Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Emir) #8183

Hepsini ge├žer.

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8184

─░zlenme oran─▒n─▒n daha ├žok yava┼člayaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum ama belli de olmaz.

Yaln─▒z bu en ├žok izlenen fragmanlara dikkat ettim de (Subway Hari├ž) hepsi vizyona girdikten sonra vasat veya vasat─▒n alt─▒ filmler olarak kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kt─▒. Umar─▒m Infinity War da b├Âyle hat─▒rlanmaz.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8185

infinity war 110 milyon yapmazsa yaz─▒klar olsun

not: t─▒klamayan t├╝m insanlara

abi yok yaa dayanm─▒yomÔÇŽ ss ne yaa? nas─▒l bu kadar t─▒klan─▒r? keza fifty shades of grey falanÔÇŽ insanlar bizle kafa m─▒ buluyor?

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8186

Bohemian RhapsodyÔÇÖli fragmand─▒ bu ve yalan yok hype seviyem uzaya f─▒rlam─▒┼čt─▒ bu fragmanla birlikte. ┼×ark─▒n─▒n m├╝kemmel bir ┼čekilde kullan─▒m─▒yla gelmi┼č ge├žmi┼č en iyi fragmanlardan biriydi bence.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8187

olabilir de yani fragman m├╝zikten ├Âte filmi beklemeyle alakal─▒. star wars sonuna kadar hakediyor, zira 11 y─▒l bekleniyordu ve 40 y─▒ll─▒k maziye dayan─▒yorÔÇŽ ss i kim duydu da t─▒klad─▒ÔÇŽ ben fragmana k├Ât├╝ demedim yoksaÔÇŽ

bu arada immigrant songÔÇÖlu thor fragman─▒ bence ssÔÇÖi d├Âver, ama o ka├žt─▒ hat─▒rlam─▒yom fakat neticede listede de─čil.

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8188

Comic-ConÔÇÖda ├ž─▒kan ilk fragmandan sonra b├╝t├╝n interneti sallam─▒┼čt─▒. Hatta BvSÔÇÖnin Comic-Con fragman─▒ndan daha ├žok konu┼čuldu TwitterÔÇÖda. Oradan biriken hype bu fragmanla patlama ya┼čad─▒.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8189

ne olursa olsun, ona bakarsak avengersÔÇÖ─▒n ilk filminin ilk fragman─▒ 20 k├╝sur milyon t─▒klanm─▒┼č 2. fragman─▒ 5,8 milyonÔÇŽ ki iron man hulk thor cap falan var ve tan─▒t─▒lm─▒┼č sevilmi┼č bilinen katakterlerÔÇŽ anlamad─▒─č─▒m ┼čey nas─▒l bu kadar ├╝nl├╝ oluyor yoksa olmu┼č yani bir ┼čekildeÔÇŽ sadece mant─▒─ča oturtam─▒yorum.

(Serkan) #8190

SS fragman─▒ son iki ├╝├ž y─▒ld─▒r izledi─čim en iyi fragmand─▒r ya. M├╝zikle uyumu ├žok ba┼čar─▒l─▒yd─▒. Ama bu filmin t─▒rt oldu─čunu de─či┼čtirmiyor :d

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8191

Onu insanlar─▒n Joker a├žl─▒─č─▒na ba─čl─▒yorum biraz. Heath LegderÔÇÖdan sonra nas─▒l bir Joker izleyece─čimizi yaln─▒zca geek alemi de─čil b├╝t├╝n sinema alemi merak ediyordu ├ž├╝nk├╝.

(and this man a name) #8192

bi an subway surfers diyosunuz sand─▒m y├╝re─čim a─čz─▒ma geldiÔÇŽ:slight_smile:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8193

evet de yani yine de avengersÔÇÖ─▒n ilk toplanmas─▒n─▒ ├Ânceden karakterlerin tan─▒t─▒lmalar─▒n─▒ (ve filmin gi┼česini de d├╝┼č├╝n├╝rsek) nas─▒l bu kadar ters orant─▒ olabilir yaÔÇŽ yani bu ├žapta olabilirÔÇŽ iw her t├╝rl├╝ 2. s─▒raya yerle┼čir ama 100 milyonu ge├žmezse ├žok ├╝z├╝l├╝r├╝m.

(fza) #8194

Kesin ge├žer 100 milyonu; eminim.

(Serkan) #8195

Bu arada Thanos ile sava┼čt─▒klar─▒ gezegen y├╝ksek ihtimalle D├╝nya de─čil. Adam gezegenin ay─▒n─▒ par├žalay─▒p bizimkilerin ├╝zerine yolluyordu yaw. E─čer o bizim AyÔÇÖsa o zaman yer ├žekimi wefad :dd

(Umut) #8196

wut

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8197

Deme lan zaman─▒nda az m─▒ oynad─▒k hsdgjhghfdjshkjd ama fragman─▒n─▒ izlemedim tabi.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8198

ben hala oynuyorum :smiley: mobilde tek silmedi─čim oyun :smiley:

(Gizem) #8199

Lise 1 de derslerimin k├Ât├╝ olmas─▒n─▒n sebebi o oyun :smile:

(Umut) #8200

Hahahah oyunu ben de oynad─▒m :smile: Oyun zaten 2012ÔÇÖde ├ž─▒km─▒┼č, 2015ÔÇÖte ├ž─▒kan fragman─▒ neden 91 milyon izlenmi┼č onu akl─▒m alm─▒yor sadece. (360p bir de piii rezalet)

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8201

Hahahah :smiley: Benim favorim Doodle JumpÔÇÖt─▒ valla, derslerde bile s─▒ra alt─▒ndan oynard─▒m.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8202

┼×u sahnede wong yerine reed richards olsayd─▒, herhalde sinema tarihindeki en anlaml─▒ en ikonik kare olurdu (bence) ah ulan be f4 haklar─▒ zaman─▒nda gelmedi, bundan sonra gelse de bir daha g├Âremeyece─čiz bu oyuncularla ├Âyle bir sahneÔÇŽ