Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Oneironaut) #8264

─░├žim biÔÇÖ buruk giriyorum ba┼čl─▒─ča.
Yan─▒nda birden fazla bildirim g├Ârd├╝─č├╝mde ÔÇťo olabilir mi?ÔÇŁ diye bir umut doluyor i├žime, fakat bir yandan da biliyorum ki o de─čil. O, art─▒k yok. Bu fark─▒ndal─▒k beni ├Âld├╝r├╝yorÔÇŽ
ÔÇŽ
ÔÇŽ

(Serkan) #8265

├Ânce hulkk sonra ulu├ž45ÔÇŽ kimi sevsek b─▒rak─▒p gittiÔÇŽ ┼ču film de hemen gelsin dayanam─▒yorum art─▒kÔÇŽ

(Berdan ) #8266

Ulu├žÔÇÖun yoklu─čuna al─▒┼čabilece─čimi sanm─▒yorumÔÇŽ Adam─▒n Marvel sevgisi gibi bir sevgi g├Ârmedim ben hayat─▒mdaÔÇŽ Seni ├Âzleyece─čiz ├ť├ž Nokta ReisÔÇŽ

(Oneironaut) #8267

@ahmetrk 'nin yarg─▒lanmas─▒ i├žin living tribunalÔÇÖ─▒n yarg─▒├žl─▒─č─▒n─▒ talep ediyorum, zira Ulu├ž reyizin gitmesine sebep olmak kozmik bir su├žtur!

(Finally #Woken) #8268

(Umut) #8269

Fun isnÔÇÖt something one considers when balancing the universe. But thisÔÇŽ does put a smile on my face.
20171205_000124

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8270

Bi ┼ču de─čil ;

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #8271

(Ali) #8272

Hulk sonras─▒ Ulucun gitmesi bir ger├že─či a├ž─▒k├ža ortaya koymaktad─▒r. DC yanda┼člar─▒ kazanmak i├žin do─čru olmayan yollara ba┼čvurmaktad─▒r. B├Âylece Marvel cephesini g├╝├žs├╝z b─▒rakarak muhitteki DC hegemonyas─▒n─▒ bir ├╝st seviyeye ├ž─▒karmay─▒ ama├žlamaktad─▒r. Superman ├Ânderli─čindeki bu birlikler Marvel cephesinin g├╝├žl├╝ ki┼čilerinin zay─▒f yanlar─▒n─▒ bilerek oraya sald─▒rmakta, onlar─▒n muhitten so─čuyup ayr─▒lmas─▒n─▒ sa─člamaktad─▒r. Ama biz Marvel severler olarak bu davaya sahip ├ž─▒kaca─č─▒z. B├╝y├╝k bir umut ile bekledi─čimiz b├╝y├╝k geri d├Ân├╝┼čler ger├žekle┼čene dek Marvel cephesini t├╝m g├╝c├╝m├╝zle savunacak, hain DC g├╝├žlerine izin vermeyece─čiz. ├ç├╝nk├╝ bu sava┼č

B─░Z B─░TT─░ DEMEDEN B─░TMEZ!!

(B─░LM─░YORUM!!!) #8273

Kesinlikle. Ekibi toplama vakti geldi. Hulk reyizi de aray─▒n gelsin ba┼čl─▒─č─▒m─▒z─▒n ciwil war ─▒ patlak vermek ├╝zere. Geeks!! ASSEMBLE!!!
image

(Hakan) #8274

Ulu├ž Marvel fanboylu─ču konusunda Everesti temsil etmekteydi, komple mi banlad─▒lar ?

(Can) #8276

Ban de─čil Muhitin ├Âzensizli─čine daha fazla dayanamad─▒ terk etti ba┼čl─▒─č─▒.

(Ali) #8277

Ban de─čil kompl├Â.

(Hakan) #8278

Spoiler konusuna bakt─▒m da abart─▒lacak bir ┼čey de─čil ya, tahmin edilebilen ┼čeyler. Fazla duygusal yakla┼čm─▒┼č.

(Umut) #8279

Olsun yap─▒lan ┼čey de ho┼č de─čildi, hi├žbir ┼čekilde spoiler yememek istiyormu┼č

G├Ârevimiz Muhit
(Bo┼č ─░nsan) #8280

Hayat─▒ u├žlarda ya┼č─▒yordu, gerek fanboylu─ču olsun gerek fazla noktalar─▒ olsun. Yine u├ž bir tepki verdi ve aram─▒zdan ayr─▒ld─▒.

(B─░LM─░YORUM!!!) #8281

Duygusal olabilir hassas da olabilir. Fakat bu ba┼čl─▒kta @Pomeron_Reboot , @uluc45 hatta ara s─▒ra ben bile spoiler uyar─▒s─▒ yapt─▒k. Hassasiyet meselesi. Sayg─▒ duyulmas─▒ gerekiyor. Sonu├žta buraya moralini bozmak i├žin de─čil alaca─č─▒ zevki artt─▒rmak ve heyecan─▒n─▒ ba┼čkalar─▒yla da payla┼čmak i├žin geliyor. Ba┼čkas─▒ bu tepkiyi verse abart─▒ derdim ama uluc ├Âzelinde durum b├Âyle. Yine de geri d├Ânmesini istiyorum.

(Ali) #8282

Ne de olsa adı ulUÇ.

Sorry bro

(Umut) #8283

FB_IMG_1488313319954

(Bo┼č ─░nsan) #8284

Yok daha yazarken bile bunu yapmamak i├žin kendimi zor tuttum. San─▒r─▒m birinin yapmas─▒ beni rahatlatt─▒ :smiley: