Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Geek Velet) #5729

├ťle B├╝le di─čil dirsin─▒z siz yan─▒

(Ertun├ž Do─čan) #5730

Geek g├╝c├╝ onlarla olsun. Birde deadly class yap─▒caklarm─▒┼č. Bir resim atm─▒┼člar. Kadro bu gibi

Fakat k├Ât├╝ haber syfy dizisi

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5731

yahu black pather m├╝zi─či feci gazd─▒ atmosferleÔÇŽ ha afrika atmoferine teknik olarak uygun de─čil ama bu gaz oldu─ču ger├že─čini de─či┼čtirmiyorÔÇŽ sizleri anlamak ger├žekten zor.

ama b├Âyle b├╝y├╝k yap─▒mlarda ┼čark─▒ kullanm─▒yorlar, ├Âzel beste kullan─▒yorlar fragman i├žin, s├Âzs├╝z falan oluyor.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5732

─░┼čte ben tam da bu m├╝zikleri uygun buluyorum fragmanlara. S─▒radan bir rap ┼čark─▒s─▒ koyunca tad─▒m─▒ ka├ž─▒r─▒yor , ikinci izleyi┼čimden sonra s─▒k─▒l─▒yorumÔÇŽ Mesela Age of UltronÔÇÖun ve Civil WarÔÇÖ─▒n fragmanlar─▒n─▒ abart─▒s─▒z 200ÔÇÖer defa izlemi┼čimdir ama bunda fragmanda kullan─▒lan ├Âzel m├╝ziklerin de ├žok b├╝y├╝k etkisi oldu , her izleyi┼čimde daha ├žok gaza gelmemi sa─člad─▒.

(Hedef 2019) #5733

Gaz de─čil de ilk aou fragman─▒ gibi bir tarz yapabilirler

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5734

aou nun ilk fragman─▒ kadar efsane bir fragman ben hala daha g├ÂrmedimÔÇŽresmen b├╝y├╝l├╝yorÔÇŽ keza ikinci fragman─▒ da ├ÂyleÔÇŽ

(Hakan) #5735

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5736

FRAGMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN gelmemi┼č!!!

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5737

Bug├╝n uzun bir aradan sonra AvengersÔÇÖ─▒n resmi sayfas─▒ tweet att─▒. Fragmana dair bir ┼čey sand─▒k ama adamlar dalga ge├žer gibi fig├╝r payla┼č─▒m─▒ yap─▒yorlar.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5738

Tarih 14 Kas─▒m 2017,fragman hala gelmedi,ulu├žun sabr─▒ t├╝kenmek ├╝zereÔÇŽ

(and this man a name) #5739

Ya arkada┼č yeter ya bi e─člencemiz muhit var onda da z─▒rt b─▒rt 504 gateway yeter arkada┼č. neyseÔÇŽ
Adamlar son y─▒llar─▒n en beklenen filmini ├ž─▒kar─▒yorlar.
bu kadar bekletmeleri normal. Siz bildi─činiz t├╝m g├╝zel s├Âzleri(!) d├╝zerken kevin amcaya o birg├╝n basacak fragman─▒ ne sinir kalacak ne k─▒zg─▒nl─▒kÔÇŽsonras─▒ hepimiz i├žin mutlak mutluluk

(Hakan) #5740

Hangi kesim daha tehlikeli ?

• Sen ne diyon nerede kald─▒ diyenler
  • IW fragman─▒ nerede kald─▒ diyenler

0 oylayan

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5741

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #5742

Gayet makul bir teori

(and this man a name) #5743

├ľnceden de s├Âyledim ┼čimdi de s├Âyl├╝yorum. Ruh ta┼č─▒ heimdall ya da thor vas─▒tas─▒yla wakanda ya gelecek sonra da orada korunacakÔÇŽ

(Cenker Karace) #5744

AvengersÔÇÖ─▒n da─č─▒ld─▒─č─▒n─▒ g├Âren Thor bu duruma ne dedi?

Uzun zamandan sonra d├╝nyaya d├Ânen Peter Quill sorular─▒m─▒z─▒ cevaplad─▒ÔÇŽ

Cap ile Stark bulu┼čtu , espriler(!) havalarda u├žu┼čtuÔÇŽ

Stark ile PepperÔÇÖ─▒n evlili─či ile ilgili son dedikodular

Az sonra Magazin ├ľzeldeÔÇŽ

:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

(Varrrrya) #5745

Fhkrpulfhfpyflhcpfykfhofhhlfhetgkdktdfkg

(Can) #5746

Ortada bir fragman olmay─▒nca mecbur bu t├╝r ┼čeyler.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #5747

fragman yok, s─▒k─▒nt─▒dan age of ultronÔÇÖun sava┼č sahnesini falan izledimÔÇŽ avengersÔÇÖ─▒ ├žok ├Âzlemi┼čim yaÔÇŽ hadi daaa hadiiiiiiiÔÇŽ

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5748

Ben de s─▒k─▒nt─▒dan GotGÔÇÖu a├ž─▒p ThanosÔÇÖun ÔÇťI will bathe the starways in your bloodÔÇŁ tirad─▒n─▒ ezberledim. ├çok fena Thanos a┼čeriyorum ├Âyle b├Âyle de─čil.