ž─▒s─▒ndan bakarsak b├╝y├╝k bir ba┼čar─▒ gibi gelmiyor bana. IW bile o seviyede bir ┼čeyler yakalayacakt─▒r zaten. Hen├╝z 2. haftas─▒nda daha.

(Hear me and rejoice) #15304

Deadpool solo ard─▒ndan jurassic world geliyor.3.haftadan sonra ├žok gelir elde edemez film rakipleri sa─člam.Deadpool ve solo doldurur salonlar─▒ ard─▒ndan jurassic world.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15305

Ben daha da iyisini soraca─č─▒m. Neden Gamora?