Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5648

Zaman ilerledik├že tutma ihtimali de art─▒yor :smiley:

(Serkan of ─░zmir) #5649

13 kad─▒nla ba┼člayan hafta ay─▒n ka├ž─▒nda ba┼čl─▒yor ┼čimdi onu s├Âyleyin kim takar fragman─▒ :DDD

(GENERAL) #5650

Civil war fragmanlarinda hele 2.si interneti sallamisti reactionlar falan ÔÇŽiw cikinca nasil olucak acaba ya

(y) #5651

yer yerinden oyn─▒yacak ona eminim :smiley:

(and this man a name) #5652

Arkada┼člar ikinCi filmin ad─▒n─▒n secret war olma olas─▒l─▒─č─▒ nedir? Bildi─čim kadar─▒yla thanos ve sonsuzluk ta┼člar─▒yla alakas─▒ da var hani thanosdan al─▒yor bizimkiler. Ha bide spidey de ├Ânemli bir rol oynuyor galiba ├žr de ve kevin reis mi s├Âylemi┼čti spidey 2. Filmi hemen avengers 4 sonras─▒nda ge├žiyor diye

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5653

Paul Bettany, fragman─▒ g├Ârd├╝─č├╝n├╝ ve ÔÇťbadassÔÇŁ yani manyak bir ┼čey oldu─čunu s├Âylemi┼čÔÇŽ herkes bay─▒lacak falan demi┼čÔÇŽ Sebastian Stan ise, filmin neredeyse her sahnesinin epik oldu─čunu s├Âylemi┼č.

B├Âyle konu┼čuyorlar beni daha ├žok ├ž─▒ld─▒rt─▒yorlarÔÇŽ

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5654

RELEASE THE KRAKEN diye ba─č─▒rmak istiyorum FeigeÔÇÖin surat─▒na.

(Can) #5655

Mark Ruffalo da RagnarokÔÇÖun ilk fragman─▒n─▒ g├Ârd├╝─č├╝n├╝ s├Âyledikten 1 hafta sonra fragman gelmi┼čtiÔÇŽ Belli ki bunlar haz─▒r hale getirince ├Ânce bunlara izletiyor sonra veriyor. Fragman ile ayn─▒ haftada bile olabiliriz ┼ču an!

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5656

├ľyle deme,ulu├ž kalpten gidecek ┼čimdi :slightly_smiling_face:

(GENERAL) #5657

Ins vizelerden sonra gelir ya valla dikkatim dagilir ins cuma gunu gelir ins oncesinde gelmesin

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5658

ne diyon o─člum senÔÇŽ ba┼člar─▒m vizesineÔÇŽ b├╝t olsa da fark etmez, o fragman gelecekÔÇŽ benim de vizeler var per┼čembe bitiyor ama gelecekse hi├ž durmas─▒n

bakt─▒m da bu y├Ânetmenlerin ws ve cw filmleri de tam 6 ay ├Ânce 24 ve 25ÔÇÖin de yay─▒nlanm─▒┼čÔÇŽ o y├╝zden 26 s─▒na kadar gelme ihtimali ├žok y├╝ksek

(GENERAL) #5659

sa├žmalama ulu├ž vize lan bu %30 benim cuma bitiyor ├Âncesinde gelirse acaip dikkatim da─č─▒l─▒r muhitm dessem reactionlar m─▒ 100 kere fragman m─▒ teorileri ara┼čt─▒rmak m─▒ youtuberlerden fragman inceleme bklemek mi neler neler s─▒nav diye birsey kalmaz valla

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5660

hepsini ayn─▒ anda yapmazs─▒n sen deÔÇŽ yar─▒m saat fragman bakar, yar─▒m saat ├žal─▒┼č─▒rs─▒nÔÇŽ sonra yar─▒m saat reaksyon bakar, yar─▒m saat ├žal─▒┼č─▒rs─▒n falanÔÇŽ yeter ki gelsin bo┼čverÔÇŽ

(GENERAL) #5661

uluc eger fragman gelirse k─▒yamet kopucakm─▒┼č yinede gelsin mi :smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5662

En az─▒ndan Nomad oldu─ču kesinle┼čmi┼č oldu

(├Â─čnk├╝) #5663

Ulu├ž az ├Ânce Secret Wars filminin 2020ÔÇÖde ├žekilece─čini duydum ama bununla ilgili asla bir kayna─č─▒m yok.

(Crowtiel7) #5664

Bir fragman gelse de bol bol muhabbet ├ževirsek ┼čurada, insan s─▒k─▒l─▒yor valla.

(Hakan) #5665

Loki ve Heimdall kesin ├Âlecek, i├žeriden bilgi.

dersem inanmay─▒n ama olabilir de.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5666

Loki kesin gidici bence heimdalda ├Âlebilir belki ama ├Âlmesin ben seviyorum heimdal─▒ ├Âzellikle ragnaroktaki halinden sonra daha ├žok sevdim

(and this man a name) #5667

Bu anlar─▒n k─▒ymetini bilin arkada┼člar. Belki y─▒llar sonra ÔÇťmcuÔÇÖnun ilk zamanlar─▒n─▒ g├Ârm├╝┼č efsanevi nesilÔÇŁ diye ba┼čl─▒k a├žarlar ek┼čide.