Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(y) #5628

En ge├ž last jedi haftas─▒ gelir i├žinizi ferah tutun :smiley:

(├Â─čnk├╝) #5629

SagaÔÇÖn─▒n filmini ├žekseler en d─▒d─▒s─▒n─▒n d─▒d─▒s─▒ i├žin yap─▒lm─▒┼č castÔÇÖe bile a┼č─▒r─▒ tak─▒l─▒r her detay─▒n─▒ incelerdim, o y├╝zden Ulu├žÔÇÖu ├žok iyi anl─▒yorum.

(meta) #5630

:thinking:

(├Â─čnk├╝) #5631

Le┼č gibi karar diyecektim ki kad─▒n─▒n oyunculu─ču m├╝sait asl─▒nda rol i├žin. Ama benim g├Ânl├╝mden ge├ženi ben GEEKCASTÔÇÖe yazm─▒┼čt─▒m, Freema Agyeman tip olarak cuk oturuyor.

(GENERAL) #5632

18 kasim dogum gunum vizeler bitiyor justice l var punisher gelicek birde iw dan bir fragman gelse offf.Muhtesem bir dogum gunu olur benim icin ÔÇŽ

(Cenker Karace) #5633

Her yazar kendine g├Âre retconlad─▒─č─▒ i├žin yamuluyor olabilirim ancak ├žizgiromanlarda bu 6. infinity stone ÔÇśun konumu/kendisi di─čer 5 li topland─▒ktan sonra kendili─činden beliriyor dite hat─▒rl─▒yorum . yinede BP filminde ├ž─▒kmas─▒da olas─▒ tabi :thinking:

(├ľmer Ta┼čkaya) #5634

Ya fragman i├žin neden heyecanlan─▒yorsunuz ki s─▒zan fragman─▒n ayn─▒s─▒ ├ž─▒kmayacakm─▒ i┼čte ?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5635

Hay─▒r. ├ťstelik o fragman de─čildi.

(B─░LM─░YORUM!!!) #5636

Ordaki g├Âsterim i├žin haz─▒rlanm─▒┼č sunum gibi bi┼čeydi.

(Can) #5637

├ľyle bir ┼čey olsayd─▒ s─▒zd─▒─č─▒ ilk g├╝nden payla┼č─▒rlard─▒ onu. Marvel s─▒zan fragman─▒ 3 4 ay sonra ana fragman olarak payla┼č─▒p hayranlar─▒na hakaret edecek bir firma de─čil.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5638

B├╝y├╝k ihtimalle hay─▒r Kevin feige s─▒zan fragman─▒n sadece D23 ve SDCC i├žin yap─▒ld─▒─č─▒n─▒ esas fragmanÔÇÖ─▒ s─▒zan fragmandan farkl─▒ olaca─č─▒n s├Âylemi┼čti. :slight_smile:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5639

iyi de bu fragman ne zaman gelecek ya? korkuyorum a dostlar, aral─▒─č─▒n sonunda ├ž─▒kmas─▒ndan korkuyorum.

(├ľmer Ta┼čkaya) #5640

Haa ben ayn─▒s─▒ g├Âsterilecek zannediyordum ondan anlam veremedim yoksa fragman─▒ bende ├žok bekliyorum :+1:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5641

Star Wars: Rogue One 14 Aral─▒kÔÇÖta vizyona girmi┼čti. Civil WarÔÇÖun fragman─▒ 24 Kas─▒mÔÇÖda gelmi┼čti.
Star Wars: The Last Jedi 15 Aral─▒kÔÇÖta vizyona girecek. Infinity War fragman─▒ 20-30 Kas─▒m aras─▒ gelecektir.

(fza) #5642

13 kad─▒nla birlikte ba┼člayacak haftada gelecek. Kesin bilgi, yayal─▒m.

E┼čit: Otomatik d├╝zeltme kas─▒m─▒ kad─▒n yapm─▒┼č, kals─▒n b├Âyle. :joy:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5643

az daha 13 kad─▒n ne diyecektim :smiley:

e┼čit: ┼čimdi d├╝┼č├╝nd├╝m de 19 kas─▒mda gelebilir, zira MCUÔÇÖnun 19. filmine g├Ânderme baz─▒ndaÔÇŽ bekleyip g├Ârece─čiz yineÔÇŽ

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5644

Ben de nete 13 kad─▒n yazd─▒m acaba neymi┼č diye :smiley:

(Geek Velet) #5645

Ka├ž ayd─▒r fragman ne zaman ├ž─▒kar tahminleri yap─▒l─▒yor,tutan yok.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5646

En kuvvetli ihtimal bu bence.

(y) #5647

kayran─▒nki tutacak gibi bekleyip g├Âr├╝cez :smiley: