Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(⏬) #8203

24 saatte 230 milyon şeysi neydi o zaman ?

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8204

tüm platformlarda görüntülenme… tüm resmi kanallar sanırım.

(Burt Macklin, FBI) #8205

İnternetteki toplam izlenme sayısı. Facebook, Twitter vb de var.

(Hedef 2019) #8206
  1. Fragman ne zaman gelir acaba

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8207

filme 2 ay kala yayınlanıyor genelde… ama o sırada şubat 16 da black panther geleceğinden filme 1,5 ay kala ya da 1 ay kala yayınlanır… superbowl da 30 yada 45 sn lik muhtemel bir tv spot da gelecektir

(Can) #8208

Superbowl fragmanı 62 gün sonra bu arada takvimlerinizi ayarlayın.

(and this man a name) #8209

Black Panther fragmanının girişinde, düşen tanrılar gördüm, uzaylılar gördüm ama bunun gibi bir şey görmedim, diyor. Bence bu ruh taşının Wakanda’da olduğu ihtimalini daha da güçlendiriyor. Hani Ragnarok’ta filmin kilit noktalarından biri de Hela’nın Thorun kız kardeşi olmasıydı ve bunu fragmanlarda hiç belli etmeden filme taşıyabildiler. Ben de şunu düşündüm acaba Black Panther filminin kilit noktalarından biri de ruh taşı olabilir mi?

Infinity War fragmanında gördüğümüz kadarıyla Wakanda’daki savaş önemli bir şeyin korunması için veriliyor. Akla ilk olarak ruh taşı geliyor ama Marvel’ın sürprizleri sevdiğini, işinin hiç belli olmadığını ve fragmanlarda bazı şeyleri sakladığını dahi göz önünde bulundurursak yine de emin olamayıp araştırmak istiyor insan.

(ahmet kara) #8210

Lego seti spoiler:

Lego sette Shuri Visionun taşini sakliyor diyor. Ruh taşi Wakandada olmayabilir eğer doğruysa.

(Can) #8211

Spoiler’a al onu doğruluğu kesin değil ve resmi de değil o yüzden spoiler’a almalısın.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8213

pardon da neden spoiler veriyonuz? neden yani? herkes lego setlerine mi bakıyor?

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8214

ya valla çıldıracam ya… rahat rahat sohbet edemiyoruz… herkes inciğini cıncığını sızıntısını geliyor anlatıyor burada… bu nasıl umursamazlık ya… abi bari bu filmde yapmayın ya… bilmiyordum bu bilgiyi nolacak şimdi? 10 senedir takip ediyorum ve geliyorsunuz içine ediyorsunuz… girmeyelim yani siteye? filme 5 ay var ayıptır ya… 2 ay kala zaten girmicem ama onu da mı alacaksınız yani, biraz saygı ve dikkat lütfen… o lego’yu da filme 5 ay kala sızdıran tüm herkesin (yukarıdaki arkadaşa demiyorum en başından sızdıranı diyorum yanlış anlaşılmasın) … en ağır küfürleri gönderiyorum siz doldurun…

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8215

Abicim diyorum size ‘‘H E I M D A L L’’ diye. Şu fotoyu kim bilir kaçıncı atışım ama ‘‘Ruh Taşı Wakanda’da’’ diyenlere bıkmadan usanmadan yollamaya devam edicem.

(and this man a name) #8216

heimdall wakanda da konu kapanmıştır. :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8217

Ben de Heimdall’da olmasını istiyorum. Evrende bir sürü gezegen var ve çoğu taşın Dünya’da çıkması bana mantıklı gelmiyor.

(Geek Velet) #8218

Nolan genellikle CGI’ı dediğin gibi minimumda kullanıyor, mesela aksiyon sahnelerini gerçekten çekiyor, arka planı değiştiyor.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #8219

yok abi ben bi daha bu sitede forumda takılmıcam… illaki benle sohbet etmek isteyen olursa ara ara girerim mesajları kontrol etmiş olurum… onun dışında filme kadar buradaki işim bitti benim…5 ay yokum millet, kendinize iyi bakın… selametle…

(İbrahim Kaya) #8220

mm3

(and this man a name) #8221

gitmek-zorunda-mısın

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8222

‘’…and now his watch is ended.’’

(Varrrrya) #8223

2 dk uyuduk naptınız lan adama