Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(C.B.B) #8346

S─▒nav tela┼č─▒ var bu sene ya ┼čansa bak. ├çok isterdim. Umar─▒m 4.filmden ├Ânce de yap─▒l─▒r bu etkinlik.

(Can) #8347

Film az ├Ânce Jurassic WorldÔÇÖ├╝n izlenmesini ge├žip en ├žok izlenen 3. film fragman─▒ oldu.

(Hakan) #8348

:rofl:

(Hedef 2019) #8349

O kadar internet bo┼ča gitti ya t├╝h

(Go down swinging.) #8350

Art─▒k ├Âyle bir hale geldim ki fragman─▒n repliklerini ezbere biliyorum.

(and this man a name) #8351

4 g├╝nd├╝r akl─▒mda ┼čunlar tekrar ediyor:
evacuate the city, engage all defenses and get this man a shiled.
ha bi de ┼čey var: run from it, destiny still arrives
hele panterin o aksan─▒ dinledik├že dinleyesi geliyor insan─▒n hipnotize ediyor.

(Crowtiel7) #8352

Ben yaz─▒n t├╝m MCUÔÇÖyu birka├ž g├╝nde izleyip bitirmi┼čtim. Muhit├že her hafta 1 film izleyip muhabbetini ├ževirsek ├žok daha keyifli olurmu┼č, g├╝zel fikir.

(y) #8353

o i┼či yapal─▒m ya ├žok keyifli ve zevkli olur infinity wara kadar her hafta 1 film ben var─▒m bir nevi maraton ve sinema evreni bilgilerimizi tazeleriz

(Can) #8354

O i┼či ayr─▒ bir ba┼čl─▒kta yapaca─č─▒z de─čil mi?

(Umur) #8355

Ba┼čl─▒─č─▒ olan filmler i├žin orada konu┼čulabilir ya da di─čer film, dizi i├žin yap─▒lan etkinlikler gibi ÔÇťMCU ─░zleme Etkinli─čiÔÇŁ tad─▒nda bir konu a├ž─▒l─▒r orada s─▒ras─▒ geldi─činde konu┼čuruz filmleri.

(Go down swinging.) #8356

Benim de akl─▒mda s├╝rekli ┼ču ikisi var:
ÔÇťThere was an idea to bring together a group of remarkable people, to see if we could become something more so when they needed us we could fight the battles that they never could.ÔÇŁ
ÔÇťFun isnÔÇÖt one considers when balancing the universe but this does put a smile on my face.ÔÇŁ
Hele o ThanosÔÇÖun aradaki g├╝l├╝┼č├╝ yok mu.

(X╬Č╬┐¤é) #8357

Bence Infinity WarÔÇÖa kadar her hafta 1 mcu filmi izliyoruz(ba┼člang─▒├ž 22 aral─▒k) tarz─▒ bir konu a├ž─▒n, orada yapal─▒m. Her hafta o haftan─▒n filmi tart─▒┼č─▒l─▒r tad─▒ndan yenmez.

(y) #8358

aynen ayr─▒ konu a├ž─▒ls─▒n bu etkinlik i├žin

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8359

Klasik Marvel fragmanlar─▒nda yap─▒lan ÔÇśÔÇśson sahnede izleyiciyi dumura u─čratmaÔÇÖÔÇÖ tekni─čini bu fragmanda da yapsalard─▒ ke┼čke. Age of UltronÔÇÖun ilk fragman─▒nda CapÔÇÖin k─▒r─▒k kalkan─▒n─▒n ve bayg─▒n ThorÔÇÖun ard─▒ndan ÔÇśÔÇśThere are no strings on me.ÔÇÖÔÇÖ s├Âz├╝yle kendisini g├Âsteren Ultron veya Civil WarÔÇÖda ÔÇśÔÇśSo was iÔÇÖÔÇÖ c├╝mlesinden sonraki 2 vs 1 sahnelerini izlerken ┼ča┼čk─▒nl─▒ktan afallam─▒┼čt─▒m fakat bu fragmanda bu tarz ┼čok edici bir sahne koymamalar─▒ fragmana bekledi─čim kadar y├╝kselemememe sebep oldu.

(Mehmet Kaan Katranc─▒) #8360

Asl─▒nda Ba┼čtan ─░zlemek G├╝zel Olabilir Ben Var─▒m :joy:

(Umur) #8361

Haftaya a├žar─▒z ba┼čl─▒─č─▒. Erken ┼čimdi. Orada tarihi vs. net olarak belirleyip ba┼člar─▒z.

giphy (1) (1)

(Koray ) #8362

Benim farketti─čim fragman─▒n son sahnelerinde hep espri yap─▒l─▒yor en az─▒ndan akl─▒ma gelenler dr strange thor 3 gotg 2 ┼čuan

(y) #8363

(BW) #8364

(fza) #8365

Thumbnailda ki sahneyi thumbnaila koymasalar, son sahnede ├ž─▒─čl─▒k at─▒p evde tur yapard─▒m.