Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #15394

2 milyonu geçmezse nude atıcam demişti bekliyoruz.

(Dovahkiin) #15395

@sulukofte

giphy%20(6)

(Batı Perinçek) #15396

Nude demedim lan noluyo

(Hedef 2019) #15397

Nude isteriz

(Serkan of İzmir) #15398

resim

(Varrrrya) #15399

sulukofte nude :grin: :grimacing: :smiley_cat:

(Batı Perinçek) #15400

Ulan bunu ben atıp sıvışıcaktım niye attın.
Neyse arkadaşlar Emir ifşamı atmış sözümü tutmuş oldum.

(Serkan of İzmir) #15401

Yer fıstığı şeklinde köfteyi de ilk kez görüyorum he

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #15402

Bu nasıl suluköfte lan.

(Hedef 2019) #15404

Üffff midem demir gibi oldu

(Varrrrya) #15405

Mide kelimesinden nasıl +18 çağrışım çıkarmayı becerdin birader

(Hedef 2019) #15406

Sen fesatsın

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #15407

Tatava yapma nude at.

(Hakan) #15408

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15409

(fza) #15410

Müthiş sahneydi. Sonsuzluk taşlarının kullanımından oldukça memnunum. 4. filmde de zaman taşıyla birini yaşlandırsın, hatta çizgi dizideki gibi Thor’u yaşlandırsın da ‘‘Seni aptal! Asgardlılar yaşlandıkça güçlenir!’’, deyip girişsin Thanos’a. Epik bir sahne olur yine.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15411

Bu filmde çok beklemiştim onu ya, umarım Thor veya Hulk’a yapar onu Avengers 4’te.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15412

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15413

Ben de özelikle Gerçeklik taşının kullanımından memnunum. Zaten Russolar “Gerçeklik taşının hakkını vereceğiz” demişlerdi. Dedikleri gibi de oldu.

(Koala lordu) #15414

Ben değilim. Filmde en sevmediğim șey sonsuzluk eldiveninin kullanımıydı. Çok güçsüzdü yaa.