Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(and this man a name) #8224

aman yukar─▒lara ├ž─▒kmay─▒n sonra yok spoiler yedim falan demeyin. olas─▒ bir spoiler durumu var da

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8225

Ge├žen ay Lego setlerinin spoiler i├žerebildi─čini s├Âylemi┼čtik. Ayn─▒ durumu ben Civil WarÔÇÖda ya┼čam─▒┼čt─▒m. Ke┼čke daha hassas olsayd─▒n─▒z bu konuda.

(Oneironaut) #8226

@uluc45 sensiz bu ba┼čl─▒k olmaz, olamaz. Gitme Ulu├ž reyiz.

(and this man a name) #8227

yav espirisine foto attt─▒m in┼čallah al─▒nmad─▒ ben ne┼čelensin diye att─▒m amaÔÇŽ ben tahminlerimi bile bazen spoiler i├žine almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝rken adam ne yapm─▒┼č yaÔÇŽ neyse onun da ├žok ├╝zerine gitmeyelim fark─▒nda de─čilmi┼č belli ki

(Can) #8228

Bu LegoÔÇÖda filmin oyuncaklar─▒n─▒ m─▒ sat─▒yor parayla spoiler m─▒ veriyor belli de─čil. ├çok b├╝y├╝k rezillik yapt─▒klar─▒.

(Umut) #8229

Kat─▒l─▒yorum, Lego setleri ├╝zerinde niye bu kadar ├Ânemli bilgiler yaz─▒yor ki?

(B─░LM─░YORUM!!!) #8230

Ben o spo ┼čeesiini okudum. Anlamad─▒m ┼čimdi de ne yazd─▒─č─▒n─▒ unuttum. ├çok ┼č├╝k├╝r!

(Varrrrya) #8231

UYUMA GEEKMUH─░T, CENAZEN VAR.

(Can) #8232

Adamlar─▒n pazarlama y├Ântemi. Civil WarÔÇÖda Giant ManÔÇÖi g├Âstererek setin sat─▒┼člar─▒n─▒ artt─▒rmaya ├žal─▒┼čt─▒lar bence. MarvelÔÇÖda ciddi ciddi izin verdiriyor ve bu konuda bir ┼čey yapm─▒yor.

(Can) #8233

Getirin Mother Box canland─▒ral─▒mÔÇŽ (JL) ┼čimdi bende ayar yemiyim izlemeyen varsa diye korkudan spoilera ald─▒m.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8234

@Pomeron_Reboot , @VivaLaVida ve @Tinkivinki bu eksikli─či hissetirmemeniz laz─▒m.

(anon17803553) #8235

┼×imdi kim ÔÇťabi nas─▒l bekleyece─čizÔÇŽ uff nas─▒l bekleyece─čizÔÇŽ NA─×SIL!!!ÔÇŁ diyecek, demeyecekler. Bu b├╝y├╝k bir kay─▒p.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #8236

O zaman a├ž─▒klarm─▒s─▒n THANOSÔÇÖun uzayl─▒ ordusunun Wakanda da ne i┼č var? Ayr─▒ca e─čer ta┼č ger├žekten Wakanda da ├ž─▒karsa bu s├Âylediklerin yiycekmisin? :slight_smile:

(fza) #8237

Yukar─▒da spoiler yedi─či i├žin mi gitti?

Yukar─▒da spoiler m─▒ var?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8238

Çok büyük ihtimalle var.

(fza) #8239

Hi├ž kayd─▒rm─▒yorum o zaman oraya.

Spoiler─▒ da kim yazd─▒ysa, Allah iyili─čini versin diyorum en hafif tabirler.

(Umut) #8240

G├Ânderiyi bildirdim art─▒k spoiler i├žerisinde, te┼čekk├╝rler @pasitheaÔÇÖya l├╝tfen

(fza) #8241

Kim yazm─▒┼čt─▒?

(Umur) #8242

Lego setlerinde olan bir ┼čeymi┼č. Civil War i├žin Giant ManÔÇÖi spoil etmi┼člerdi, o y├╝zden ne olur ne olmaz bakmamak laz─▒m.

(Umut) #8243

@ahmetrk