Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Dilay) #8326

Tam da bug├╝n buna ba┼člasam m─▒ diyordum. Ba┼člayay─▒m bari.

(Kaan ) #8327

Aynen. Bende ba┼člamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yordum, bu videoyu g├Âr├╝nce ba┼člama zaman─▒n─▒n geldi─čini anlad─▒m. Umar─▒m aksatmadan tamamlayabiliriz. :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #8328

Muhit├že yap─▒labilir bu MCU izleme i┼či.

(Dilay) #8329

Aynen, filmlerin eski ba┼čl─▒klar─▒ bir haftal─▒─č─▒na co┼čar yine yeni yeniden g├Âmer ya da ├Âveriz.

(Kaan ) #8330

─░zleme etkinli─či tarz─▒ bir ┼čeye d├Ân├╝┼čt├╝r├╝lse g├╝zel olabilir asl─▒nda ama kat─▒l─▒m ├žok olur mu bilmiyorum.

(Umur) #8331

Okunulmas─▒ gereken de ├žok ┼čey var :sweat_smile:

(Dilay) #8332

GauntletÔÇÖi ald─▒m ge├žen hafta, ba┼člamaya k─▒yam─▒yorumÔÇŽ

(Umut ) #8333

O zaman:
Infinity War ├Âncesi MCU izleme etkinli─či olsa kat─▒l─▒r m─▒s─▒n─▒z?

• Seve seve
  • No thanks

0 oylayan

(Kaan ) #8334

Bu anketi burada de─čilde genel anket koridorunda yapsak daha ├žok ki┼čiye ula┼č─▒r─▒z bence.

(Umut ) #8335

Infinity War konusu diye buraya a├žt─▒m ama hakl─▒ olabilirsin. Ta┼č─▒yabiliyorsak ta┼č─▒sak m─▒ say─▒n modlar─▒m @pasithea ve @SvartirSandar? Ne diyorsunuz?

(Kaan ) #8336

Bunlar─▒n bir okuma s─▒ras─▒ var m─▒? Elimde sadece Gerekli ┼×eylerÔÇÖin bast─▒─č─▒ The Infinity Gaunlet var.

(Umut) #8337

Evet var, Infinity Gauntlet ilk kitap, ard─▒ndan Infinity War ve Infinity Crusade geliyor. En sondaki Infinity bamba┼čka bir hikaye.

(Umur) #8338

Bunlardan sonra da Infinity Abyss geliyormu┼č.

Infinity ise biraz kar─▒┼č─▒k.

B├Âyle bir okuma s─▒ras─▒ ├ž─▒k─▒yor. Kitab─▒n i├žinde var bu. Ama ben direkt t├╝m Marvel Now ad─▒ alt─▒nda ├ž─▒km─▒┼č ├žizgi romanlar─▒ okumay─▒ planl─▒yorum. En son da Secret Wars ile birlikte kapan─▒┼č. Umar─▒m yapabilirim filme kadar.

(Go down swinging.) #8339

Infinity GauntletÔÇÖi d─▒┼čarda bir t├╝rl├╝ bulamad─▒m. San─▒r─▒m internetten almam gerekecek :frowning:

(Kaan ) #8340

─░defixÔÇÖte uygun fiyata bulabilirsin.

(Berk) #8341

S─▒ra ┼ču:
─░sterseniz en ba┼čta Thanos kimdir necidir ├Â─črenmek isterseniz Now d├Ânemi ├ž─▒km─▒┼č T├╝rk├že bas─▒m─▒ Thanos Y├╝kseliyor olan cildi okuyabilirsiniz.
Infinity Gauntlet
Infinity War
Infinity Crusade cilt1 - cilt 2
Infinity Abyss
Marvel Son

Infinity cildi ise Now d├Âneminde bir event, Avengers ve New Avengers ile birlikte okununca hikaye anla┼č─▒l─▒r tat al─▒n─▒r. Filmde bulunan Black Order ├╝yelerini en iyi bunu okuyarak anlars─▒n─▒z.

(y) #8342

Kozmik evren okuma sirasi

filmlerede yak─▒n olacak ├žizgi romanlar bunlar kozmik taraf olarak

(Can) #8343

Tam 22 Aral─▒kÔÇÖta ba┼člarsan─▒z izlemeye her 7 g├╝n aral─▒kla MCUÔÇÖyu fullersiniz ve Black Panther sonras─▒ 7 g├╝n do─črudan Infinity WarÔÇÖun g├Âsterim tarihi oluyor. Ben birde i┼čsiz i┼čsiz bunun ├žizelgesini ayarlad─▒m kendime g├Âre (24 Aral─▒kÔÇÖtan ba┼člatarak ├ž├╝nk├╝ Infinity WarÔÇÖa pazar g├╝n├╝ gidece─čim) :grin:

(Geek Velet) #8344

Bence s├Âzs├╝z bir ka├ž saniye, ikisi de birbirine bakar, anlaml─▒ bir sessizlikten sonra sar─▒l─▒rlar.

(Hande) #8345

Olduk├ža ki┼či kat─▒l─▒m g├Âsterecek gibi duruyor, bence burada kals─▒n, ├╝┼čenmezsen koridora da a├ž ayn─▒ anketi ilgilenip ba┼čl─▒─č─▒ takip etmeyen var m─▒d─▒r bilmiyorum ama vard─▒r belki.