Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Hakan) #8285

BvS den ├Ânce bizde her yerde m─▒zrak yemi┼č Superman g├Ârd├╝k. Daha a─č─▒r travmam─▒ var. :roll_eyes: Facebookta vs.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #8286

Ulu├ž b─▒rakt─▒ m─▒? How is it possible???

(Salih Alp G├Âk├žek ) #8287

Ulu├ž ÔÇťBa┼čl─▒k TutkusuÔÇŁ kavram─▒n─▒ en iyi yans─▒tan ├╝yelerden biri. T├╝m tutkusuna ra─čmen de seviyesini d├╝┼č├╝rmemesi veya hakaret boyutuna varan c├╝mleler kurmamas─▒ da seviyesinin g├╝zel ├Ârne─čiydi, in┼čallah uzun s├╝re ayr─▒ kalmaz.

(Hakan) #8288

Son fragmana yalandan ┼č├Âyle b├Âyle hype yapt─▒k demeyin. Buyrun Real HYPE.

(Serkan of ─░zmir) #8289

Set foto─čraflar─▒ndan, kliplerden, fragmanlardan ├žok onun yazd─▒klar─▒n─▒ okuyunca hype yap─▒yordum yalan yok. Heyecan─▒n─▒ g├╝zel aktar─▒yordu ba┼čkalar─▒na da, en az─▒ndan bana. Yoklu─ču hissedilecek. Belki Manisa de─čil ama forum sensiz ├žok sisli olacak uluc45 reisÔÇŽ

(and this man a name) #8290

tam h─▒rsl─▒ h─▒rsl─▒ ulu├žun askerleriyiz yazacakt─▒m spoiler neydi unuttum. ┼ču an yedi─čim spoiler ─▒ hat─▒rlam─▒yorum ├žok mutluyum arkada┼člar size ne kadar te┼čekkr etsem az insan─▒n s─▒k─▒nt─▒s─▒n─▒ unutturuyorsunuz.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8291

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8292

Flood yapt─▒─č─▒m i├žin ├Âz├╝r dilerim fakat ya┼čanan son olaydan sonra muhitteki bir├žok dizi-film ba┼čl─▒─č─▒n─▒n giri┼činde bu yaz─▒n─▒n uyar─▒ mahiyetinde belirgin bir ┼čekilde g├Âz├╝kmesini istiyorum ├ž├╝nk├╝ hala ANLAMAYANLAR VAR MAALESEF.

(Ger├žek Kesit) #8293

Marvel kitlesini tatmin etmi┼č bu trailerla:dddddd

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8294

@uluc45 reyiz Allah a┼čk─▒na d├Ân bak daha k─▒rk─▒n ├ž─▒kmadan neler payla┼č─▒l─▒yor g├Âr bunlar─▒ reyiz sen olmay─▒nca buralar savunmas─▒z kald─▒ sensiz olmaz reyiz.

(Hedef 2019) #8296

Aynen baba bu nedir b├Âyle trailer m─▒ olur, b├Âyle bas─▒can karanl─▒─č─▒ kad─▒n karakterlerin popolar─▒na zoom at─▒can filan hi├ž yok b├Âyle ┼čeyler bir ┼čeyi de becer be Marvel

(Geek Velet) #8297

Yeni ppin ├žok g├╝zel.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8298

(Can) #8299

O spoiler─▒ yedi diye gitmedi ileride aniden daha b├╝y├╝k spoilerlara kurban gitmemek i├žin yapt─▒ bence.

(Go down swinging.) #8300

├ľnce hulk sonra Ulu├ž demek haÔÇŽ Yaprak d├Âk├╝m├╝ ba┼člad─▒ sevgili Marvel geeklerim, yolda┼člar─▒m. Ama biz hala buradayken bu sava┼č bitmez, bu ba┼čl─▒k ├ž├Âkmez!
ÔÇťIf they hurt you, hurt them back. If they kill you, walk it off.ÔÇŁ

(Dovahkiin) #8301

En az─▒ndan utanan bir hero vermediler bize :wink:

(Man Of Ganja) #8302

Solaryumlu Thanos, benimde spider-senseÔÇÖme halay cektirdi. Yani a┼č─▒r─▒ g├╝├žten mi morarm─▒┼č yoksa solar system mi tenine yeni bi soluk getirmi┼č bilmiyorum. Ama b├Âyle bi kadronun GotG Av Strange Thanos u iki filmde nas─▒l yenemeyecekler onu bilmiyorum. Avengers Assemble cizgi dizisinde Thanos lu bi kac b├Âl├╝m var gayet g├╝zel team-up cowork yapiyolar ama en son (vision yok friday var) Friday kendini imha ederek Thanosu yeniyodu.

Hayalimdeki sahne Starlord Strange Thor Stark Witch ve Cap bi ka├ž ta┼č─▒ geri al─▒r i┼čte ta┼člar─▒ takarlar falan sonra Cap ta┼č yetmezliginden mefta Witch kafayi yer kendini alternatife ┼čutlar kalanlarda New Avengers c├Âpl├╝─č├╝nde horoz d├Âv├╝┼čt├╝r├╝rler

(Cenker Karace) #8303

Still a better love story than JL

(ali bayraktar) #8304

Ta┼člar ve infinity gautlet yokken adil bir d├Âv├╝┼čte hulk thanosu al─▒rm─▒

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8305

B├Âyle bi Thanos vermedikleri i├žin adamlara minnettar olmam─▒z laz─▒m. ─░kinci Apocalypse facias─▒na d├Ânerdi i┼č.