Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Hakan) #5689

Kamu Spotu

A─čla :rofl:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5690

Herg├╝n y├╝zbinlerce ki┼či , muhitin ÔÇťAvengers : Infinity War KulesiÔÇŁ ba┼čl─▒─č─▒nda fragman─▒n geldi─čini san─▒yor ve gelmedi─čini g├Âr├╝nce intihara meyilleniyor. Bir t├╝rl├╝ gelmek bilmeyen bu fragmana DURMA diyoruz.

DURMA Avengers : Infinity War fragman─▒ (daktilo sesleri)

(and this man a name) #5691

O konuda hakl─▒s─▒n. tabiki de ├Ânemli olan karakteri iyi yans─▒tmas─▒ ama ben de istiyorum ki captain marvel a bak─▒nca ├žok g├╝zel bir kad─▒n g├Ârelim. Nedeni ise cm her zaman benim g├Âz├╝mde kendi cinsinin olabilece─či en ├╝st nokta. T─▒pk─▒ cap gibi.

(Cenker Karace) #5692

Bir ta┼č att─▒m universeÔÇÖe t─▒k dedi
Avengers ├ž─▒kt─▒ biz da─č─▒ld─▒k dedi vay vay
─░nanmazsan WakandaÔÇÖya bak dedi

Hela AsgardÔÇÖda , Thanos koltukta sallan─▒r vay vay
Teserract ├žalm─▒┼č Loki Avlan─▒r Vay Vay

├çekelimmi Marvel k─▒z─▒ ├žekelimmi vay vay
Senin i├žin 15 film daha ├žekelimmi vay vay
Fantastiklerle X-MenÔÇÖi de katal─▒mm─▒ vay vay

uzun bir g├╝n oldu sorryÔÇŽ:hushed:

(Varrrrya) #5693

Screenshot_2017-11-13-16-45-13_1_1

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5694

(Ertun├ž Do─čan) #5695

Brie LarsonÔÇÖ─▒n oyunculu─čuna ├žakacak ka├ž oyuncu ge├žti captain marvel se├žimindeÔÇŽHerkesinki emily blunt olsada benimkisi rebecca ferguson du.

(Kid A) #5696

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5697

Evet hakl─▒s─▒n ama marvel nas─▒l RDJ,Chris Evans, Chris Pratt gibi nice bunun da s├╝per kahraman falan olmaz dedi─čimiz oyuncular nas─▒l bir ┼čekilde oldurduysa bunun da olduk├žak bence yani en az─▒ndan izlerken g├Âzlerim kanamas─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. :slight_smile:

(fza) #5698

─░┼čte bu!!! Kesinlikle berbat tercih. ─░kinci Gal Gadot vakas─▒. Y─▒k─▒ld─▒m haberi duyunca. ┼×unlar─▒n her biri kat kat iyi olurdu:

(Oozaru) #5699

Bu nas─▒l bir surat ├žizimi yavvv!

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #5700

┼×imdilik ben de ├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum. Hata Oscar ald─▒─č─▒ ROOM filmÔÇÖin izledi─čim de beri bu k─▒zdan nas─▒l captan marvel olacak diye soruyorum kendime. Ama ┼č├Âyle bir ger├žekte var:

Gal Gadot bence de iyi bir oyuncu de─čil, ama brie larson o kadar k├Ât├╝ oldu─čuna inanm─▒yorum.

Di─čer 3 oyuncuyu da bir yer de izlemedi─čim de bir ┼čey demeyece─čim. :slight_smile:

(Ali) #5701

YGS LYS d├Âneminde sonu├žlar─▒ bu kadar heyecanl─▒ beklememi┼čtim. Sadece fragman vereceksin Marvel. Ver art─▒k ┼čunu da rahatlayal─▒m.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5702

en ├╝stteki ├žok ho┼č, belki y├╝z olarak cap marvelÔÇÖa cuk oturabilir ama oyunulu─čunu bilmiyorumÔÇŽ brie larsonÔÇÖa ilk seferinde ben de ├žok a─č─▒r tepki vermi┼čtim ama daha sonra al─▒┼čt─▒m y├╝z├╝neÔÇŽ bir de bu att─▒klar─▒ndan ziyade LarsonÔÇÖda bir oyuncu y├╝z├╝ var. Sinemaya daha ├žok yak─▒┼č─▒yor. Di─čerleri daha ├žok dizilerde kullan─▒lan g├╝zeller gibi kal─▒yor. Sinema dedi─čin bence daha karakteristik y├╝zleri hakediyor o y├╝zden ┼ču anda LarsonÔÇÖa ─▒l─▒ml─▒ bak─▒yorum.

(fza) #5703

Bence LarsonÔÇÖ─▒n y├╝z├╝ ├žok s─▒radan. Karakteristik bir yan─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Att─▒─č─▒m oyuncular─▒n da LarsonÔÇÖ─▒n yans─▒taca─č─▒ herhangi bir ┼čeyi yans─▒tacak yetenekte olduklar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. ├çok daha d├╝zg├╝n tercihler bence.

(and this man a name) #5704

yvonne abla deilmi o. Harbiden niye akl─▒ma gelmedi tam bu role uygun. o olsayd─▒ hype iki kat─▒na ├ž─▒kard─▒

(fza) #5705

O olsayd─▒, hype olurdu. Kendi ad─▒ma.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5706

di─čerlerinin oyunculuklar─▒n─▒ bilmiyorum ├žok daha iyi olabilirler, ama direkt y├╝ze bakt─▒─č─▒mda larson daha karakteristik geliyor (s├╝per bi y├╝z demiyorum, ama di─čerlerine nazaran) tabi bu da benim d├╝┼č├╝ncemÔÇŽ oyunculu─ču da fena de─čil izledi─čim kadar─▒ylaÔÇŽ ben a├ž─▒k├žas─▒ hypel─▒y─▒m yaaÔÇŽ marvel ba┼čar─▒r.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5707

bu arada feige abimiz, ├Ân├╝m├╝zdeki iki avengers filmi s─▒ras─▒nda bir ├žok karakterin geli┼čim ya┼čayaca─č─▒n─▒ belirtmi┼č. bunu ├Âzellikle belirtmesi ilgimi ├žekti. z─▒rh baz─▒nda ironman okay, ama karakter baz─▒nda diyorsa tek bildi─čimiz hulkÔÇŽ

(Kid A) #5708

├ç─▒k─▒p Yasemin Evcimik oynasa bile hype bitmez bizde kar┼čim.

Infinity War hikaye, Captain Marvel filmi bir geliverse be.

Yaln─▒z tek bir s─▒k─▒nt─▒m var bu Brie Abla acayip feminist tak─▒l─▒yor, filme yans─▒rsa s─▒k─▒nt─▒ b├╝y├╝k. Umar─▒m ÔÇťBiz feministiz hocu.ÔÇŁ deyip abartmazlar.