Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15299

En fazla TitanicÔÇÖi ge├žer.

(ÔĆČ) #15300

TitanicÔÇÖi ge├žmesi bi ba┼čar─▒ olmamal─▒ ya. Zaruriyet falan art─▒k.

(Berkant) #15301

Avatar d─▒┼č─▒nda hi├žbir filmin yerinden edemedi─či bir filmi yerinden etmek bence yine ba┼čar─▒ olarak say─▒labilir :slight_smile:

(y) #15302

2b yi ge├žsin yeterli gerisini abisi halleder seneye :smile: A4 ├╝n oldu─ču ay bombo┼č ba┼čka bir y├╝ksek b├╝t├želi film yok.Abd i├žin de force awakensin rekorunu bile ge├žebilir belki a4

(ÔĆČ) #15303

Ama 2,2 milyar─▒ ge├žmek a├ž─▒s─▒ndan bakarsak b├╝y├╝k bir ba┼čar─▒ gibi gelmiyor bana. IW bile o seviyede bir ┼čeyler yakalayacakt─▒r zaten. Hen├╝z 2. haftas─▒nda daha.

(y) #15304

Deadpool solo ard─▒ndan jurassic world geliyor.3.haftadan sonra ├žok gelir elde edemez film rakipleri sa─člam.Deadpool ve solo doldurur salonlar─▒ ard─▒ndan jurassic world.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15305

Ben daha da iyisini soraca─č─▒m. Neden Gamora?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15306

Filmde en ├žok g├╝ld├╝─č├╝m 2-3 sahneden biriydi.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #15307

Deadpool 2 vizyona giri┼č ile birlikte gi┼če bir az d├╝┼čmeye ba┼člam─▒┼č ama 17-18 hafta vizyon da kalaca─č─▒n d├╝┼č├╝n├╝rsek her t├╝rl├╝ 2 milyar ge├žecektir.

(Wet Meatball) #15308

2 milyar─▒ g├Ârece─čini zannetmiyorum.1.8-1.9 aras─▒ gi┼če yapar demi┼čtim filmin vizyona girdi─či ilk haftada.Galiba o civarda has─▒lat yapacak.

(y) #15309

Aynen deadpool sa─člam gelcek gibi 1.9 da biter 2 diyoduk ge├žen hafta ama rakipleri g├╝├žl├╝

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #15310

@sulukofte @Yusuf 17-18 hafta vizyon da kalmas─▒ beklenen film elbette 2 milyar ge├žecek l├╝tfen sa├žmalamay─▒n ayr─▒ca daha hafta sonu gi┼česin g├Ârmedik. Bir de Deadpool 2 yapaca─č─▒ gi┼če maksimum 800-900 milyon Han Solo desen 500-600 milyon da fazlas─▒n yapmaz.

(Can) #15311

(Wet Meatball) #15312

Oha neden bu kadar erken?Age of UltronÔÇÖun Blu-rayÔÇÖi EkimÔÇÖde ├ž─▒km─▒┼čt─▒.
Neyse bizim i├žin g├╝zel erkenden kaliteli ┼čekilde bir kez daha izleyebiliriz.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #15313

Ya bir de film toplam gi┼česi $1,702,860,959 yani 1.7 milyar dolar. Yani haydi haydi ge├žer bence.

(Can) #15314

Infinity WarÔÇÖun hypeÔÇÖ─▒ bitmeden bunu ├ž─▒kar─▒yorlard─▒r kesin.

(y) #15315

Nas─▒l bu kadar erken gelebiliyor normalde eyl├╝l gibi bekliyordum ben

(Geekiz ama ergeniz) #15316

Hakikaten

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15317

Anlamad─▒m?

(Geekiz ama ergeniz) #15318

Filmi izledin mi? ona g├Âre a├ž─▒klayay─▒m