Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(Hedef 2019) #4783

FB_IMG_1507572285012

(9) #4784

Iron Man: Last Transformer

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4785

işte bu ya işte buuuuuu… gözlerim doldu resmen… lan bildiğin ANAD serisi ile başlaan yeni zırhının teknolojisi ile bleeding edge karması yapmışlar… resmen süper ya süper… coştum yahu coştummmmmm… biri beni durdursun

(Varrrrya) #4786

Bomboş iş. Zaten konsept içindir sadece.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4787

lan allah korusun sen ne diyon… bundan daha iyi zırh mı olur… bildiğin hayallerimdeki lan… bunu beklemiyordum belki part 2 diordum (belki hala öyledir ama sanmıyorum) ayrıa böyle fonksiyonlarını tanıtan konseptten vazgeçmezler… belli ki amaç bu… sadece tasarımsal oynamalar olur, ki sanmıyorum yine de

edit: lan şimdi tahmin etim de çok büyük ihtimal, yine anaddaki gibi, fragmanda görünen hulkbuster bu zırhın kendisinin form değiştirmiş hali olacak… varya kalpten gitçem ya…

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #4788

İron paredemon

(Can) #4789

I didn’t see that coming…

Resmen Invincible Iron Man ulan!!! Bu zırh çizgi romanda çıkınca heralde Infinity War’a böyle bir şey verirler demiştim ama fazla uçtuğumu anlayınca hayallerimi kestim. Şimdi gerçek oluyor…

(Umur) #4790

Neden bomboş iş?

(Varrrrya) #4791

Görüntü hoşuma gitmiyor. Çizgi roman.jpg niye atıyorsun olum:d Bir ara da bir filmi beğenince çizgi romana uymuyorr diyip zıplayan bir kesim vardı. Aynı düşünce herhalde.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4792

görüntü hoşuna gitmeyebilir “hoşuma gitmior bu tasarım” dersin… ama “bomboş iş” başka bir ifade şekli… neyse ben zevkten uçuyom isterse tüm muhit üstüne kussun yine de tadımı kaçıramaz

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4793

Konsept resmi olarak kalmaz umarım. Uygulamaya geçirmişlerdir diye düşünüyorum. Bleeding Edge kısmında kandırıldık çünkü

(Umur) #4794

Hoşuna gidip gitmemesi “bomboş iş” yapmıyor. Konsepte bomboş dediğini sanmıştım, o yüzden attım fotoğrafları. Meğersem sadece görüntüyü sevmemişsin. Okay.

(Boş İnsan) #4796

Bir arada ‘‘zırla’’ dan ban yiyen birileri vardı.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4797

yalnız bleeding edge teknolojisini kullanıma geçirmesi çok sırıtırdı… bi anda o üst nano teknolojisine cyborgluğa geçilemez… hatta onu iw filmlerinde bile geçirmek fazla uçukluk olur… ama bu teknolojinin zamanı iw ile birlike gelmişti kabul görür…

(Can) #4798

Yeni ark reaktörü sırf bu zırh için yapılmıştır. Yoksa neden yeniden reaktöre dönsün. Bence konseptle kalmayacak bir iş. Tony’nin zırhı geliştirme aşamasının son ürünü böyle olmalıydı cidden.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4799

Dediğin gibi olur umarım. Resimler yavaş yavaş geliyor fragmanın ayak sesi bunlar.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #4800

Diğerleriyle birlikte olanı da ben atayım

(Varrrrya) #4801

Iron Man çok iyi olmus

(Can) #4802

Garip olan bu konseptlerin temmuz ayında paylaşılmış olması ama kimsenin fark etmemiş olması. Redditten birisi bulunca yayılmaya başladı.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #4803

bi ağlıcam şimdi… thor, ragnarok’taki muhtemel odin force güçlerini de kullanacak duruyor… ya bu nasıl bir film olacak, herkes zirve güçleri ve tasarımlarıyla… buna kalp dayanmaz abi… yok abi ben dayanamam… xanax falan alaım filme girmeden.