Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5548

bu olay─▒n fark─▒nday─▒mÔÇŽ niyeyse ├Âzellikle b├Âyle bir seri yapmak istemi┼čler :smiley:

(Berk) #5549

Bence sorun bu filmlerin sonu├ž olarak ├žizgi roman filmi olmas─▒n─▒ unutman─▒z. Sa├žmal─▒klar─▒ ├Âyle g├Âz ├Ân├╝nde bulundurmak laz─▒m.

(y) #5550

spiderman fragman─▒ avengers 4 ├╝ ele verir demi┼čsinizde gotg 2 nin fragmanlar─▒na bakarsan─▒z ne kadar m├╝kemmel haz─▒rland─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝r├╝s├╝n├╝z hikayeye dair hi├ž bir ┼čey vermiyor fragmanlar ana villian─▒da g├Âstermiyor spidermanin fragmanlar─▒n─▒da b├Âyle haz─▒rlarlar b├╝y├╝k ihtimal

(Oozaru) #5551

Tessa Thompson filmde var m─▒?

(Umur) #5552

IMDBÔÇÖde ÔÇťs├ÂylentiÔÇŁ olarak g├Âz├╝k├╝yor.

(y) #5553

burada t├╝m s├Âylentiler onaylanm─▒┼č bilgiler var bakabilirsiniz

(C.B.B) #5554

Ragnarokun sonuna bakarsak IWde olacak. Zaten haberler de o y├Ândeydi.

(nam-─▒ di─čer) #5555

┼×imdiye kadar ├ž─▒kan dedikodular, set resimleri ve leaklenen trailer MCUÔÇÖnun geneliyle ├želi┼čen bir s├╝r├╝ ┼čey i├žeriyor. Hepsi ufak tefek ┼čeyler asl─▒nda ama ÔÇťUltronÔÇÖdaki r├╝ya sahnelerinin devam─▒ bu filmde olacak, onlar bo┼ču bo┼čuna ├žekilmediÔÇŁ tarz─▒ a├ž─▒klamay─▒ da g├Âr├╝nce bende ta┼člar yerine oturdu. Suicide Squad sonunda EnchantressÔÇÖ─▒n ÔÇťya┼čamak istedi─činiz hayatlarÔÇŁ tarz─▒ vision g├Âstermesi gibi, Thanos da Reality GemÔÇÖi kullanarak bizimkileri alternatif ger├žekliklerle u─čra┼čt─▒racak san─▒r─▒m.

Umar─▒m AoUÔÇÖda oldu─ču gibi filmin genelinden koparan sekanslar olmaz. Veya Time Gem y├╝z├╝nden Legends of TomorrowÔÇÖa d├Ân├╝┼čmez :smiley:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5556

Sanm─▒yorum,ultron bir ge├ži┼č filmiydi bir k├Âpr├╝yd├╝ bir├žok olaya kap─▒ aral─▒yordu kopuk sahnelerin sebebinin bu oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum biraz ama bu film farkl─▒ bu film bir devri kapatacak uzun s├╝redir i┼členen bir hikayeyi sonland─▒racak her┼čeyi toplay─▒p son noktay─▒ koyacak o sebeple kopuk kopuk alakas─▒z sahneler g├Ârece─čimizi d├╝┼č├╝nm├╝yorum

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5557

├ço─ču haber sitesinde Spider-ManÔÇÖin rol├╝ ├žok ufak olacak deniyor bu film i├žin. Ulan adam uzaya ├ž─▒km─▒┼č babalar gibi ThanosÔÇÖla m├╝cadele edip dayak bile yiyor nas─▒l ufak rol├╝ olsun. Acaba Thanos PeterÔÇÖ─▒ erkenden useless hale getiriyor ve Doctor Strange o kar─▒┼č─▒kl─▒kta bunu ├Âlmesin diye d├╝nyaya geri mi postal─▒yorÔÇŽ Umar─▒m ├Âyle olmaz ya , ├žok epik Spidey sahneleri bekliyorum ben.

(Can) #5558

Civil WarÔÇÖda g├Âz├╝kt├╝─č├╝ kadar g├Âr├╝necekmi┼č filmde. O kadar karakter aras─▒ndan kendisine verilen s├╝re gayet ├Ân plana al─▒yor. Filmin yar─▒s─▒n─▒ Hulk zaten i┼čgal edecek.

(nam-─▒ di─čer) #5559

Tam olarak da b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝l├╝yor ┼ču an malesef. Fragmanda da ÔÇťIÔÇÖm sorry TonyÔÇŁ falan kafas─▒ bir sahnesi var yerde yatarken. Filmin ba┼člar─▒nda ├Âyle bir ┼čey olacak ve spidey denklemin d─▒┼č─▒nda kalacak y├╝ksek ihtimalle. Bana soracak olursan─▒z tam olarak ┼čunun TonyÔÇÖli versiyonu olacak;

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5560

Offf tad─▒m ka├žt─▒ ke┼čke hi├ž sormasayd─▒m :frowning:

(Kyle Reese) #5561

├çok mant─▒kl─▒ olur b├Âyle olursa. Umar─▒m olur.

(Bahad─▒r Do─čan) #5562

Bence de mant─▒kl─▒ olan bu. Thanos ├╝st d├╝zey bir tehlike. Civil War gibi bi ortam de─čil ki. Tony de istemez sava┼čmas─▒n─▒.

(Can) #5563

Ulan birde Thanos SpideyÔÇÖi ├Âld├╝r├╝yormu┼č varya filmde en ┼čok edici an o olur. Sonra art─▒k nas─▒l canland─▒r─▒rlarsa canland─▒rs─▒nlar. Hatta b├Âyle bir ┼čey yaparlarsa SonyÔÇÖe de s├Âylemesinler Sony g├Ârevlileri filmi izlerken napt─▒n─▒z amk ├Âld├╝r├╝n diye mi verdik biz size onu der.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5564

Sony ┼čok

(and this man a name) #5565

aman tanr─▒m neler s├Âyl├╝yorsunuzÔÇŽ :blush:
┼čaka bi yana yapmas─▒nlar be ben spidey i g├Ârmek istiyom aga. Ayr─▒ca madem bizimkiler bar─▒┼č─▒yor o zaman d├╝nyada captain ile birlikte sava┼čs─▒n daha iyi.

(Ertun├ž Do─čan) #5566

Filmde HulkÔÇÖ─▒ daha ├žok Banner ┼čeklinde g├Âr├╝rsek ben yokum. ├ç├╝nk├╝ art─▒k Mark RuffaloÔÇÖnun yeni BannerÔÇÖ─▒n─▒ hi├ž mi hi├ž sevmiyorum.

(TheGeeker) #5567

Sony ye dan─▒┼č─▒yorlar senaryo a┼čamas─▒ndayken galiba yapt─▒klar─▒ anla┼čmadan dolay─▒. Sony de izin vermez herhalde ya da tam tersi pop├╝lerli─či arts─▒n daha ├žok konu┼čulsun diye onaylayabilir