Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5608

Vizeler de bitti─čine g├Âre fragman─▒ huzur i├žinde bekleyebilirimÔÇŽ ┼×aka bir yana ba┼čl─▒kta f─▒rt─▒na ├Âncesi sessizli─či var , buralar fena de─čerlenir 1-2 haftaya.

(y) #5609

benim 2 g├╝n sonra bitiyor bitsin bende heyecanla beklemeye ba┼čl─▒y─▒cam aral─▒─ča kadar gelir diye d├╝┼č├╝n├╝yorum art─▒k

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5610

Adamlar ser verip s─▒r vermiyorlar ki. En az─▒ndan bir poster yay─▒nlasalar. Giderek kat─▒la┼č─▒yorlar fragman konusunda. ├ťstelik uzun bir s├╝re g├╝ndemi ele ge├žirecek bir film i├žin b├Âyle yapmalar─▒na benim akl─▒m alm─▒yor

(B─░LM─░YORUM!!!) #5611

Filme kadar sadece bi fragman bi de poster olsun istiyorum.JL tarz─▒ klipler vs kald─▒ramam. Sinemaya bo┼čuna para vermi┼č olmayal─▒m.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5612

Yapmazlar zaten ├Âyle,JL kadar reklama ihtiya├žlar─▒ yok,JL i├žin ellerinden gelse filmi koyacaklar you tubeÔÇÖa

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5613

Yaparlarsa ├žok g├╝lerim sana ed. :smiley:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5614

Yaparlarsa ben de ├žok g├╝lerim :grinning:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5615

Eskiden iyiydi. 2 Tane fragman ard─▒ndan film gelirdi.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5616

Ama ┼čimdi

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5617

Avengers 4 ? AOS ? Yoksa s─▒radan bir foto─čraf m─▒ ?

Not: Frank GrilloÔÇÖnun ge├ženlerde Avengers 4 setinde g├Âz├╝kt├╝─č├╝ s├Âyleniyor.

(Umur) #5618

y46fNBM7YlzsLdW3Qpy6wfVPKqQX1TUa6eiyCmTrNxI

source

l├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfenl├╝tfen

(Oozaru) #5619

Bunun yerine Johnny BlazeÔÇÖi g├Ârmeyi tercih ederim. Yan─▒lm─▒yorsam AOSÔÇÖun bir b├Âl├╝m├╝nde varl─▒─č─▒ dogrulanmisti.

(GENERAL) #5620

ghost rider ─▒n bir uzayl─▒y─▒ zincri ile yok ederken g├Âsterseler ne g├╝zel olur be ama sanmam

(Umur) #5621

Evet ama ÔÇť├Ânceki Ghost RiderÔÇŁ olarak dogruland─▒.

(ÔĆČ) #5622

Ghost Rider olursa bizimkiler 3198-0 ├Ânde ba┼člar, film de ba┼člamadan biter. ├çok isterim ama bunun aksi de olursa mant─▒ks─▒z olur.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5623

fragmans─▒z bir g├╝n├╝ daha geride b─▒rakt─▒kÔÇŽ Aral─▒kÔÇÖ─▒n sonlar─▒nda ├ž─▒karacaklar─▒na dair his olu┼čmaya ba┼člad─▒ bendeÔÇŽ

(Hakan) #5624

Aral─▒k ay─▒nda Star Wars filmiyle gelir, Ulu├ž reyiz. DisneyÔÇÖin mega projesiÔÇŽ

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5625

nolur aral─▒kÔÇÖa kalmas─▒nÔÇŽ bu hafta gelsin art─▒kÔÇŽ dayanamam daha beklemeye

(Hakan) #5626

Filmleri en erken d├Ânemlerinde takip etmeye ba┼člay─▒nca b├Âyle oluyor. MoS i├žin bende ├žok heyecanl─▒yd─▒m. Filmle ilgili ilk haberler 3 sene ├Ânceden d├╝┼čmeye ba┼člam─▒┼čt─▒. Filmle ilgili her ┼čeyi stalkl─▒yordum. Sabah 5 te uyan─▒p i┼če gidece─čim geceler bile fragman bekliyordum, ilk izleyenlerden olmak i├žin. Ama zamanla bu heyecan filmler geldik├že azald─▒. Seni anl─▒yorum, k─▒sacas─▒. :smirk: Seninde ge├žecek emin ol.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5627

infinity war ve avengers 4 d─▒┼č─▒nda art─▒k 40 y─▒lda bir olurumÔÇŽ ├Ânemli olan ┼ču an bu