Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Seni ├Âzleyece─čiz Emir... ) #15400

Ulan bunu ben at─▒p s─▒v─▒┼č─▒cakt─▒m niye att─▒n.
Neyse arkada┼člar Emir if┼čam─▒ atm─▒┼č s├Âz├╝m├╝ tutmu┼č oldum.

(Serkan of ─░zmir) #15401

Yer f─▒st─▒─č─▒ ┼čeklinde k├Âfteyi de ilk kez g├Âr├╝yorum he

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15402

Bu nas─▒l suluk├Âfte lan.

(Hedef 2019) #15404

├ťffff midem demir gibi oldu

(InMemoryOfEmirBK) #15405

Mide kelimesinden nas─▒l +18 ├ža─čr─▒┼č─▒m ├ž─▒karmay─▒ becerdin birader

(Hedef 2019) #15406

Sen fesats─▒n

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15407

Tatava yapma nude at.

(Hakan) #15408

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15409

(fza) #15410

M├╝thi┼č sahneydi. Sonsuzluk ta┼člar─▒n─▒n kullan─▒m─▒ndan olduk├ža memnunum. 4. filmde de zaman ta┼č─▒yla birini ya┼čland─▒rs─▒n, hatta ├žizgi dizideki gibi ThorÔÇÖu ya┼čland─▒rs─▒n da ÔÇśÔÇśSeni aptal! Asgardl─▒lar ya┼čland─▒k├ža g├╝├žlenir!ÔÇÖÔÇÖ, deyip giri┼čsin ThanosÔÇÖa. Epik bir sahne olur yine.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15411

Bu filmde ├žok beklemi┼čtim onu ya, umar─▒m Thor veya HulkÔÇÖa yapar onu Avengers 4ÔÇÖte.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15412

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15413

Ben de ├Âzelikle Ger├žeklik ta┼č─▒n─▒n kullan─▒m─▒ndan memnunum. Zaten Russolar ÔÇťGer├žeklik ta┼č─▒n─▒n hakk─▒n─▒ verece─čizÔÇŁ demi┼člerdi. Dedikleri gibi de oldu.

(Koala lordu/Ko├ž Lisesi Bebe─čim! ) #15414

Ben de─čilim. Filmde en sevmedi─čim ╚Öey sonsuzluk eldiveninin kullan─▒m─▒yd─▒. ├çok g├╝├žs├╝zd├╝ yaa.

(Geek Velet) #15415

Konsept ├žizimlerdeki Hulk, Zaman Ta┼č─▒ taraf─▒ndan gen├žle┼čtirilmi┼č bir Hulk olabilir.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15416

Yutkunabilirsiniz.

(Dovahkiin) #15417

Island─▒m. :cry:

(Berkant) #15418

2017 ┼×ubat ay─▒nda OcakÔÇÖta olabilir bilmiyorum Holland,Pratt ve Downey kamera arkas─▒ videosu payla┼čm─▒┼čt─▒.O videoda bu mekan vard─▒.TonyÔÇÖnin ├Âl├╝mle burun buruna geldi─či yer olaca─č─▒n─▒ kim tahmin edebilirdi :sob:

(and this man a name) #15419

Ooooo spoiler oooo :slight_smile:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15420

Ba┼čl─▒klar─▒ birle┼čtirmenin vakti geldi bence. 2 ay─▒ ge├žti izlemeyen kalmam─▒┼čt─▒r.